Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziewczyny szczęścia, co radość daje, miłość, co niesie pokój,
zdrowia, co rodzi wytrwałość, wiary, co nadzieje prowadzi,
dni wypełnionych do końca, Nowych wschodów słońca i
niech więcej takich rzeczy Nowy Rok Wam użyczy.


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/sylwesterinowyrok.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/461/sylwesterinowyrok.jpg[/IMG][/URL]


I niech nas ta podwyżka vatu z 8% na 23% na ubranka dla dzieci nie powali z tym Nowym Rokiem hehe.
Bawcie się dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny 🙂
Człowiek znika na chwilkę a tu tyle się wydarzyło 🙃
Kasiula ogromne gratulacje!!!!! 😘 Oby ciąża przebiegała wzorcowo i przede wszystkim niech to będzie DZIEWCZYNKA!! 🙂 🙂 🙂 🙂
Jakie śliczne te Wasze fotosy 🙂 Aż się wierzyć nie chce, że nasze robaczki już takie dorodne 😁 Dopiero takie maluszki były a tu proszę...
Justyna wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 😉
Ja tydzień temu skończyłam 30 😮 Ludzie się śmieją wokół, że na tą trzydziechę ostro sie zmieniłam hehehe Zeszło już ze mnie 17,5kg, zapuszczam włosy, zaczęłam bardziej o siebie dbać i Ci, którzy mnie już trochę nie widzieli nie poznają mnie hehehe Całkiem mi z tym dobrze 😎
My dzisiaj siedzimy w domku sami - odpoczywamy po świętach 🙂 W ogóle stwierdziliśmy z Kubą zgodnie, że to ostatnie święta kiedy zapraszaliśmy ludzi itp. Na następne wybywamy z domu, jak sie uda to gdzieś a granicę a jak nie to tu w Ie na jakąś wycieczkę krajoznawczą. Ogólnie było ok, ale urobiona byłam po same pachy i jeszcze trzy dnie przy jednym stole z moimi rodziciami zaowocowały mega sprzeczką w drugi dzień świąt(do dziś nie odzywamy się z mamą ☺️ ). Właściwie co roku mam jakieś scysje z mamą dlatego powiedziałam - nigdy więcej.
Bardzo się cieszę na ten dzisiejszy wieczór, bo już dawno nie mieliśmy dla siebie tyle czasu...
A propos
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!! :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja sie pochwale, ze Maryla wreszcie zaczela raczkowac (o ile jeszcze o tym nie wspominalam 😜)

Sto lat Justynko 🙂

Wiecie co - mam wlosy splecione w warkocz, getry i zwykla podomowa bluzke, siedzimy w domu sami a przed chwila jak konczylam gotowac to mala sie strasznie smiala z moim i doszlam do wniosku, ze nie zamienilabym tego na zaden bal itp 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziękuję za życzenia co do płci mojej fasolki 🙂 i braku mdłości od Blue 🙂
Nusia ja siedzę w piżamie i oglądam na polsacie Sylwester
moje dzieciaczki już śpią 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/337/ofertysylwestrowelarge.jpg/][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/7959/ofertysylwestrowelarge.jpg[/IMG][/URL]

przegapcie tylko 24.00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
najchetniej poszłabym juz spać, ale czekam z Mają na fajerwerki i szampana picollo 🙂
ja już otworzyłan piccollo ale jeszcze siedze ale też marze o ciepłym łożeczku 🙂
ciekawe czy Sonia sie obudzi jak zaczną strzelać 😠
Cyprian pojdzie z Jackiem strzelać na dwór a ja u Soni przy lożeczku bo sie boje że sie wystraszy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamuśki moje kochana najlepszego na nowy rok wam życzę 😘

Justyna sto lat i wszystkiego naj oraz dobrego roku.
Kasiu Tobie tylko mogę życzyć córeczki braku mdłości i wszystkiego co najlepsze
Daria otwarcia się na świat i pokazania w końcu foto
Gosiu Aby szkrabiki dały Ci chwilę wytchnienia
Asiu dużo spokoju i wytrwałości do Soni
Iza Tobie życzę kolejnego dzidziusia aby Klarcia miała rodzeństwo
Aga mniej kłótni a więcej sexu z Adamem i zaobrączkowani
Ania czytaj jak wyżej tylko z Robertem
Pati wszystkiego naj i zdrowia dla chłopców
Justa Dużo dużo radości z Miłoszka
Honoratko A tobie kochana życzę dobrej pracy a żeby teraźniejszy szef wpadł pod samochód.
Kamilko mega radości z Mai
Olu dużo zdrówka dla chorowitów i dobrej pracy oraz wolnego czasu dla siebie.

Kochane jeśli o którejś zapomniałam to przepraszam. A tak zbiorowo to życzę wam dużo sexu, kasy i radości ale przede wszystkim zdrowia dla was i dla dzieciaczków 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Mamuśki moje kochana najlepszego na nowy rok wam życzę 😘

Justyna sto lat i wszystkiego naj oraz dobrego roku.
Kasiu Tobie tylko mogę życzyć córeczki braku mdłości i wszystkiego co najlepsze
Daria otwarcia się na świat i pokazania w końcu foto
Gosiu Aby szkrabiki dały Ci chwilę wytchnienia
Asiu dużo spokoju i wytrwałości do Soni
Iza Tobie życzę kolejnego dzidziusia aby Klarcia miała rodzeństwo
Aga mniej kłótni a więcej sexu z Adamem i zaobrączkowani
Ania czytaj jak wyżej tylko z Robertem
Pati wszystkiego naj i zdrowia dla chłopców
Justa Dużo dużo radości z Miłoszka
Honoratko A tobie kochana życzę dobrej pracy a żeby teraźniejszy szef wpadł pod samochód.
Kamilko mega radości z Mai
Olu dużo zdrówka dla chorowitów i dobrej pracy oraz wolnego czasu dla siebie.

Kochane jeśli o którejś zapomniałam to przepraszam. A tak zbiorowo to życzę wam dużo sexu, kasy i radości ale przede wszystkim zdrowia dla was i dla dzieciaczków 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘


o mnie zapomnialas, czuje sie urazona 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania super życzenia 😁

To ja was witam jako 1 w Nowym Roku 🙂
U nas standard! Siedzieliśmy do późna przed tv, nawet na dwór nie wyszliśmy, bo mała nie chciała spać i ok. 23 dopiero ją wykąpaliśmy, po 22 zadzwonili znajomi czy nie chcemy wpaść do nich na imprezę niby niezapowiedzianą!! 😠 jestem zła, że szok 🙃 bo popołudniu mój do nich dzwonił i mówili, że nic nie robią a potem nagle inni znajomi z nimi imprezowali, a my jesteśmy ciągle na pieluchach to wszystko było mokre i nie mogliśmy do nich pójść 😉 a oni nie mogli, bo domu pilnowali.. zirytowaliśmy się tylko kto normalny dzwoni 1,5godz. przed nowym rokiem brak słów.. Mój wypił sobie kilka piw i szampana, a ja tylko kilka łyków 😁 i tak mnie zamroczyło, że zachciało mi się spać 🙂 Laura poszła jak zwykle po 1 spać.. chyba też kupię te czopki, bo już sił nie mam na to dziecko. Aha od przedwczoraj śpi sama w pokoju. przenieśliśmy się do salonu i 1 dzień wyła niemiłosiernie i się budziła co chwilę z rykiem dosłownie poszła spać ok. 2 a po godz. znowu był ryk no masakra mówię wam. Wczoraj jak poszła spać tak spała dzisiaj do 11 🙂 bez żadnej pobudki. Oby dzisiaj było podobnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam !!

Buziaki dla Miłoszka i wielkie gratulacje!! 🙂

Co do reszty to w piątek będę musiała Laurę zapisać do lekarza niech zobaczy jej plamki na tyłku, już z tym nie mogę dosłownie, próbowałam to wszelkimi maściami i sposobami zwalczyć i nic.. może to jakaś alergia, mam z tym iść od razu do lekarza czy może sama zrobić na własną rękę jakieś testy skórne czy coś? albo takie coś jak zrobiła Justyna na mleko krowie? bo lekarze to chyba niechętnie dają skierowania. Tylko takie plamki suche ma na pośladkach nigdzie więcej, reszta skóry wygląda ładnie. I to raczej ją nie swędzi, bo się nie drapie. Już mam dosyć tych problemów skórnych , twarzy nie mogę jej umyć nieprzegotowaną wodą, bo od razu ma strasznie chropowatą, więc podczas kąpieli buzi nie myję, tylko płatkami przemywam. Myślę jeszcze nad grzybicą, bo te plamki podobnie wyglądają co oglądałam na zdjęciu, że od zwierząt dziecko się może zarazić, a ja przecież byłam u mamy 2tyg. i tam były 2 koty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to ja druga się witam w nowym roku 🙂 już byłam w kościele i idę zjeść flaczki.
ja po 24 poszłam spać. przywitałam z mężem nowy rok, popatrzyliśmy trochę na fajerwerki i spać. miałam noc do bani bo Marcel miał gorączkę i spać nie mógł a dzisiaj skarży się na ból ucha 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam w Nowym Roku!
my spędzaliśmy Sylwestra u siebie ze znajomymi. Posiedzieliśmy do 3.30, oni też u nas spali...
Maja przebudziła się o 0.00 bo wystraszyły ją fajerwerki, i się rozglądała co tak błyska ale potem zasnęła i spała do 8.30. A dziś ponuro jak to w NR...i ja mam ogromnego doła, bo jutro idę do pracy...płakać mi się chce!!! Co prawda każdy dzień podobny do poprzedniego jednak wszystko ma swoje plusy i minusy 😞
Zazdroszczę tym co mogą jeszcze posiedzieć z dziećmi w domu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
Witam w Nowym Roku!
my spędzaliśmy Sylwestra u siebie ze znajomymi. Posiedzieliśmy do 3.30, oni też u nas spali...
Maja przebudziła się o 0.00 bo wystraszyły ją fajerwerki, i się rozglądała co tak błyska ale potem zasnęła i spała do 8.30. A dziś ponuro jak to w NR...i ja mam ogromnego doła, bo jutro idę do pracy...płakać mi się chce!!! Co prawda każdy dzień podobny do poprzedniego jednak wszystko ma swoje plusy i minusy 😞
Zazdroszczę tym co mogą jeszcze posiedzieć z dziećmi w domu...

Kamila ja po urlopie 10 dniowym jutro idę i też mi sie chce płakać 😞 😞
buziaki i oklaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam w Nowym Roku 🙂

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za urodzinowe życzenia 😘 😘 😘

My to nawet nie posiedzieliśmy wczoraj bo ja padłam o 22 i Misiek mnie tylko obudził na szmpana i poszliśmy spać 😉


Lagoona może najpierw idź do lekarza. Nam skierowanie wystawiła na to "krowie mleko" ale i tak badanie w pełni płatne bo 65 zł kosztowało 😠 Zobacz co Ci powie lekarz. Może da skierowanie do alergologa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...