Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej dziewczyny!
Asiujak czytam was to przypomina mi się sytuacja z przed roku Bartka po 9 zastrzykach nic nie ruszyło dopiero druga dawka nam pomogła. Co do jedzenia też było masakrycznie mały tylko przyjmował wodę z glukozą i to siłą wpychaliśmy w niego i chrupki kukurydziane tak trzymał przez 3 dni potem wkońcu ruszyło i zaczęło się od rosołku który o dziwo tolerował i kalafioru, następnie pire z ziemniaków i marchewki, nic więcej przez 2 tygodnie nie jadł. Potem już wróciliśmy do normy.


A co u mnie jeszcze chodzę lecz coś czuję że już niedługo bo mam 2cm rozwarcia szyjkę skróconą, oraz jakieś pojedyncze skurcze się pojawiają.
Mały mi znowu choruje tym razem od półtora tyg biegunka, wyniki ma dobre więc nie jest to rota, lecz niestety z jedzeniem jest krucho, mleka nie toleruje bo odrazu leci z niego więc tak jak rok temu żyjemy na wodzie, bananach i ziemniakach oraz od czasu do czasu zupę szanowny Pan ruszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hania to juz niedlugo 😉
a ja mam mega problem z Maryla. nie chce jesc obiadow. nie ruszy zupy (rosol jest wyjatkiem). je tylko kurczaka, kotlety mielone i inne mieska. zero warzyw, sosow itp. probowalam jej dac obiad kilka dni temu to wymusila wymioty. jak patrzyla na nas jak my jemy to miala odruch wymiotny. wczoraj bylismy u znajomych i jadlam ser plesniowy i spytalam sie jej czy chce sprobowac i znowu odruch wymiotny 😮 nie wiem czy to przejsciowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heh jakie mile wieści....czyżby kolejne dzidziusie niedługo się pojawiły 🙂
ja jestem na tym samym etapie co Justyna 😉...powoli takie myśli chodzą mi po głowie, tym bardziej że jak Maja widzi jakieś małe dziecko w TV lub na necie to tak się cieszy "dzidzia malutka"...ciekawe co by to było 😉 jednak do stycznia nast. roku jednak się powstrzymam...
Honorata mnie zaskoczyłaś, bo jeszcze niedawno byłaś na nie a tu taka zmiana 🙂
szkoda, że Blue do nas nie zajrzy, no i będzie miała drugą córcię...a na jakim miesiącu jest, na kwietniu, maju?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie dziewczynki 🙂
U nas juz ok 🙂nawet na dwór na chwile wyszłyśmy.Byłyśmy w sobote na kontroli i już dobrze 🙂
Nusia kurcze to rzeczywiście z Marylą problem 🥴a moze już Jej przeszło??to napisz 🙂jak Sonia nie jadął to myslałąm że osiwieje 🥴
Dziewczyny chodzicie z dziećmi na zakupy?tzn.do dużych sklepów,galerii itd.bo ta lekarka zabroniła nam kategorycznie chodzić do sklepów bo tam pełno chorób 🥴itd.a to była jedyna nasza ''rozrywka'' przy tej wstrętnej pogodzie 😲jak myślicie?
Kamilka-acha a Blue pisze na czerwcówkach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
Asiu to miałaś ciężki okres ostatnio z Sonią
Nusia oby to było przejściowe u Marylki
Honorata gratuluję podjęcia ważnej decyzji
Aniu to już bliżej niż dalej, czekamy na wieści
mój Marcel choruje jutro idę z nim do laryngologa bo jak zwykle w nocy ma problemy ze snem przez te zatoki i trzeci migdał i do tego gorączkuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, ze Sonia juz lepiej 😉
Asia Maryla je wybiorczo. Kotlety mielone, kurczaka itp miesko, miesko i jescze raz miesko. to co sie w da reka zjesc. na warzywa reaguje obrzydzeniem, tak samo na zupy. staram sie jej robic warzywa z miesem w formie kotlecikow. czesto sie stresuje, bo pol dnia spedzam na wymslaniu i gotowaniu a ona nie chce jesc. staram sie, zeby pomagala mi w gotowaniu i czy zje czy nie nakladam jej porcje i zachecam zeby zjadla, albo mowie, zeby paluszkiem dotknela i go oblizala...
ostatnio pomyslalam, ze moze to, ze ona pije mleko przed drzemka powoduje, ze nie jest az tak glodna dlatego wybrzydza. sprobuje jej dawac obiad przed spaniem i zobaczymy czy zje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Witajcie dziewczynki 🙂
U nas juz ok 🙂nawet na dwór na chwile wyszłyśmy.Byłyśmy w sobote na kontroli i już dobrze 🙂
Nusia kurcze to rzeczywiście z Marylą problem 🥴a moze już Jej przeszło??to napisz 🙂jak Sonia nie jadął to myslałąm że osiwieje 🥴
Dziewczyny chodzicie z dziećmi na zakupy?tzn.do dużych sklepów,galerii itd.bo ta lekarka zabroniła nam kategorycznie chodzić do sklepów bo tam pełno chorób 🥴itd.a to była jedyna nasza ''rozrywka'' przy tej wstrętnej pogodzie 😲jak myślicie?
Kamilka-acha a Blue pisze na czerwcówkach 😜

hej rzeczywiście nam pediatra powiedział to samo i unikamy długich zakupów w wielkich centrach handlowych, sal zabaw dla dzieci
ale tak jak piszesz Asiu przy brzydkiej pogodzie wycieczka do sali zabaw czy sklepu to jedyna rozrywka poza domem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/zdjcie0082co.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/5904/zdjcie0082co.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/zdjcie0081abm.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/4797/zdjcie0081abm.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jaka Anastazja wiosenna 🙂 nie to co aura za oknem...co za masakra w tym roku
na szczęście dzis świeci słońce...ale śniegu ze 20 cm, w BN narodzenie nie było tyle śniegu co na Wielkanoc haha
od kwietnia też nie będę zakładać Mai pampersa zobaczymy czy wtedy nauczy się wołaćć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Anastazja cudowna 😘Widać że fajnie mają w tym żłobku 🙂tak między dziećmi i wogóle ja zawsze uważałam że dzieci to z dziećmi powinny przebywać 😜 😉
Kasia 8 m-cy??? 🤪o matko kiedy to zleciało?a na co chorują Ci maluchy? 😞
U nas też zimowo dostajemy fioła w domu 🥴
Co prawda wychodzimy ale w wózku raczej pozakrywana kocem itd.brrrr 😲
Mam nadzieje że niedługo zrobi sie cieplej bo limit zabaw na tę zime został wyczerpany 😜
Acha w biedr są fajne puzzle drewniane 🙂zakupiliśmy kilka sztuk-przynajmniej nowe chwilowe zajęcie 😎 😜
Pozdrawiamy 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Patryk też śpi tak ze dwie godziny czasami dłużej w dzień a czasami jak się uda to wcale nie śpi i już ok 20-21 ma odlot ale wstaje mi o 6 😮

Asiu chłopaki chorują na zatoki i mają powiększone migdały ale już wychodzimy z choroby, w środę idziemy na kontrol, a podejrzewali u Marcela mononukleozę bo miał kilka dni wysoką gorączkę i mocno powiększone węzły chłonne ale na szczęście diagnoza nie potwierdziła się z czego się cieszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Kasiu to dobrze że już dochodzicie do siebie 😘 😘 😘
A dzieciaczki cudowne Emilka jak fajnie siedzi już 😘
U nas Sonia śpi tak półtora do dwóch godz.ale rano mi wcześnie wstaje tak ok.7-ej 🥴
Dzisiaj moja mamusia przyjeżdża dwa m-ce Jej nie było..ależ sie ciesze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Kasiu super dzieciaki 🙂
U nas Darek czasami śpi po południu, a czasami nie :P chociaż częściej się zdarza, że nie śpi. Rano śpi do ok 8-9 ale wiadomo czasami dłużej albo krócej 🙂 Pampersa zakładamy tylko na noc, no i na dłuższe wypady na podwórko. Smoczka pożegnaliśmy jakieś 3 tygodnie temu ( w końcu się udało ), a i wczoraj Darek pierwszy raz zrobił siku na stojąco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...