Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej Mamuśki 😘
Melduje się jako rozpakowana. Dziękujemy za gratulacje. Szymuś urodził się przez cesarskie cięcie z przymusu z uwagi na moje kłopoty zdrowotne. Waga wyjściowa to 3650g 54 cm i 10 punktów, urodzony o 10.00 3 kwietnia.
U nas dobrze, Bartek dobrze zaakceptował Szymona, chodź chwilami jest zazdrosny lecz ogólnie jest dobrze, nie mam większych problemów z Bartkiem więc na razie uznaję że posiadanie dwójki dzieci z małą różnicą wiekową nie jest złe.
Szymona karmie piersią, muszę go wybudzać na karmienie bo śpioszek spałby nawet 5-6 godzin ciurkiem, lecz z uwagi na duży spadek wagi po porodzie karmie małego regularnie co 2,5 godziny.
A to nasz Szymonek




A jak tam dziewczyny u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie
mamy mały problem z Anastazją
od środy zaczęła gorączkować temp skacze jej co 8 godzin do 38,5 - 39 stopni
a poza tym nie ma żadnych objawów
byliśmy w środę u lekarza powiedział że to może być tzw trzydniówka ale niestety nie przeszło do piątku byliśmy w piątek na kontroli i lekarz znowu nic nie znalazł a temp dalej sie pojawia
Anastazji właście wychodzą wszystkie brakujące zęby na raz 🤢
wszstkie cztery trójki
jedna dwójka i chyba ze trzy piątki
MASAKRA
myślicie że to od zębów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jaki słodki Szymonek 🙂
ciekawe czy kolo już urodziła...
Honorata moja też miała ostatnio taką temperaturę przez 3 dni - dokładnie tak samo. Gdyby nie to że już miała 3-dnówkę to bym pomyślała o tym, nawet nie byliśmy u lekarza bo temp. rosła co 8h a po podaniu leku szybko spadała...tylko że my zrzuciliśmy winę na męża bo akurat był chory, ale raczej samą temp. by się nie zaraziła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...