Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
swietne spodnie, ale marylka to raczej w rurki nie wejdzie 😁

Hehehehe Tosia też z tych nierurkowych 🤪 Chociaż muszę powiedzieć, ze ostatnio troszkę Jej brzusio spadł, bo sukieneczki, które ledwo przez brzuszek przechodziły teraz są ok 😉
bo więcej się rusza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Tosiak śpi prawie godzinę a ja zamiast sie wziąć za jakąś robotę siedzę i tv oglądam 😉 W tajemnicy Wam powiem, że nadal jestem w pidżamie i fryz też taki 'after bed' ☺️ 🤪 🤪 🤪

prawidłowo 😉 u mnie to samo hahaha tylko że ja telewizora nie mam więc przed kompem siedze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
ja to już byłam na spacerze więc ubrana i uczesana ale nie pomalowana 😞

Łooo matko!! Jestem pełna podziwu 😉 Ja w dzień wolny najchętniej nie ruszałabym się nigdzie 🙂 Niestety koniec tej rozpusty, bo za 2h po Lolka do szkoły musimy pędzić. Muszę zdążyć zrobić obiad i takie tam 😞 Kuba ma urlop za 2 tygodnie to i ja sobie zrobię urlop od domowych obowiązków(jeden dzień mi wystarczy 😉). Będę leżeć do góry brzuchem i nie tknę niczego palcem 🙃



Ale się rozmarzyłam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Kasia napisał(a):
ja to już byłam na spacerze więc ubrana i uczesana ale nie pomalowana 😞

Łooo matko!! Jestem pełna podziwu 😉 Ja w dzień wolny najchętniej nie ruszałabym się nigdzie 🙂 Niestety koniec tej rozpusty, bo za 2h po Lolka do szkoły musimy pędzić. Muszę zdążyć zrobić obiad i takie tam 😞 Kuba ma urlop za 2 tygodnie to i ja sobie zrobię urlop od domowych obowiązków(jeden dzień mi wystarczy 😉). Będę leżeć do góry brzuchem i nie tknę niczego palcem 🙃



Ale się rozmarzyłam 😁 😁 😁
też tak chcę 🙂 oklask za marzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
Tosiak śpi prawie godzinę a ja zamiast sie wziąć za jakąś robotę siedzę i tv oglądam 😉 W tajemnicy Wam powiem, że nadal jestem w pidżamie i fryz też taki 'after bed' ☺️ 🤪 🤪 🤪


Ja tak samo 😁 beka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Normalnie stałam się kurą domową 🙂
Obiad zrobiony, posprzątane, pranie zrobione nawet nauczyłam się rozpalać w centralnym żeby ciepło było 😉


Haha Ania a ja przeczytałam "kur*ą" domową hahahahahaha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Hania napisał(a):
Normalnie stałam się kurą domową 🙂
Obiad zrobiony, posprzątane, pranie zrobione nawet nauczyłam się rozpalać w centralnym żeby ciepło było 😉


Haha Ania a ja przeczytałam "kur*ą" domową hahahahahaha!

Blue ! ! ! Przywołuję Cię do porządku ! 😜 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Hania napisał(a):
Normalnie stałam się kurą domową 🙂
Obiad zrobiony, posprzątane, pranie zrobione nawet nauczyłam się rozpalać w centralnym żeby ciepło było 😉


Haha Ania a ja przeczytałam "kur*ą" domową hahahahahaha!

Blue ! ! ! Przywołuję Cię do porządku ! 😜 😘


Blue jakie ty masz myśli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Hania napisał(a):
Normalnie stałam się kurą domową 🙂
Obiad zrobiony, posprzątane, pranie zrobione nawet nauczyłam się rozpalać w centralnym żeby ciepło było 😉


Haha Ania a ja przeczytałam "kur*ą" domową hahahahahaha!

Blue ! ! ! Przywołuję Cię do porządku ! 😜 😘


Blue jakie ty masz myśli 😉


To nie ja to mój mózg ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Hania napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Hania napisał(a):
Normalnie stałam się kurą domową 🙂
Obiad zrobiony, posprzątane, pranie zrobione nawet nauczyłam się rozpalać w centralnym żeby ciepło było 😉


Haha Ania a ja przeczytałam "kur*ą" domową hahahahahaha!

Blue ! ! ! Przywołuję Cię do porządku ! 😜 😘


Blue jakie ty masz myśli 😉


To nie ja to mój mózg ☺️


Tak tak kudłate myśli po głowie chodzą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...