Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kurde wczoraj powinnam mieć okres i go nie ma 😁 i to nie jest śmieszne, bo ja nawet nie pamiętam czy coś w tym mieś. robiliśmy, bo na nic nie mam ochoty. A mam regularny, chyba, że przez stres się opóźnił. Buuuuuuuu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kurde wczoraj powinnam mieć okres i go nie ma 😁 i to nie jest śmieszne, bo ja nawet nie pamiętam czy coś w tym mieś. robiliśmy, bo na nic nie mam ochoty. A mam regularny, chyba, że przez stres się opóźnił. Buuuuuuuu!

to całkiem możliwe, że przez stres więc nie martw się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anka111 napisał(a):
Blue napisał(a):
Kurde wczoraj powinnam mieć okres i go nie ma 😁 i to nie jest śmieszne, bo ja nawet nie pamiętam czy coś w tym mieś. robiliśmy, bo na nic nie mam ochoty. A mam regularny, chyba, że przez stres się opóźnił. Buuuuuuuu!

to całkiem możliwe, że przez stres więc nie martw się 😘


Tylko wiesz jakie myśli mi w głowie kołaczą 😁 jak nie miałam dziecka to się w ogóle @ nie przejmowałam nic a nic, a teraz to po prostu dla mnie jeden wielki horror.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
anka111 napisał(a):
Blue napisał(a):
Kurde wczoraj powinnam mieć okres i go nie ma 😁 i to nie jest śmieszne, bo ja nawet nie pamiętam czy coś w tym mieś. robiliśmy, bo na nic nie mam ochoty. A mam regularny, chyba, że przez stres się opóźnił. Buuuuuuuu!

to całkiem możliwe, że przez stres więc nie martw się 😘


Tylko wiesz jakie myśli mi w głowie kołaczą 😁 jak nie miałam dziecka to się w ogóle @ nie przejmowałam nic a nic, a teraz to po prostu dla mnie jeden wielki horror.

oj uwierz mi, że domyślam się co po głowie chodzi 😜 też tak kiedyś miałam Darka nie było to jak się spóźniał to nie obchodziło mnie to, a teraz jak by się spóźniał to od razu pewnie bym tesy robiła żeby być spokojną 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anka111 napisał(a):
Blue napisał(a):
anka111 napisał(a):
Blue napisał(a):
Kurde wczoraj powinnam mieć okres i go nie ma 😁 i to nie jest śmieszne, bo ja nawet nie pamiętam czy coś w tym mieś. robiliśmy, bo na nic nie mam ochoty. A mam regularny, chyba, że przez stres się opóźnił. Buuuuuuuu!

to całkiem możliwe, że przez stres więc nie martw się 😘


Tylko wiesz jakie myśli mi w głowie kołaczą 😁 jak nie miałam dziecka to się w ogóle @ nie przejmowałam nic a nic, a teraz to po prostu dla mnie jeden wielki horror.

oj uwierz mi, że domyślam się co po głowie chodzi 😜 też tak kiedyś miałam Darka nie było to jak się spóźniał to nie obchodziło mnie to, a teraz jak by się spóźniał to od razu pewnie bym tesy robiła żeby być spokojną 😁 🤪


Został mi jeszcze jeden test 😁 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNA napisał(a):
Blue napisał(a):
Laski widziałyście gdzieś tą kaszkę? http://allegro.pl/bobovita-dla-malego-brzuszka-kaszka-7-zboz-krakow-i1836233493.html
widziałam kiedyś gdzieś ale nie daję mlecznych to nie kupowałam


Ona nie zawiera mleka tylko gluten, tylko te niebieskie opakowania mają mleko. A w jakim sklepie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Blue napisał(a):
Laski widziałyście gdzieś tą kaszkę? http://allegro.pl/bobovita-dla-malego-brzuszka-kaszka-7-zboz-krakow-i1836233493.html
widziałam kiedyś gdzieś ale nie daję mlecznych to nie kupowałam


Ona nie zawiera mleka tylko gluten, tylko te niebieskie opakowania mają mleko. A w jakim sklepie?
o to kupię jak znajdę.
Spadam na zakupy więc może w carrefourze albo rossmannie. Wpadnę wieczorkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNA napisał(a):
Blue napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Blue napisał(a):
Laski widziałyście gdzieś tą kaszkę? http://allegro.pl/bobovita-dla-malego-brzuszka-kaszka-7-zboz-krakow-i1836233493.html
widziałam kiedyś gdzieś ale nie daję mlecznych to nie kupowałam


Ona nie zawiera mleka tylko gluten, tylko te niebieskie opakowania mają mleko. A w jakim sklepie?
o to kupię jak znajdę.
Spadam na zakupy więc może w carrefourze albo rossmannie. Wpadnę wieczorkiem


Ok to szukaj i daj znać gdzie kupiłaś!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
Promyczek i Justyśka dziękuję! Wy akurat wiecie co czuję i mam nadzieję, że u mnie rzeczywiście tak jak u Was powrót do pracy będzie tym przejściem w kolejny, dobry dla wszystkich epat - jeszcze bardziej szczęśliwej mamy 😜
ja tez jestem bardzo szczesliwa po powrocie do pracy, nawet twierdze, ze ja odpoczywam jak jetem w pracy 🙂 i odżyłam, wyszłam do ludzi, dzisiaj z dziewczynami mamy wypad na kręgle. tego mi brakowało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...