Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Kamila1 napisał(a):
🙂
w końcu doczekałam się pierwszego ząbka 😁 wyszła jej górna jedynka, ale fajnie hehe i pewnie lada dzień przebije się druga bo już taka napęczniała...śmiesznie że najpierw u góry 😉
moja też robi kosi kosi, i uczę ją papa ale samej to tak dziwnie bo nikt inny do niej tego nie robi...
no i ja w końcu 🤢 dostałam normalny okres, a to chyba dlatego że co raz mniej karmię a właściwie krótko trwa każde przystawienie 🤨


To może się czuć wyróżniona, bo przeważnie rosną dolne 1 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kasia napisał(a):
Blue napisał(a):
Ja nie idę, a mój był 🙂 i głosował, że tak powiem przekornie nie powiem na kogo, bo śmiać mi się chce 😁
czyżby na Palikota 😁


Zgadłaś 😁

my mieliśmy iść na wybry i oczywiście głosować na palikota bo ja akurat uważam go za najlepszego kandydata i to na serio 🤪
niestety nie poszlismy bo musielibysmy pojechac do rodzinnej miejscowości a nie mieliśmy czym 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
najgorsze, że teraz w powietrzu wiszą takie rzeczy że nie wiadomo co to i na co...ani to 3-dniówka ani grypa, tego się też boję...
u nas równie ciemno i ponuro, ale póki co nie pada...jak pomyślę o siedzeniu cały dzień w domu to mnie skręca, a teraz będzie tak częściej 🤢
no tak...pogoda masakra a ja pierdolca w domu dostane 😠dopiero po 10-tej a a już wszystkie zabawy przerobiłam 😁dziewczyny w co sie bawicie z dziećmi??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
najgorsze, że teraz w powietrzu wiszą takie rzeczy że nie wiadomo co to i na co...ani to 3-dniówka ani grypa, tego się też boję...
u nas równie ciemno i ponuro, ale póki co nie pada...jak pomyślę o siedzeniu cały dzień w domu to mnie skręca, a teraz będzie tak częściej 🤢
no tak...pogoda masakra a ja pierdolca w domu dostane 😠dopiero po 10-tej a a już wszystkie zabawy przerobiłam 😁dziewczyny w co sie bawicie z dziećmi??? 🙂


Puszczam na "wybieg" rozrzucam wszystkie zabawki i się bawi sama 🙂 a jak dostaje szału to wtedy z nią siedzę i męczę chodzik chicco, bo ma te grające melodie. I wtedy nie mogę się nawet oddalić, bo od razu za mną lezie i ryczy. Normalnie jakbym siebie widziała wiele lat temu jak mama ze mną się bawiła i chciała odejść to mi się to strasznie nie podobało i byłam zła 😁
Umie już sama wrzucać piłeczki do niego i wtedy ją zawsze chwalę 🙂 a kiedy dzieci odróżniają kształty? bo tam jest miejsce też dla trójkąta , gwiazdki itd. to nie wiem kiedy można już uczyć tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jej ulubione zajęcie to wziąć piłeczkę do ręki i bić nią wszystko i wszystkich ile razy dostałam po głowie od niej, albo idzie do mnie i zaczyna ciągnąć włosy, ja mówię nie, niewolno a ta w śmiech i jeszcze bardziej próbuje, wczoraj w mojego próbowała rzucać smoczkiem, ale jak bezczelnie mówię wam 😁 z kilkanaście razy i nie mogła trafić za krótki rzut ma haha 🙂 dobrze, że we mnie nie próbowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
najgorsze, że teraz w powietrzu wiszą takie rzeczy że nie wiadomo co to i na co...ani to 3-dniówka ani grypa, tego się też boję...
u nas równie ciemno i ponuro, ale póki co nie pada...jak pomyślę o siedzeniu cały dzień w domu to mnie skręca, a teraz będzie tak częściej 🤢
no tak...pogoda masakra a ja pierdolca w domu dostane 😠dopiero po 10-tej a a już wszystkie zabawy przerobiłam 😁dziewczyny w co sie bawicie z dziećmi??? 🙂


Puszczam na "wybieg" rozrzucam wszystkie zabawki i się bawi sama 🙂 a jak dostaje szału to wtedy z nią siedzę i męczę chodzik chicco, bo ma te grające melodie. I wtedy nie mogę się nawet oddalić, bo od razu za mną lezie i ryczy. Normalnie jakbym siebie widziała wiele lat temu jak mama ze mną się bawiła i chciała odejść to mi się to strasznie nie podobało i byłam zła 😁
Umie już sama wrzucać piłeczki do niego i wtedy ją zawsze chwalę 🙂 a kiedy dzieci odróżniają kształty? bo tam jest miejsce też dla trójkąta , gwiazdki itd. to nie wiem kiedy można już uczyć tego.

Z Dyśką jest to samo... bawi się i jest ok ale w końcu przestaje jej się podobać że jest sama więc przyłazi do mnie i wdrapuje się na noge i zaczyna płakać 😜 wtedy muszę usąśc z Nią i czytamy bajeczki ale bawimy się zabawkami a jak tylko odejde to aż się zanosi 😜 nawet siku nie moge iść 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
A jej ulubione zajęcie to wziąć piłeczkę do ręki i bić nią wszystko i wszystkich ile razy dostałam po głowie od niej, albo idzie do mnie i zaczyna ciągnąć włosy, ja mówię nie, niewolno a ta w śmiech i jeszcze bardziej próbuje, wczoraj w mojego próbowała rzucać smoczkiem, ale jak bezczelnie mówię wam 😁 z kilkanaście razy i nie mogła trafić za krótki rzut ma haha 🙂 dobrze, że we mnie nie próbowała.

hahahaha to niezła jest 😜
a Adam wczoraj stwierdził że mamy w domu terroryste arabskiego bo się nauczyła słówka "DAHA DAHA" i ciągle tak krzyczała... jak to fajnie brzmiało, ogólnie z gadki kosmitki przechodzi na jakiś arabski twardy hahaha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
najgorsze, że teraz w powietrzu wiszą takie rzeczy że nie wiadomo co to i na co...ani to 3-dniówka ani grypa, tego się też boję...
u nas równie ciemno i ponuro, ale póki co nie pada...jak pomyślę o siedzeniu cały dzień w domu to mnie skręca, a teraz będzie tak częściej 🤢
no tak...pogoda masakra a ja pierdolca w domu dostane 😠dopiero po 10-tej a a już wszystkie zabawy przerobiłam 😁dziewczyny w co sie bawicie z dziećmi??? 🙂


Puszczam na "wybieg" rozrzucam wszystkie zabawki i się bawi sama 🙂 a jak dostaje szału to wtedy z nią siedzę i męczę chodzik chicco, bo ma te grające melodie. I wtedy nie mogę się nawet oddalić, bo od razu za mną lezie i ryczy. Normalnie jakbym siebie widziała wiele lat temu jak mama ze mną się bawiła i chciała odejść to mi się to strasznie nie podobało i byłam zła 😁
Umie już sama wrzucać piłeczki do niego i wtedy ją zawsze chwalę 🙂 a kiedy dzieci odróżniają kształty? bo tam jest miejsce też dla trójkąta , gwiazdki itd. to nie wiem kiedy można już uczyć tego.

Z Dyśką jest to samo... bawi się i jest ok ale w końcu przestaje jej się podobać że jest sama więc przyłazi do mnie i wdrapuje się na noge i zaczyna płakać 😜 wtedy muszę usąśc z Nią i czytamy bajeczki ale bawimy się zabawkami a jak tylko odejde to aż się zanosi 😜 nawet siku nie moge iść 😜


Mnie to denerwuje najbardziej, bo nic nie można zrobić w tym czasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
najgorsze, że teraz w powietrzu wiszą takie rzeczy że nie wiadomo co to i na co...ani to 3-dniówka ani grypa, tego się też boję...
u nas równie ciemno i ponuro, ale póki co nie pada...jak pomyślę o siedzeniu cały dzień w domu to mnie skręca, a teraz będzie tak częściej 🤢
no tak...pogoda masakra a ja pierdolca w domu dostane 😠dopiero po 10-tej a a już wszystkie zabawy przerobiłam 😁dziewczyny w co sie bawicie z dziećmi??? 🙂


Puszczam na "wybieg" rozrzucam wszystkie zabawki i się bawi sama 🙂 a jak dostaje szału to wtedy z nią siedzę i męczę chodzik chicco, bo ma te grające melodie. I wtedy nie mogę się nawet oddalić, bo od razu za mną lezie i ryczy. Normalnie jakbym siebie widziała wiele lat temu jak mama ze mną się bawiła i chciała odejść to mi się to strasznie nie podobało i byłam zła 😁
Umie już sama wrzucać piłeczki do niego i wtedy ją zawsze chwalę 🙂 a kiedy dzieci odróżniają kształty? bo tam jest miejsce też dla trójkąta , gwiazdki itd. to nie wiem kiedy można już uczyć tego.

Z Dyśką jest to samo... bawi się i jest ok ale w końcu przestaje jej się podobać że jest sama więc przyłazi do mnie i wdrapuje się na noge i zaczyna płakać 😜 wtedy muszę usąśc z Nią i czytamy bajeczki ale bawimy się zabawkami a jak tylko odejde to aż się zanosi 😜 nawet siku nie moge iść 😜


Mnie to denerwuje najbardziej, bo nic nie można zrobić w tym czasie.

no to jest przegięcie...
a z tymi kształtami to też się zastanawiam bo też mamy taką zabawkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
A jej ulubione zajęcie to wziąć piłeczkę do ręki i bić nią wszystko i wszystkich ile razy dostałam po głowie od niej, albo idzie do mnie i zaczyna ciągnąć włosy, ja mówię nie, niewolno a ta w śmiech i jeszcze bardziej próbuje, wczoraj w mojego próbowała rzucać smoczkiem, ale jak bezczelnie mówię wam 😁 z kilkanaście razy i nie mogła trafić za krótki rzut ma haha 🙂 dobrze, że we mnie nie próbowała.

hahahaha to niezła jest 😜
a Adam wczoraj stwierdził że mamy w domu terroryste arabskiego bo się nauczyła słówka "DAHA DAHA" i ciągle tak krzyczała... jak to fajnie brzmiało, ogólnie z gadki kosmitki przechodzi na jakiś arabski twardy hahaha 😜


Ja się tylko boję, że ona będzie mieć ostre jazdy do bicia, bo już teraz to ma, że mnie bije i mojego i lalki , ogólnie wszystko, a wiele się nasłuchałam i naczytałam, co potem z takich dzieci wyrasta, bo nie słuchają nic a nic.. że potrafią gryźć i bić 🤢 no, ale to chyba bardziej domena chłopców co? 😁 😁 😁

Moja mówi "aba" z takim akcentem hehe 🙂 albo zmienia głos jak z filmów grozy. Do horroru by się nadawała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kuźwa myślałam że ta koleżanka przyjdzie szybciej bo miała być 9-10 a to już prawie 11 a jej jeszcze nie ma i Mała mi zasnęła a chciałam żeby mi na spacerze zasnęła... i ogólnie to dzisiaj na targu w lumpku są dziecinne a babka ma od 9 otwarte więc jak pójde później to już będą przebrane 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
A jej ulubione zajęcie to wziąć piłeczkę do ręki i bić nią wszystko i wszystkich ile razy dostałam po głowie od niej, albo idzie do mnie i zaczyna ciągnąć włosy, ja mówię nie, niewolno a ta w śmiech i jeszcze bardziej próbuje, wczoraj w mojego próbowała rzucać smoczkiem, ale jak bezczelnie mówię wam 😁 z kilkanaście razy i nie mogła trafić za krótki rzut ma haha 🙂 dobrze, że we mnie nie próbowała.

hahahaha to niezła jest 😜
a Adam wczoraj stwierdził że mamy w domu terroryste arabskiego bo się nauczyła słówka "DAHA DAHA" i ciągle tak krzyczała... jak to fajnie brzmiało, ogólnie z gadki kosmitki przechodzi na jakiś arabski twardy hahaha 😜


Ja się tylko boję, że ona będzie mieć ostre jazdy do bicia, bo już teraz to ma, że mnie bije i mojego i lalki , ogólnie wszystko, a wiele się nasłuchałam i naczytałam, co potem z takich dzieci wyrasta, bo nie słuchają nic a nic.. że potrafią gryźć i bić 🤢 no, ale to chyba bardziej domena chłopców co? 😁 😁 😁

Moja mówi "aba" z takim akcentem hehe 🙂 albo zmienia głos jak z filmów grozy. Do horroru by się nadawała 🙂

Judyta tyle tonacji już przećwiczyła że jestem w szoku 😜 uwielbia zmieniać tonację i głosy itp 😉
i też bije wszystko i wszystkim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnę tu później, wampirzysko się obudziło 🙂 tak apropo to znowu zaczyna się budzić wcześnie rano albo w nocy 🥴 i nawet kaszka smaczna kolacja nie pomaga buahahaha 🙂 od przedwczoraj daję jej pełne posiłki kaszki z glutenem 🙂 zobaczę po mieś. jaka będzie tolerancja. Później wam coś przepiszę albo wkleję zdjęcie z poradnika 🙂 i mi powiecie czy tak robicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
A jej ulubione zajęcie to wziąć piłeczkę do ręki i bić nią wszystko i wszystkich ile razy dostałam po głowie od niej, albo idzie do mnie i zaczyna ciągnąć włosy, ja mówię nie, niewolno a ta w śmiech i jeszcze bardziej próbuje, wczoraj w mojego próbowała rzucać smoczkiem, ale jak bezczelnie mówię wam 😁 z kilkanaście razy i nie mogła trafić za krótki rzut ma haha 🙂 dobrze, że we mnie nie próbowała.

hahahaha to niezła jest 😜
a Adam wczoraj stwierdził że mamy w domu terroryste arabskiego bo się nauczyła słówka "DAHA DAHA" i ciągle tak krzyczała... jak to fajnie brzmiało, ogólnie z gadki kosmitki przechodzi na jakiś arabski twardy hahaha 😜


Ja się tylko boję, że ona będzie mieć ostre jazdy do bicia, bo już teraz to ma, że mnie bije i mojego i lalki , ogólnie wszystko, a wiele się nasłuchałam i naczytałam, co potem z takich dzieci wyrasta, bo nie słuchają nic a nic.. że potrafią gryźć i bić 🤢 no, ale to chyba bardziej domena chłopców co? 😁 😁 😁

Moja mówi "aba" z takim akcentem hehe 🙂 albo zmienia głos jak z filmów grozy. Do horroru by się nadawała 🙂

Judyta tyle tonacji już przećwiczyła że jestem w szoku 😜 uwielbia zmieniać tonację i głosy itp 😉
i też bije wszystko i wszystkim...


Wyrosną z nich chłopczyce hehe! (chociaż do pewnego wieku to jest normalne i mam nadzieję, że to minie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
A jej ulubione zajęcie to wziąć piłeczkę do ręki i bić nią wszystko i wszystkich ile razy dostałam po głowie od niej, albo idzie do mnie i zaczyna ciągnąć włosy, ja mówię nie, niewolno a ta w śmiech i jeszcze bardziej próbuje, wczoraj w mojego próbowała rzucać smoczkiem, ale jak bezczelnie mówię wam 😁 z kilkanaście razy i nie mogła trafić za krótki rzut ma haha 🙂 dobrze, że we mnie nie próbowała.

hahahaha to niezła jest 😜
a Adam wczoraj stwierdził że mamy w domu terroryste arabskiego bo się nauczyła słówka "DAHA DAHA" i ciągle tak krzyczała... jak to fajnie brzmiało, ogólnie z gadki kosmitki przechodzi na jakiś arabski twardy hahaha 😜


Ja się tylko boję, że ona będzie mieć ostre jazdy do bicia, bo już teraz to ma, że mnie bije i mojego i lalki , ogólnie wszystko, a wiele się nasłuchałam i naczytałam, co potem z takich dzieci wyrasta, bo nie słuchają nic a nic.. że potrafią gryźć i bić 🤢 no, ale to chyba bardziej domena chłopców co? 😁 😁 😁

Moja mówi "aba" z takim akcentem hehe 🙂 albo zmienia głos jak z filmów grozy. Do horroru by się nadawała 🙂

Judyta tyle tonacji już przećwiczyła że jestem w szoku 😜 uwielbia zmieniać tonację i głosy itp 😉
i też bije wszystko i wszystkim...


Wyrosną z nich chłopczyce hehe! (chociaż do pewnego wieku to jest normalne i mam nadzieję, że to minie)

wcale się nie zdziwię bo ja po drzewach skakałam i samochodzikami się bawiłam 😜 i ogólnie zawsze w towarzystwie chłopaków 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też rzucam moją na glebę i się bawi sama, ale i tak najbardziej interesuje ją butelka z wodą albo dvd 😉 a jak się znudzi to bierzemy zabawki edukacyjne i wciskamy co się da 😉
a bije też, wydaje okrzyk wojenny i naparza mnie po twarzy z zadowoleniem 😉
musiałam trochę włączyć kaloryfer bo chłodno juz w domu 🤢
też bym poszła na spacer ale zaczęło kropić 😠 chyba dzisiaj nici z tego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja to jest tak znudzona wszystkim że szok 😠piszczała wyła bo chciałam odkurzyć a teraz usnęła 🙂też bym poszła na spacer ale pada 😠będziecie wychodziły z maluchami w taką pogode?jak zimno jest tyle że jak nie będzie padać 🙂???ja chyba tak bo zwriuje w domu cały dzień 😠czytałam że dziecko powinno być codziennie 1-2 godz na dworze 🙂 jedyne przeciwskazanie to temp.ponzej -10st.silny wiatr no i deszcz 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
ja też rzucam moją na glebę i się bawi sama, ale i tak najbardziej interesuje ją butelka z wodą albo dvd 😉 a jak się znudzi to bierzemy zabawki edukacyjne i wciskamy co się da 😉
a bije też, wydaje okrzyk wojenny i naparza mnie po twarzy z zadowoleniem 😉
musiałam trochę włączyć kaloryfer bo chłodno juz w domu 🤢
też bym poszła na spacer ale zaczęło kropić 😠 chyba dzisiaj nici z tego...

u nas też okres grzewczy już się zaczął chociaż normalnie chyba jest od 15stego a zaczął się chyba tego 😉 ale ja nie odkręcam kaloryfera 😜 mam 20 stopni a wczoraj jak wróciliśmy wieczorem a cały dzień mieliśmy otwarte okno to było 19 😉 nie jest źle 😉
Judyta najbardziej lubi kable i ziemniaki hahaha 😜 jak tylko nie patrze to od razu leci do kuchni i wyciąga ziemniaki że musiałam je schować do szafki 😜 uwielbia wszelkiego rodzaju buty i oczywiście wstaje przy stoliku który jest na kółkach i robi sobie z niego pchacza 😜 i zapieprza po pokoju a on ciężki jest hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
moja to jest tak znudzona wszystkim że szok 😠piszczała wyła bo chciałam odkurzyć a teraz usnęła 🙂też bym poszła na spacer ale pada 😠będziecie wychodziły z maluchami w taką pogode?jak zimno jest tyle że jak nie będzie padać 🙂???ja chyba tak bo zwriuje w domu cały dzień 😠czytałam że dziecko powinno być codziennie 1-2 godz na dworze 🙂 jedyne przeciwskazanie to temp.ponzej -10st.silny wiatr no i deszcz 😲

ja wychodzę zawsze 😉 praktycznie jesteśmy codziennie na spacerze obojętnie jaka jest pogoda, jak byłą malutka to też codziennie wychodziłyśmy tylko jak chora to w domu a tak to całymi dniami na podwórku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Asia napisał(a):
moja to jest tak znudzona wszystkim że szok 😠piszczała wyła bo chciałam odkurzyć a teraz usnęła 🙂też bym poszła na spacer ale pada 😠będziecie wychodziły z maluchami w taką pogode?jak zimno jest tyle że jak nie będzie padać 🙂???ja chyba tak bo zwriuje w domu cały dzień 😠czytałam że dziecko powinno być codziennie 1-2 godz na dworze 🙂 jedyne przeciwskazanie to temp.ponzej -10st.silny wiatr no i deszcz 😲

ja wychodzę zawsze 😉 praktycznie jesteśmy codziennie na spacerze obojętnie jaka jest pogoda, jak byłą malutka to też codziennie wychodziłyśmy tylko jak chora to w domu a tak to całymi dniami na podwórku 😜
no ja też właśnie byłam cały dzien na dworze ale teraz tak zimno brrrr no ale trza będzie wyjść 😉bo jak mowią zimno to dopiero będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
mój Patryk zaczął wstawać przy wszytkim i wszędzie nawet w wózku, już na chwilę nie można spóścić z niego oka, wchodzi też sam na łóżko Marcelka cwaniak mały, a wnocy urządził nam godzinną pobudkę bo tak płakał że nie dało się go uspokoić dopiero jak posmarowałam mu dziąsełka i dałam nurofen to poszedł spać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...