Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

JUSTYNA napisał(a):
Lagoona czemu mówisz, że nie chce spać? Godzina czy nawet pól to przecież wystarczająco by się zregenerować. Moja śpi z godzinę góra półtorej łącznie przez cały dzień. No chyba, że ją czasem najdzie i na spacerze pośpi dłużej niż te parę minut

kolo177 napisał(a):
Justa napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
Justa napisał(a):
Justynko śliczna Majeczka 🙂 🙂 kiedy mój tak będzie siedział 😉
Miłosz to dopiero złośnik, jak mu coś nie pasuje np. idę tam gdzie on nie chce to się wydziera!!że aż uszy bolą i broń borze nie mogę go zostawić samego na dłużej niż minutę. Dzisiaj nawet na niego ryknęłam 😞
ja usiadzie to bedziesz chciala zeby polezal zobaczysz kochana 😉 A u nas to, ze nie moge odstapic jej na krok kilka dni temu delikatnie ustapilo. Posiedzi, pobawi sie i nie musi miec mnie tuz obok albo ciagle na widoku. Uff

Justyś a ja cały czas mam nadzieje, że jak siądzie to się sam trochę pobawi 😉

też się łudzę hahaha 😜
Bawi się, bawi ale już nie poleży. Nawet jak pada na pyszczydełko leżenie parzy 😞


Justyna ona była zawsze śpiochem 🙂 obowiązkowo szła spać po każdym żarciu, a teraz jak śpi w ciągu dnia 2h to jest dobrze, wiecznie marudzi, ciągle niezadowolona 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

1 miesiąc - od 16 do 22 godzin na dobę. Dziecko nie rozróżnia dnia i nocy. Śpi 7 i więcej razy na dobę.
1-4 miesiące - dzień: 6-9 godzin, noc: 5-9 godzin. Ustala się indywidualny i w miarę regularny rytm snu i czuwania.
4-8 miesięcy - dzień: 2-4 godziny, noc: 8-12 godzin. Wyróżnia się dłuższy sen nocny.
8-12 miesięcy - dzień: 2-4 godziny, noc: 10-12 godzin. W dzień śpi 1-2 razy. Druga drzemka może pojawiać się nieregularnie i coraz rzadziej.


no szał to będzie coraz gorzej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTYNA napisał(a):
SmoczaMama napisał(a):
Dziewczyny czy któreś z waszych maluszków jest na Bebilonie Pepti???
Wiecie może jak to jest z tym mlekiem na recepty gdy maluch skończy pół roczku??
My jesteśmy. Miesiąc temu dostałam od alergologa (akurat byliśmy na jednej wizycie by stwerdził czy ten bebilon mamy kontynuować i zalecił dawać Majuśce to melczko do ukończenia 1 roku) recepty na sześć 1 i sześć 2 i właśnie jedziemy na ostatniej puszce jedynki i będziemy zaczynać dwójeczkę. W czwartek na wizycie nasza pediatra powiedziała, że skończone 6 mies. to już czas na dwójeczkę. I takie receprty będzie nam teraz wypisywać



Dziękuje za odp. My na bebilonie odkąd Niunio skończył 2 miechy i jakoś chyba na nim zostanie narazie.

U nas z spaniem też jest problem. Ale dzisiaj wyjątkowo Bartek wpadł w śpiączkę jakąś i co godzinę po godzince lulania.

My już po obiedzie oczywiście ja z Bartkiem na kolanie i mały wpieprzał ziemniaczki z śmietaną.
Wiem że nie zdrowo ale mam nadzieje że mu nie zaszkodzi.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest na Bebilonie Pepti to nie toleruje mleka zwykłego to czemu dajesz mu śmietanę? mogłaś mu zrobić ziemniaki z odrobiną masła (chociaż ono też je zawiera).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue napisał(a):
Skoro jest na Bebilonie Pepti to nie toleruje mleka zwykłego to czemu dajesz mu śmietanę? mogłaś mu zrobić ziemniaki z odrobiną masła (chociaż ono też je zawiera).



Blue on mi nie dał zjeść wiec go już zaspokoiłam moimi ziemniakami. $łyżeczki nic mu nie powinny zaszkodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SmoczaMama napisał(a):
Blue napisał(a):
Skoro jest na Bebilonie Pepti to nie toleruje mleka zwykłego to czemu dajesz mu śmietanę? mogłaś mu zrobić ziemniaki z odrobiną masła (chociaż ono też je zawiera).



Blue on mi nie dał zjeść wiec go już zaspokoiłam moimi ziemniakami. $łyżeczki nic mu nie powinny zaszkodzić


Tylko, żeby go brzuszek nie bolał, bo nawet małe ilości potrafią uczulać. Dobrze, że ja nie mam na razie takich problemów, bo nie wiem co bym wtedy małej dawała oprócz mleka. A tak to może jeść te jogurty i deserki mleczne zamiast niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
Blue napisał(a):
Skoro jest na Bebilonie Pepti to nie toleruje mleka zwykłego to czemu dajesz mu śmietanę? mogłaś mu zrobić ziemniaki z odrobiną masła (chociaż ono też je zawiera).

z masłem też nie można 😜
ahhh dopisałaś


No ba 😁 dobra idę!! 😁 ale margaryna tj masło roślinne chyba już tyle tego nie ma? albo wcale nie zawiera?? 🙂 to by można było dawać.

Margaryna do smarowania pieczywa i innych celów kuchennych. Zawartość tłuszczu - 80%.

Składniki: oleje roślinne ciekłe i utwardzone(w tym olej słonecznikowy min.30%), woda, serwatka, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych oraz kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem cytrynowym, lecytyna sojowa), sól kuchenna(0,2%),aromat, regulator kwasowości (kwas cytrynowy),barwnik (b-karoten), substancje wzbogacające: witaminy A i D3

Aż płakać się chce na widok składników 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue napisał(a):
Nusiak zapomniałam zapytać jak plamy Marylki?? bo na twarzy jakaś taka zdrowa jest 😜


duzo lepiej 🙂 zostalo jej tylko na nozkach, bo tam sie drapie jak ja przwijam... najlepsze jest to, ze jest na bebilonie pepti, ma inna wode do kapieli i nowe mydelko. i teraz nie wiemy co jej pomoglo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
ja z małym jutro idę do laryngologa bo dzisiaj nas nie przyjeli bo brak numerków
Buziaki dla Kacperka 🙂
mój Patryk w nocy przeszedł samego siebie co godzina co pół wstawałam do niego i cały dzień marudny, cholerne zęby niech szybciej wychodzą
Marylka pięknie wyglądała, aha Nusia dla Patryka te plamy też zeszły z policzków i ma już czystą fajną bużkę
witam też nową koleżankę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Blue napisał(a):
Nusiak zapomniałam zapytać jak plamy Marylki?? bo na twarzy jakaś taka zdrowa jest 😜


duzo lepiej 🙂 zostalo jej tylko na nozkach, bo tam sie drapie jak ja przwijam... najlepsze jest to, ze jest na bebilonie pepti, ma inna wode do kapieli i nowe mydelko. i teraz nie wiemy co jej pomoglo 🤪

hihi to nieźle Mamuśka 😜 grunt że pomogło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
SmoczaMama napisał(a):
anty spam mi się włącza wiec niewiem już jak wrzucić fotke.

Bartuś obecnie ma 65cm a wage poznam jutro na szczepieniu.

a ten anty spam to chodzi o to że jak jakieś osoby mają mniej niż ileś tam postów to nie mogą linków wklejać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...