Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
donia napisał(a):
Justa napisał(a):
donia napisał(a):
Justa ty chyba wybralas kolor czarny?? czy to mozliwe? bo ty chyba blondynką jestes

coś Ty, blond wybrałam, niemożliwe 😠
orzechowy blond chyba


no to ladnie, przyszedl czarny 😮

To zostaw sobie 🙂może Ty skorzystasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
Hej 🙂dziewczyny ktore dają jogurciki te z bobovity albo mleczny desrerk z nestle ...dajecie codziennie? 🙂


Tak daję codziennie 🙂 raz kiedyś dostała 2 razy i nic nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jednak pojechalam na te urodziny wczoraj tak mnie prosil mowil ze mu strasznie przykro jest gdy nie chce jezdzic do jego rodziców.on by chcial zebym jezdzila co tydzien do nich na obiadek w niedziele a jak ja mam ezdzic jak ja ich nie lubie... 😞
Dzisiaj mamy 3 rocznice ślubu 😮jak to szybko mineło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna2236 napisał(a):
Hej jednak pojechalam na te urodziny wczoraj tak mnie prosil mowil ze mu strasznie przykro jest gdy nie chce jezdzic do jego rodziców.on by chcial zebym jezdzila co tydzien do nich na obiadek w niedziele a jak ja mam ezdzic jak ja ich nie lubie... 😞
Dzisiaj mamy 3 rocznice ślubu 😮jak to szybko mineło
wszystkiego najlepszego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia napisał(a):
Joanna2236 napisał(a):
Hej jednak pojechalam na te urodziny wczoraj tak mnie prosil mowil ze mu strasznie przykro jest gdy nie chce jezdzic do jego rodziców.on by chcial zebym jezdzila co tydzien do nich na obiadek w niedziele a jak ja mam ezdzic jak ja ich nie lubie... 😞
Dzisiaj mamy 3 rocznice ślubu 😮jak to szybko mineło
wszystkiego najlepszego 🙂


😘 😘 😘 😘 Dużo szczęścia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera a ja przytyłam od tych słodyczy 😁 znowu ważę 66,9kg a kiedyś 65 😞 duuuuuupa! Od dzisiaj zaczynam dietę tylko nie wiem jaką, wczoraj wieczorem już kolacji nie zjadłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Honoratka-bawi się Anastazja tą zabawką? 🙂dzięki za link 😘

wiesz właśnie miałam ci napisać wczoraj o tym ale już nie miałam siły i poszłam spać
ogólnie jak leży pod nią to się bawi
naciska, okręca sprawia jej to wielką radochę
ale uważam że zabawka jest tandetnie wykonana pomimo swojej nie tak małej ceny
z bardzo lekkiego plastiku ogólnie jest lekka i Anastazja bez problemu nogą leżąc pod nią podnosi całą zabawkę do góry co może spowodować przy mocniejszym kopniaku jakieś uderzenie albo też gdy leży nóżkami w stronę tej podpórki zielonej to jak w nią kopnie to zabawka leci na pół metra dalej 😠
i na raczej na pewno nie będzie w stanie dziecko siedzieć przy zabawce na tej podpórce tak jak na rysunku bo zabawka po prostu się przewróci - tak mi się wydaje
na rysunkach wygląda ona na cieżką i masywną w rzeczywistości jest strasznie lekka
do tego brak regulacji głośności a działa jak dla mnie bardzo głośno i gdy Anastazja leży pod tym to martwię się o jej słuch wiec przykleiłam do głośnika który nie jest z tyłu a pomiędzy przyciskami wacik na taśmę izolacyjną i w ten sposób stłumiłam lekko dźwięk
gdybym to ja płaciła za zabawkę na pewno odesłałabym ją z powrotem do sprzedawcy z przyczyny kiepskiej jakości
ale że był to prezent więc zatrzymałam i jakoś tam sie bawimy pod moją lub męża opieką

a na koniec tylko dodam że ja jestem strasznie marudna i wybredna więc może to wszystko moje "widzi mi się" jeśli zabawka ci się podoba zamów najwyżej odeślesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Cholera a ja przytyłam od tych słodyczy 😁 znowu ważę 66,9kg a kiedyś 65 😞 duuuuuupa! Od dzisiaj zaczynam dietę tylko nie wiem jaką, wczoraj wieczorem już kolacji nie zjadłam.

No ja też sobie ostatnio za dużo pozwoliłam a to soczki zamiast wody, a to pączusie serowe a to pizza ☺️ i z 62 zrobiło się 65 🥴
do tego już od 2 tygodni boli mnie brzuch jak na okres a nie mogę dostać
wiec taki mam odstający blllee
obiecałam sobie tyle razy że będę robić brzuszki i gdybym od porodu ćwiczyła to już pewnie miałabym fajny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna2236 napisał(a):
Hej jednak pojechalam na te urodziny wczoraj tak mnie prosil mowil ze mu strasznie przykro jest gdy nie chce jezdzic do jego rodziców.on by chcial zebym jezdzila co tydzien do nich na obiadek w niedziele a jak ja mam ezdzic jak ja ich nie lubie... 😞
Dzisiaj mamy 3 rocznice ślubu 😮jak to szybko mineło


Wszystkiego najlepszego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna2236 napisał(a):
Hej jednak pojechalam na te urodziny wczoraj tak mnie prosil mowil ze mu strasznie przykro jest gdy nie chce jezdzic do jego rodziców.on by chcial zebym jezdzila co tydzien do nich na obiadek w niedziele a jak ja mam ezdzic jak ja ich nie lubie... 😞
Dzisiaj mamy 3 rocznice ślubu 😮jak to szybko mineło

Buziaki za wytrwałość 😁
a planujecie coś na dzisiejszy dzień lub wieczór? 🙃
my mamy 3 rocznicę 14 sierpnia i przyznam że jakoś w tym roku będę niechętnie świętować nawet nie mam pomysłu w jaki sposób
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jeszcze piotrek musial isc do pracy dzisiaj i nie dostal urlopu 😞
pewnie wyskoczymy gdzies dzisiaj na jakas kolacje lub do kina a nad morzem po 10 sierpnia sobie odbijemy bo jedziemy z moja siostra to nam posiedzi z malymi a my gdzies wyskoczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej wam 😉
Ehh dawno mnie tu nie było..Ale będąc w Polsce tak krótko zawsze jest mało czasu na wszystko...
Wczoraj byłam z małą u bratowej i bratanicy Olcia zazdrosna o Jule jak nie wiem mimo że poświęca się jej taką lub większą uwagę...;Dzisiaj idzie z nią do ortopedy ciekawe co nam powie tylko kontrola bioderek ale mam nadzieje że wszystko ok... jeszcze muszę do księdza po zaświadczenie dla męża także znowu cały dzień latania.. Dzisiaj mam zamiar kupić jej kubek niekapek i ten kubek do picia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...