Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A moja mycha już mi w wózku nawet szaleje nie można jej samej zostawić, bo sie na brzuch przekręca i rusza już chciała z niego wyjść 😮bo miała ręce za wózkiem boję się już ją powoli w nim zostawiać jak zaczyna tak prawie raczkować. W wózku to normalnie ją roznosi na brzuchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Joanna2236 napisał(a):
Hej jednak pojechalam na te urodziny wczoraj tak mnie prosil mowil ze mu strasznie przykro jest gdy nie chce jezdzic do jego rodziców.on by chcial zebym jezdzila co tydzien do nich na obiadek w niedziele a jak ja mam ezdzic jak ja ich nie lubie... 😞
Dzisiaj mamy 3 rocznice ślubu 😮jak to szybko mineło

Buziaki za wytrwałość 😁
a planujecie coś na dzisiejszy dzień lub wieczór? 🙃
my mamy 3 rocznicę 14 sierpnia i przyznam że jakoś w tym roku będę niechętnie świętować nawet nie mam pomysłu w jaki sposób
a ja mam 3 rocznicę 11 października 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Joanna2236 napisał(a):
Hej jednak pojechalam na te urodziny wczoraj tak mnie prosil mowil ze mu strasznie przykro jest gdy nie chce jezdzic do jego rodziców.on by chcial zebym jezdzila co tydzien do nich na obiadek w niedziele a jak ja mam ezdzic jak ja ich nie lubie... 😞
Dzisiaj mamy 3 rocznice ślubu 😮jak to szybko mineło

Buziaki za wytrwałość 😁
a planujecie coś na dzisiejszy dzień lub wieczór? 🙃
my mamy 3 rocznicę 14 sierpnia i przyznam że jakoś w tym roku będę niechętnie świętować nawet nie mam pomysłu w jaki sposób
a ja mam 3 rocznicę 11 października 🙂

Gratulacje Asiu!
A my mamy 4 rocznice 22-go wrzesnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Jusia! Jak minal poniedzialek w pracy? Trzymalas sie??
Zaraz musze poczytac, co naskrobalyscie lasencje 😉

Madziu nie było tak najgorzej 😉zleciało bardzo szybko 🙂tylko tak jakoś potem mało czasu z małym spędziłam;(

No, pozniej to sie wlasnie tak wydaje, zwlaszcza, ze trzeba jeszcze i tez nadrobic jakiekolwiek zaleglosci w domu :/ Ja malego odbieram o 17, w domu jestesmy miedzy 17:15 a 17:30 a Oskarek idzie spac o 20-tej. To dopiero malo 😞 Nic dziwnego, ze czas tak zapiernicza jak go na wszystko brakuje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
u mnie 3 rocznica dopiero w przyszłym roku w marcu 🙂

a Bartosz już na czworaka dłuższą chwile potrafi wystac, jeszcze nie pójdzie ale tak stoi. za to te pełzanie tak mu idzie ze normalnie jak wyścigówa

a mój Darek nie umie pełzać, ani nawet nie próbuje podnieść się tak na czworaka.

haa ja jeszcze żadnej rocznicy śluby nie mam 😁 ale 15 lipca było 2 lata jak jesteśmy parą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tak sie stresuje powrotem do pracy. teraz brakuje mi czasu zeby wszystko w domu ogarnąć a co dopiero jak bede musiała z wszystkim zdążyć albo po pracy albo przed. masakra. taką długą przerwe miałam w pracy i zresztą wtedy dzieci nie miałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anka111 napisał(a):
wesa napisał(a):
u mnie 3 rocznica dopiero w przyszłym roku w marcu 🙂

a Bartosz już na czworaka dłuższą chwile potrafi wystac, jeszcze nie pójdzie ale tak stoi. za to te pełzanie tak mu idzie ze normalnie jak wyścigówa

a mój Darek nie umie pełzać, ani nawet nie próbuje podnieść się tak na czworaka.

haa ja jeszcze żadnej rocznicy śluby nie mam 😁 ale 15 lipca było 2 lata jak jesteśmy parą.
a my 29 lipca bedziemy mieli 5 lat bycia razem 🙂 i własnie mi o tym przypomniałaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
anka111 napisał(a):
wesa napisał(a):
u mnie 3 rocznica dopiero w przyszłym roku w marcu 🙂

a Bartosz już na czworaka dłuższą chwile potrafi wystac, jeszcze nie pójdzie ale tak stoi. za to te pełzanie tak mu idzie ze normalnie jak wyścigówa

a mój Darek nie umie pełzać, ani nawet nie próbuje podnieść się tak na czworaka.

haa ja jeszcze żadnej rocznicy śluby nie mam 😁 ale 15 lipca było 2 lata jak jesteśmy parą.
a my 29 lipca bedziemy mieli 5 lat bycia razem 🙂 i własnie mi o tym przypomniałaś.


🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
ja dopiero teraz znalazlam chwile zeby tu zajrzec
spalysmy dzis z mała do 11.00 🤪 ale za to z przerwa w nocy , jakies debile (bo inaczej nie mozna ich nazwac, chyba ze jeszcze gorzej) pietro wyzej-nad nami-od kilku dni szaleją po nocy, zaczyna sie ok 23.00 a konczy pozno w nocy albo nad ranem, muzyka na full, chlapanie drzwiami itp. wczoraj to juz stracilam cierpliwosc, wyszli na balkon 0 2 w nocy i zaczeli sie wydzierac i to specjalnie, mala oczywiscie sie obudzila, otworzylam okno i ich nawyzywalam, potem mąż poprawil

u nad dzis goraco, zaraz wychodzimy na spacer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera jak widzę mamuśki co mają dzieci w podobnym wieku i są patyczakami to mnie zazdrość zżera 😉 czas to zmienić.

Moja zrobiła się strasznie hałaśliwa, drze się, piszczy i w ogóle gdzieś z nią wyjść to siara na całego 😁 nauczyła się, że może głośno piszczeć to teraz to wykorzystuje. Dużo się śmieje totalnie się zmieniła. No i też nie wie co to jest pełzanie, tylko non stop stoi na kolanach lub nogi zupełnie podkurcza pod brzuch i przez to zmienia miejsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kasia napisał(a):
Joanna2236 napisał(a):
Hej jednak pojechalam na te urodziny wczoraj tak mnie prosil mowil ze mu strasznie przykro jest gdy nie chce jezdzic do jego rodziców.on by chcial zebym jezdzila co tydzien do nich na obiadek w niedziele a jak ja mam ezdzic jak ja ich nie lubie... 😞
Dzisiaj mamy 3 rocznice ślubu 😮jak to szybko mineło
wszystkiego najlepszego 🙂


😘 😘 😘 😘 Dużo szczęścia 😉

Kolejnych coraz lepszych rocznic 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Babeczki 😘
Dziś byłam na szczepieniu z Tosiulką ale nie doszło do kłucia przez ten kaszelek, o którym Wam pisałam. Dostałam syrop wykrztuśmy i przeciwzapalny i mam sie zgłosić dopiero za jakieś dwa tygodnie. W każdym razie Tosiaka zważono i zmierzono 🙂 Waga - 9,5kg 😮 Wzrost - 71cm 🙂 Kawał baby 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna2236 napisał(a):
Hej jednak pojechalam na te urodziny wczoraj tak mnie prosil mowil ze mu strasznie przykro jest gdy nie chce jezdzic do jego rodziców.on by chcial zebym jezdzila co tydzien do nich na obiadek w niedziele a jak ja mam ezdzic jak ja ich nie lubie... 😞
Dzisiaj mamy 3 rocznice ślubu 😮jak to szybko mineło

Wszystkiego najlepszego i co najmniej 50 kolejnych w zdrowiu, zgodzie i miłości 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Hej Babeczki 😘
Dziś byłam na szczepieniu z Tosiulką ale nie doszło do kłucia przez ten kaszelek, o którym Wam pisałam. Dostałam syrop wykrztuśmy i przeciwzapalny i mam sie zgłosić dopiero za jakieś dwa tygodnie. W każdym razie Tosiaka zważono i zmierzono 🙂 Waga - 9,5kg 😮 Wzrost - 71cm 🙂 Kawał baby 🤪

Porządna Dziewczyna 🙂 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Asia napisał(a):
a piją już wasze maluchy z kubeczka niekapka?ja mam avent magic z miękkim ustnikiem ale moja Sonia nie łapie że to sie pije z tego i gryzie ten kubek 😠 🤪

Ja mam właśnie taki dla Tosiuli i radzi sobie superancko 🙂 Soki dostaje tylko z niekapka.

Ja bym musiała spróbować, bo ostatnio chyba jakiś miesiąc temu mu dawałam to nie wiedział co z tym kubkiem zrobić i też gryzł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MadziaW napisał(a):
Justa napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Jusia! Jak minal poniedzialek w pracy? Trzymalas sie??
Zaraz musze poczytac, co naskrobalyscie lasencje 😉

Madziu nie było tak najgorzej 😉zleciało bardzo szybko 🙂tylko tak jakoś potem mało czasu z małym spędziłam;(

No, pozniej to sie wlasnie tak wydaje, zwlaszcza, ze trzeba jeszcze i tez nadrobic jakiekolwiek zaleglosci w domu :/ Ja malego odbieram o 17, w domu jestesmy miedzy 17:15 a 17:30 a Oskarek idzie spac o 20-tej. To dopiero malo 😞 Nic dziwnego, ze czas tak zapiernicza jak go na wszystko brakuje 🤢

Ja ja Was rozumiem... Pracuję od 11-19 więc czasu na bycie z Tosią naprawdę niewiele(dobrze, że mam możliwość być z Nią w przerwie...). Za to widok szczęścia absolutnego na Jej buźce kiedy wracam - bezcenny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Wczoraj jak wróciłam to była na podłodze, gdy zobaczyła, że weszłam do domu to z piskiem radości przypełzała do mnie tak szybko, że nawet nie zdarzyłam dobrze ściągnąć butów a już miałam Ją na rękach hehehe Uwielbiam to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...