Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Asia napisał(a):
dziękujemy za życzenia 😘jesteście kochane babeczki 😘 😘 😘


Jak tam Twój żarłok? Moja nie podarowała obiadku 😁 jadła dzisiaj za 2, do południa piła produkty mleczne i o 17 wypiła 150ml mleka i za niecałe 2godz. znowu mlaskała była głodna to dałam jej resztę obiadku z wczoraj połowę szpinaku i 1 cały słoik owocu dopiero wtedy się uspokoiła 😁 ta to ma też dziwne dni z tym jedzeniem, nie chciałam jej dawać obiadku dzisiaj przez tego banana, no, ale niech jej będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia napisał(a):
Blue moja pobiła rekord zjadła 300ml mleka 🤪 😠ale w zamian wstrętnego mleka pocisnęła zupke obiadek deserek(owoce)i na koniec jogurcik 😜 😎oszaleje z nią 🤪przecież nie może nie pić mleka!!!!!!!!!!dla mnie to jest niezrozumiałe jak takie małe dziecię nie pije mleka i za cholere nie otworzy paszczy do butli 🤪 😠 🤪 😠a potem cwaniara jak dawałam jej pićv to próbowała co jej daje czy czasem nie mleko 🤪


Czytasz w moich myślach? Moja od dobrego mieś. pije maks 420ml na dzień. I też by żarła obiadki i deserki na okrągło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
dziękujemy za życzenia 😘jesteście kochane babeczki 😘 😘 😘


Jak tam Twój żarłok? Moja nie podarowała obiadku 😁 jadła dzisiaj za 2, do południa piła produkty mleczne i o 17 wypiła 150ml mleka i za niecałe 2godz. znowu mlaskała była głodna to dałam jej resztę obiadku z wczoraj połowę szpinaku i 1 cały słoik owocu dopiero wtedy się uspokoiła 😁 ta to ma też dziwne dni z tym jedzeniem, nie chciałam jej dawać obiadku dzisiaj przez tego banana, no, ale niech jej będzie.
hi hi ja tez jej dałam pół słoiczka owoców z wczoraj i to bylo malo wpadła w szał to polecialam(twoim sposobem Blue)po jogurcik..i zjadła calusieńki 🙂a kiedyś bym jej nie dała bo mi sie wydaje takie mieszanie wszystkiego....ale pomyślałam o tobie i jej dalam 😜 😉co prawada chciałam ją nauczyć tak że zupka i koniec potem obiadek i przerwa i potem deserek i kolacja(mleko)ale jak narazie to mi nie wychodzi ☺️ 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
No i nie chce pić soków, ewentualnie herbatę i najczęściej pije po 20ml dziennie 🙃 no jak ją suszy to 60 i rzadko 100ml.
wiesz co one są takie same(czyt.dziwne 😉)bo moja też soku nie ruszy 🤪 🤪 🤪a herbatka na siłe w porywach do 100ml na dobe 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
dziękujemy za życzenia 😘jesteście kochane babeczki 😘 😘 😘


Jak tam Twój żarłok? Moja nie podarowała obiadku 😁 jadła dzisiaj za 2, do południa piła produkty mleczne i o 17 wypiła 150ml mleka i za niecałe 2godz. znowu mlaskała była głodna to dałam jej resztę obiadku z wczoraj połowę szpinaku i 1 cały słoik owocu dopiero wtedy się uspokoiła 😁 ta to ma też dziwne dni z tym jedzeniem, nie chciałam jej dawać obiadku dzisiaj przez tego banana, no, ale niech jej będzie.
hi hi ja tez jej dałam pół słoiczka owoców z wczoraj i to bylo malo wpadła w szał to polecialam(twoim sposobem Blue)po jogurcik..i zjadła calusieńki 🙂a kiedyś bym jej nie dała bo mi sie wydaje takie mieszanie wszystkiego....ale pomyślałam o tobie i jej dalam 😜 😉co prawada chciałam ją nauczyć tak że zupka i koniec potem obiadek i przerwa i potem deserek i kolacja(mleko)ale jak narazie to mi nie wychodzi ☺️ 🙃 😁


Ja tam mieszam i nic jej nie jest, zawsze po obiadku w nagrodę dostaje słoik owoców 🙂 a jogurt traktuję jak oddzielny posiłek i z niczym go nie mieszam, bo jest ciężki w sumie, ale z owocami można go mieszać byle nie z obiadem czy zupkami 🙂

Nakręciłam się na te koktajle 🙂 super by było jakby je jadła z chęcią 🙂 to zawsze by było 150ml do przodu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
Blue napisał(a):
No i nie chce pić soków, ewentualnie herbatę i najczęściej pije po 20ml dziennie 🙃 no jak ją suszy to 60 i rzadko 100ml.
wiesz co one są takie same(czyt.dziwne 😉)bo moja też soku nie ruszy 🤪 🤪 🤪a herbatka na siłe w porywach do 100ml na dobe 😁 😁 😁


No, ale 20ml na dzień + maks 420 razem z mlekiem i kaszką jako całość płynów to jest dziwne. Jak może się jej nie chcieć pić? ja latem ciągle się czuję jak na kacu, a jej się nie zmusi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze dzieci obcych się nie boją?? moja histeryzuje jak tylko ktoś się do niej zbliży albo patrzy a jak dotyka to już koniec świata, kiedy jej to przejdzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
dziękujemy za życzenia 😘jesteście kochane babeczki 😘 😘 😘


Jak tam Twój żarłok? Moja nie podarowała obiadku 😁 jadła dzisiaj za 2, do południa piła produkty mleczne i o 17 wypiła 150ml mleka i za niecałe 2godz. znowu mlaskała była głodna to dałam jej resztę obiadku z wczoraj połowę szpinaku i 1 cały słoik owocu dopiero wtedy się uspokoiła 😁 ta to ma też dziwne dni z tym jedzeniem, nie chciałam jej dawać obiadku dzisiaj przez tego banana, no, ale niech jej będzie.
hi hi ja tez jej dałam pół słoiczka owoców z wczoraj i to bylo malo wpadła w szał to polecialam(twoim sposobem Blue)po jogurcik..i zjadła calusieńki 🙂a kiedyś bym jej nie dała bo mi sie wydaje takie mieszanie wszystkiego....ale pomyślałam o tobie i jej dalam 😜 😉co prawada chciałam ją nauczyć tak że zupka i koniec potem obiadek i przerwa i potem deserek i kolacja(mleko)ale jak narazie to mi nie wychodzi ☺️ 🙃 😁


Ja tam mieszam i nic jej nie jest, zawsze po obiadku w nagrodę dostaje słoik owoców 🙂 a jogurt traktuję jak oddzielny posiłek i z niczym go nie mieszam, bo jest ciężki w sumie, ale z owocami można go mieszać byle nie z obiadem czy zupkami 🙂

Nakręciłam się na te koktajle 🙂 super by było jakby je jadła z chęcią 🙂 to zawsze by było 150ml do przodu 😜
no nie mam nadzieje że nie będe dawać zupy a za chwile jogurtu 🤪 🤪 🤪a jak robilaś ten koktajl?i też go traktujesz jako normalny posiłek???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
Blue napisał(a):
No i nie chce pić soków, ewentualnie herbatę i najczęściej pije po 20ml dziennie 🙃 no jak ją suszy to 60 i rzadko 100ml.
wiesz co one są takie same(czyt.dziwne 😉)bo moja też soku nie ruszy 🤪 🤪 🤪a herbatka na siłe w porywach do 100ml na dobe 😁 😁 😁


No, ale 20ml na dzień + maks 420 razem z mlekiem i kaszką jako całość płynów to jest dziwne. Jak może się jej nie chcieć pić? ja latem ciągle się czuję jak na kacu, a jej się nie zmusi.
jakby jej sie chciało pić to by wypiła 🙂ja moją co chwile nachodze z piciem chociaż po pare lyków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
Blue napisał(a):
Asia napisał(a):
dziękujemy za życzenia 😘jesteście kochane babeczki 😘 😘 😘


Jak tam Twój żarłok? Moja nie podarowała obiadku 😁 jadła dzisiaj za 2, do południa piła produkty mleczne i o 17 wypiła 150ml mleka i za niecałe 2godz. znowu mlaskała była głodna to dałam jej resztę obiadku z wczoraj połowę szpinaku i 1 cały słoik owocu dopiero wtedy się uspokoiła 😁 ta to ma też dziwne dni z tym jedzeniem, nie chciałam jej dawać obiadku dzisiaj przez tego banana, no, ale niech jej będzie.
hi hi ja tez jej dałam pół słoiczka owoców z wczoraj i to bylo malo wpadła w szał to polecialam(twoim sposobem Blue)po jogurcik..i zjadła calusieńki 🙂a kiedyś bym jej nie dała bo mi sie wydaje takie mieszanie wszystkiego....ale pomyślałam o tobie i jej dalam 😜 😉co prawada chciałam ją nauczyć tak że zupka i koniec potem obiadek i przerwa i potem deserek i kolacja(mleko)ale jak narazie to mi nie wychodzi ☺️ 🙃 😁


Ja tam mieszam i nic jej nie jest, zawsze po obiadku w nagrodę dostaje słoik owoców 🙂 a jogurt traktuję jak oddzielny posiłek i z niczym go nie mieszam, bo jest ciężki w sumie, ale z owocami można go mieszać byle nie z obiadem czy zupkami 🙂

Nakręciłam się na te koktajle 🙂 super by było jakby je jadła z chęcią 🙂 to zawsze by było 150ml do przodu 😜
no nie mam nadzieje że nie będe dawać zupy a za chwile jogurtu 🤪 🤪 🤪a jak robilaś ten koktajl?i też go traktujesz jako normalny posiłek???


Tak jako normalny posiłek, bo jest ciężki. Wzięłam 1 banana dużego, sparzyłam wrzątkiem i zmiksowałam potem dodałam 90ml mleka letniego i znowu zmiksowałam i było tego gdzieś z 180-200ml nie pamiętam teraz, no a ja bym chciała żeby piła w tym z 150ml mleka albo chociaż 120 to chyba bym musiała dać pół banana nie? bo ona nigdy w życiu nie zje np. 250ml 😁 nie wiem jak to rozłożyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Asiu a gdzie kupujesz maliny?
od takiego pana na naszym targu 🙂on z wioski przywozi i jutro rano podjade po warzywa to i maliny wezme 🙂musze pogotować Soni zupki a maliny do kaszki daje a jutro zrobie możejej ten koktajl 🙂aha a jakie mięsko oprócz kurczaka i królika moge jej dać do obiadku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
Blue napisał(a):
Asiu a gdzie kupujesz maliny?
od takiego pana na naszym targu 🙂on z wioski przywozi i jutro rano podjade po warzywa to i maliny wezme 🙂musze pogotować Soni zupki a maliny do kaszki daje a jutro zrobie możejej ten koktajl 🙂aha a jakie mięsko oprócz kurczaka i królika moge jej dać do obiadku?


Ja daję kurczaka, cielęcinę, indyka, rybę i w domu mam już kupioną wołowinę, ale na nią trzeba uważać, bo uczula i boję się ją podać 🙃 no i mam jakieś danie z pomidorami i one też uczulają, więc też jeszcze nie dałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się może pochwalę na koniec, że rośnie mi drugi ząb mądrości tak myślę, jeden już prawie wyrósł i po drugiej stronie u góry już mnie dziąsło boli i jak naciskam to jest takie miękkie i niby czuć zęba. No zobaczymy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja dziś jakąś zupke musze ugotować dla małego, bo on ze słoików nie je i musze raz na dwa dni zupke gotowac. ostatnio dałam ziemniaki z gulaszem i polendwiczką ale za geste dla niego, musi byc narazie zupka. on taki delikatny jak nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja wcina słoiczki bez wyjątku i kupiłam jej te deserki mleczne waniliowe to w tym tygodniu postaram się dać jej na spróbowanie
moje dziecko ma chyba strasznie mało pojemny żołądek bo wszystko co zjada mieścić się musi w 70-90ml
wiecej nie da rady
zjada mi tyle obiadku, deserku, kaszki a nawet mleka
mam nadzieje że to nie jest żadna nieprawidłowość tylko jej indywidualne potrzeby
mi to nie przeszkadza - rozumiem ją dba o linię od pierwszych miesięcy życia 😁

a tak poważnie to jak karmiłam tylko piersią to nawet nie wiedziałam ile objętościowo jadła
i byłam spokojniejsza ale teraz już wiem dlaczego tak po mału przybiera na wadze - bo je mało 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesa napisał(a):
Blue napisał(a):
Wasze dzieci obcych się nie boją?? moja histeryzuje jak tylko ktoś się do niej zbliży albo patrzy a jak dotyka to już koniec świata, kiedy jej to przejdzie?
mój do wszystkich pójjdzie i sie cieszy dupek.


Hmm to też źle, moja koleżanka ma córkę teraz ma już z 1,5 roku to też do obcych idzie nawet za rękę potrafi złapać i iść z tą osobą, dlatego ona się martwi, żeby później z tego jakiś kłopotów nie było, ale przesadna histeria też nie jest dobra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
moja wcina słoiczki bez wyjątku i kupiłam jej te deserki mleczne waniliowe to w tym tygodniu postaram się dać jej na spróbowanie
moje dziecko ma chyba strasznie mało pojemny żołądek bo wszystko co zjada mieścić się musi w 70-90ml
wiecej nie da rady
zjada mi tyle obiadku, deserku, kaszki a nawet mleka
mam nadzieje że to nie jest żadna nieprawidłowość tylko jej indywidualne potrzeby
mi to nie przeszkadza - rozumiem ją dba o linię od pierwszych miesięcy życia 😁

a tak poważnie to jak karmiłam tylko piersią to nawet nie wiedziałam ile objętościowo jadła
i byłam spokojniejsza ale teraz już wiem dlaczego tak po mału przybiera na wadze - bo je mało 🤢


To rzeczywiście b.mało, ale może za to je co 2godz? bo moja jak zje np. 250g to już nic nie ruszy 5-6godz. albo jak wypije 150ml mleka to kolejne jedzenie po 4godz. to jeśli Anastazja je np. po 70-90ml to co ile godzin je następny posiłek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...