Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
joannawisn napisał(a):
dziewczyny wczoraj pytałam na jakiej wodzie dajecie mleko i herbatke bo kurcze motam sie bo daje na żywcu ale chciałabym na zwykłej i nie wiem czy tak o moge zmienić jej tą wode?i czy żywiec musi być przegotowany czy wystarczy podgrzać?koleżanka mnie wczoraj nastraszyła że nie wierzy tym butelkowym wodą że mają dużo magnezu wapna itd....hmmmm co robić???
Asia ja na brzuszku pisałam pytanie do eksperta w sprawie wody mineralnej dla dzieci http://www.brzuszek.net/forum,zywienie_niemowlat_pytania_do_ekspertow,340,681455.html,str=48#836316 bo chętnie bym zaczęła dawać nieprzegotowaną mineralną ale poczekam jeszcze do skończenia 6 mies jakoś. Co do mleka i herbaty to na początku dwałam na przegotowanymżywcu a potem przeszłam na zwykłą z kranu i tak jedziemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
donia napisał(a):
dziewczyny wyslalam wam, do 30 czerwca dostane odpowiedz czy mnie zakwalifikowali

wypełniłam i też dostanę do 30 czerwca odpowiedź czy mnie zakwalifikowali 😉
Ja dziękuję, może skorzysta ktoś inny - sorry ale kiedyś raz kupiłam wellaton i popsułam sobie włosy. Jakoś moim kłakom nie przypasowało i wolę nie ryzykować ponownie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
donia napisał(a):
dziewczyny wyslalam wam, do 30 czerwca dostane odpowiedz czy mnie zakwalifikowali

wypełniłam i też dostanę do 30 czerwca odpowiedź czy mnie zakwalifikowali 😉
Ja dziękuję, może skorzysta ktoś inny - sorry ale kiedyś raz kupiłam wellaton i popsułam sobie włosy. Jakoś moim kłakom nie przypasowało i wolę nie ryzykować ponownie

ja przeważnie farbowałam Joanną (jest tania i bardzo dobrze na nią reagowały moje włosy) zobaczymy co będzie po tej jeśli się zakwalifikuję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
joannawisn napisał(a):
dziewczyny wczoraj pytałam na jakiej wodzie dajecie mleko i herbatke bo kurcze motam sie bo daje na żywcu ale chciałabym na zwykłej i nie wiem czy tak o moge zmienić jej tą wode?i czy żywiec musi być przegotowany czy wystarczy podgrzać?koleżanka mnie wczoraj nastraszyła że nie wierzy tym butelkowym wodą że mają dużo magnezu wapna itd....hmmmm co robić???
Asia ja na brzuszku pisałam pytanie do eksperta w sprawie wody mineralnej dla dzieci http://www.brzuszek.net/forum,zywienie_niemowlat_pytania_do_ekspertow,340,681455.html,str=48#836316 bo chętnie bym zaczęła dawać nieprzegotowaną mineralną ale poczekam jeszcze do skończenia 6 mies jakoś. Co do mleka i herbaty to na początku dwałam na przegotowanymżywcu a potem przeszłam na zwykłą z kranu i tak jedziemy
aha czyli przeszłaś na zwykłą i nic Majeczce nie było?a pamiętasz ile wtedy miała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jak czytam wasze posty jakie macie problemy z jedzeniem to jestem przeszczęśliwa, że moja wciąga co jej dam 😜 cyca tylko nie chce ale to od początku tak było. Od dziś dostaje tylko modyfikowane i tak sobie spisuje to od północy już 400 ml wypiła i zjadła pół sloiczka jabłuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja do teraz wypiła 320ml 😁 i jest jakaś naćpana, spała z 2-3h dałam jej mleko wypiła prawie na śpiąco z 80ml i odpadła, przewróciłam ją na brzuch to zero kontaktu nawet głowy nie była w stanie unieść na dłużej niż 2 sek. i w trakcie picia mleka też odpadała, jak się jej odbiło to ją położyłam na plecy i śpi dalej,, ale odwróciła się na lewy bok. Chyba to pogoda robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Milka napisał(a):
jak czytam wasze posty jakie macie problemy z jedzeniem to jestem przeszczęśliwa, że moja wciąga co jej dam 😜 cyca tylko nie chce ale to od początku tak było. Od dziś dostaje tylko modyfikowane i tak sobie spisuje to od północy już 400 ml wypiła i zjadła pół sloiczka jabłuszka 🙂

Oklaski kochana 🙂
Ja chyba zrezygnuję z karmienia jak pójdę do pracy 🙂no chyba, że będę miała pokarm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A najlepsze jest to że ta Alicja to sąsiadka mojej i mojej mamy bardzo dobrej koleżanki Beaty i ta zamiast stanąć za nami bo wie w jakiej jesteśmy sytuacji to się zrobiła przyjaciółeczką Alki i jeszcze jej podpowiada za co mamy zapłacić... ehh szkoda gadać... a ta Beata ma 46 lat, ja Ją znam już 14 lat i zawsze mówiłam do Niej na "Ty" i ona ma synka 4 letniego i dwóch dorosłych to ja Jej tego małego Tymka mnóstwo razy pilnowałam, byłam na każde zawołanie jak Ona chciała coś załatwić i nie miała Go z kim zostawić a teraz taka chamówa... w szoku jestem... nie odezwę się do Niej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze powstrzymuję się żeby tylko do Niej nie zadzwonić ale cały czas chodzi mi to mieszkanie po głowie... jak nie zadzwoni dzisiaj to ja wieczorem przedzwonię i powiem że mogę Jej dać 50 zł więcej i ani grosza i jeśli chce żebyśmy my wynajmowali to mieszkanie bo jednak się znamy a nie jakiś obcy z ulicy to żeby to przemyślała i dała mi jak najszybciej znać 😉 i żeby zrobiła z tym co będzie chciała... jak nie to mieszkanie to inne 😉 będziemy musieli coś szybko znaleźć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
A najlepsze jest to że ta Alicja to sąsiadka mojej i mojej mamy bardzo dobrej koleżanki Beaty i ta zamiast stanąć za nami bo wie w jakiej jesteśmy sytuacji to się zrobiła przyjaciółeczką Alki i jeszcze jej podpowiada za co mamy zapłacić... ehh szkoda gadać... a ta Beata ma 46 lat, ja Ją znam już 14 lat i zawsze mówiłam do Niej na "Ty" i ona ma synka 4 letniego i dwóch dorosłych to ja Jej tego małego Tymka mnóstwo razy pilnowałam, byłam na każde zawołanie jak Ona chciała coś załatwić i nie miała Go z kim zostawić a teraz taka chamówa... w szoku jestem... nie odezwę się do Niej...

😞 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Bo jak to moja mama powiedziała to nie jest coś darmowego co przeszło mi koło nosa tylko mieszkanie za które trzeba kupę kasy płacić więc może się znajdzie i lepsze nawet 😉

Dokładnie, może tak miało być i znajdziecie coś lepszego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
kolo177 napisał(a):
A najlepsze jest to że ta Alicja to sąsiadka mojej i mojej mamy bardzo dobrej koleżanki Beaty i ta zamiast stanąć za nami bo wie w jakiej jesteśmy sytuacji to się zrobiła przyjaciółeczką Alki i jeszcze jej podpowiada za co mamy zapłacić... ehh szkoda gadać... a ta Beata ma 46 lat, ja Ją znam już 14 lat i zawsze mówiłam do Niej na "Ty" i ona ma synka 4 letniego i dwóch dorosłych to ja Jej tego małego Tymka mnóstwo razy pilnowałam, byłam na każde zawołanie jak Ona chciała coś załatwić i nie miała Go z kim zostawić a teraz taka chamówa... w szoku jestem... nie odezwę się do Niej...

😞 😠

nieźle co? bo wiesz Beata strasznie za granice wyjeżdża już od kilku lat a że jej się nie udaje 😜 to teraz ta Alka wyjeżdża do swojego chłopa do niemiec to ona za nią niby chce pojechać jak jej facet w styczniu na emeryture przejdzie (jest klawiszem 😜) i teraz takie wielkie przyjaciółki bo myśli że jej Alka pracę tam załatwi pewnie hahaha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Bo jak to moja mama powiedziała to nie jest coś darmowego co przeszło mi koło nosa tylko mieszkanie za które trzeba kupę kasy płacić więc może się znajdzie i lepsze nawet 😉

Dokładnie, może tak miało być i znajdziecie coś lepszego 🙂

zobaczymy co powie mi wieczorem 😉 a jak nie to niech spada 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...