Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Milka napisał(a):
Pięknie szamie, aż miło popatrzeć. A jakie ma długie włoski. Moja to prawie całkiem wyłysiała i teraz dopiero jej odrastają. Już ma dość długie ale jeszcze rzadkie. a z tyły nadal ma takie łyse słoneczko haha

Judycha też z tyłu łysa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kurcze powstrzymuję się żeby tylko do Niej nie zadzwonić ale cały czas chodzi mi to mieszkanie po głowie... jak nie zadzwoni dzisiaj to ja wieczorem przedzwonię i powiem że mogę Jej dać 50 zł więcej i ani grosza i jeśli chce żebyśmy my wynajmowali to mieszkanie bo jednak się znamy a nie jakiś obcy z ulicy to żeby to przemyślała i dała mi jak najszybciej znać 😉 i żeby zrobiła z tym co będzie chciała... jak nie to mieszkanie to inne 😉 będziemy musieli coś szybko znaleźć 😉

Ja bym nie dzwoniła. Jej pewnie o to chodzi. Myślę, że zobaczyła, że tak bardzo Ci zależy i dlatego gra na zwłokę żeby ta kasę wyciągnąć. Wiem, że trudno się powstrzymać, ale poczekałabym do jutra...

ojjj nie dam rady poczekać 😜 już od rana się powstrzymuję 😜 jestem w gorącej wodzie kąpana... jak ona wczoraj do mie zadzwoniła i przedstawiła sprawę to ja się rozłączyłam, powiedziałam Adamowi i za minutę do niej oddzwoniłam że rezygnujemy hahaha 😜 to się chciała spotkać 😜 przestraszyła się więc może przemyśli i zmieni zdanie 😉 a jak nie to niech sie cmoknie 😜

Ale szkoda tych 50zł 😉 Poczekaj...

wiem że szkoda ale mieszkanie jest warte nawet tej stówy więcej 😜

ale zawsze 50 zł w kieszeni. Wytrzymaj do rana (chociaż ja na Twoim miejscu też chyba bym nie wytrzymała tak jak Ty jestem w gorącej wodzie kąpana taki raptus 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Milka napisał(a):
kolo177 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kurcze powstrzymuję się żeby tylko do Niej nie zadzwonić ale cały czas chodzi mi to mieszkanie po głowie... jak nie zadzwoni dzisiaj to ja wieczorem przedzwonię i powiem że mogę Jej dać 50 zł więcej i ani grosza i jeśli chce żebyśmy my wynajmowali to mieszkanie bo jednak się znamy a nie jakiś obcy z ulicy to żeby to przemyślała i dała mi jak najszybciej znać 😉 i żeby zrobiła z tym co będzie chciała... jak nie to mieszkanie to inne 😉 będziemy musieli coś szybko znaleźć 😉

Ja bym nie dzwoniła. Jej pewnie o to chodzi. Myślę, że zobaczyła, że tak bardzo Ci zależy i dlatego gra na zwłokę żeby ta kasę wyciągnąć. Wiem, że trudno się powstrzymać, ale poczekałabym do jutra...

ojjj nie dam rady poczekać 😜 już od rana się powstrzymuję 😜 jestem w gorącej wodzie kąpana... jak ona wczoraj do mie zadzwoniła i przedstawiła sprawę to ja się rozłączyłam, powiedziałam Adamowi i za minutę do niej oddzwoniłam że rezygnujemy hahaha 😜 to się chciała spotkać 😜 przestraszyła się więc może przemyśli i zmieni zdanie 😉 a jak nie to niech sie cmoknie 😜

Ale szkoda tych 50zł 😉 Poczekaj...

wiem że szkoda ale mieszkanie jest warte nawet tej stówy więcej 😜

ale zawsze 50 zł w kieszeni. Wytrzymaj do rana (chociaż ja na Twoim miejscu też chyba bym nie wytrzymała tak jak Ty jestem w gorącej wodzie kąpana taki raptus 😜)

poczekam na Adama i zobacze co On mi powie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Milka napisał(a):
Pięknie szamie, aż miło popatrzeć. A jakie ma długie włoski. Moja to prawie całkiem wyłysiała i teraz dopiero jej odrastają. Już ma dość długie ale jeszcze rzadkie. a z tyły nadal ma takie łyse słoneczko haha

Dziękuję 🙂
Jeśli chodzi o włoski to tak naprawdę są one w takim stanie :
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/dscf2980.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/3120/dscf2980.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Od urodzenia straciła już prawie wszystkie kłaczki z boku i tyłu główki 😞 Został tylko ten irokez i mama dla niepoznaki sprytnie robi pożyczkę 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A jeśli chodzi o imię to u nas wybrał tatulek 🙂 Jeszcze jak czekaliśmy na Karola nie wiedząc jakiej płci będzie bobo to właśnie tak miała się nazywać dziewczynka 🙂
Mi się teraz przez te cztery lata pozmieniało i wolałam Anielkę ale stanęło na Antosi i w sumie jestem zadowolona 🙂 Oczywiscie teraz nie wyobrażam sobie żeby miał się nazywać inaczej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Milka napisał(a):
co to za niebieski wynalazek w którym Tosia się znajduje?

To taki namiocik chroniący przed promieniami słonecznymi ma też filtry UV i takie tam 🙂 Ale w przypadku naszego szoguna to się nie sprawdza 😜 Tosiak jest za ruchliwy i cały czas 'zaplątywała' się w tym ustrojstwie 🤪 No ale jeśli ktoś ma spokojne dzieciątko to takie coś na plażę jak znalazł 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My byliśmy przygotowani na Tomka. Nie zapomnę w jakim ciężkim szoku byłam,jak się okazało, że będziemy mieli córcię. No i na początku miała być Amelka ale tam gdzie wtedy mieszkaliśmy już była Amelka to chcieliśmy Zuzannę ale tak ma na imię siostra mojego męża i tym sposobem jest Natalia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Milka napisał(a):
co to za niebieski wynalazek w którym Tosia się znajduje?

To taki namiocik chroniący przed promieniami słonecznymi ma też filtry UV i takie tam 🙂 Ale w przypadku naszego szoguna to się nie sprawdza 😜 Tosiak jest za ruchliwy i cały czas 'zaplątywała' się w tym ustrojstwie 🤪 No ale jeśli ktoś ma spokojne dzieciątko to takie coś na plażę jak znalazł 😉

To u mnie też nie zda to egzaminu.
Dzisiaj zostawiłam ją na kocu z zabawkami i poszłam kwiatki podlać, nie było mnie może 10 min max. Słyszę drze się to moje bobo idę do pokoju patrzę a tam dziecka nie ma. Cholera no słyszę ale nie widzę. Szukam a ta moja mała pipka pod kanapę się wczołgała 😁 🤪 Dobry metr musiała popełznąć z mieksc gdzie ją zostawiłam haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja jak byłam na usg z Adamem co mieliśmy mieć 3D to lekarz się mnie spytał: "jak Pani myśli co pani ma" a ja mu na to że chłopaka a On: " to będzie miała pani chłopaka" ja już taka ucieszona bo cały czas chciałam synka a On dodał: " Jak pani córka za 18 lat przyprowadzi" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
A ja podczas porodu się zastanawiałam co to będzie jak się okaże że mi nie pasuje do Niej imię Judyta ale jak Ją pierwszy raz zobaczyłam to nie wyobrażałam sobie że mogłaby to nie być Moja Dyśka 😜

po wybraniu imienia masz przez miesiąc możliwość je zmienić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
a ja jak byłam na usg z Adamem co mieliśmy mieć 3D to lekarz się mnie spytał: "jak Pani myśli co pani ma" a ja mu na to że chłopaka a On: " to będzie miała pani chłopaka" ja już taka ucieszona bo cały czas chciałam synka a On dodał: " Jak pani córka za 18 lat przyprowadzi" 😜

hahahha to Dyśka będzie miała chłopaka a nie Ty 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Milka napisał(a):
kolo177 napisał(a):
a ja jak byłam na usg z Adamem co mieliśmy mieć 3D to lekarz się mnie spytał: "jak Pani myśli co pani ma" a ja mu na to że chłopaka a On: " to będzie miała pani chłopaka" ja już taka ucieszona bo cały czas chciałam synka a On dodał: " Jak pani córka za 18 lat przyprowadzi" 😜

hahahha to Dyśka będzie miała chłopaka a nie Ty 😜

nom 😜 moze nastepny bedzie syn 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już tam niczego nie planuje 🙂 druga może być też córka, już mi to wisi, przynajmniej będzie miała dużo ubranek 😜 zresztą drugiej takiej "Czoposławy" wariatki mieć nie będę 😁 żadne dziecko jej nie przebije.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milka to Twoja mała już pełza czy raczkuje? Nieźle to pewnie to będzie robić już stale na nogi szybko nie stanie. Ciekawe, które z naszych maluchów nie będzie wcale raczkować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Milka napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Milka napisał(a):
co to za niebieski wynalazek w którym Tosia się znajduje?

To taki namiocik chroniący przed promieniami słonecznymi ma też filtry UV i takie tam 🙂 Ale w przypadku naszego szoguna to się nie sprawdza 😜 Tosiak jest za ruchliwy i cały czas 'zaplątywała' się w tym ustrojstwie 🤪 No ale jeśli ktoś ma spokojne dzieciątko to takie coś na plażę jak znalazł 😉

To u mnie też nie zda to egzaminu.
Dzisiaj zostawiłam ją na kocu z zabawkami i poszłam kwiatki podlać, nie było mnie może 10 min max. Słyszę drze się to moje bobo idę do pokoju patrzę a tam dziecka nie ma. Cholera no słyszę ale nie widzę. Szukam a ta moja mała pipka pod kanapę się wczołgała 😁 🤪 Dobry metr musiała popełznąć z mieksc gdzie ją zostawiłam haha

🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Agentka 🤪 🤪 🤪 🤪 Takie maleństwo a już takie wędrówki uskutecznia 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...