Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
rodzicom łatwo jest doradzać
bo nie musieli brać kredytu na 30 lat i oddawać pół pensji żeby mieć gdzie mieszkać 😠
nigdy nas nie zrozumieją 😞

moja mama ma książeczkę mieszkaniową na której jest około 20 tysięcy ale musi dojść do rozwodu i podziału majątku żeby mogła ją na mnie zcedować 😉 i wtedy będziemy wpłacali pieniądze na nią to szybciej nazbieramy bo to jeszcze na starych zasadach, wkładu jest coś koło 5 tys a reszta to premia gwarancyjna i odsetki więc się opłaca 😉 tylko że to wiadomo że czas jaki ma ją moja mama się liczy a to dobre 20 lat jest 😉 więc nie wiem jak oni tam naliczają 😉 ale fajnie mieć 50 tys na takiej książeczce to można kredyt już na 100 wziąć a nie na 150 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
Mój szwagier tez ma taką książeczkę mieszkaniową, nigdy nie wiedziałam o co z nią chodzi:/

jakby się chciało ją zlikwidować to dostanie się tylko te pieniądze co się wpłaciło i odsetki a jest jeszcze premia gwarancyjna która należy się tylko przy zakupie mieszkania 😉 i ona ma największą wartość 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
ja też nie wiem o co chodzi to pewnie jakaś stara lokata
my teraz dla Anastazji zakładamy lokatę żeby nie miała tak trudno jak my

my też o tym myśleliśmy 😉 żeby jej dać pieniądze jako prezent ślubny albo własnie na start 😉
tylko trzeba poszukać najlepszych warunków 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
te dzieciaki co lubia na brzusiu tak jak mój bartek beda raczkowały i pózno chyba zaczna chodzic. a te co nie chca na brzuchu szybko zaczna chodzic jak moja maja heh

Dyśka się własnie przewróciła z plecków na brzuszek 😉 na podłodze hehe 😉 zobaczymy czy będzie ćwiczyć 😉
a Ona różnie, czasem lubi na brzuchu a czasem nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
wesa napisał(a):
ile wasze dzieciaki spia??? mój ma rano koło 9 drzemkę tak do godzinki i pózniej koło 12 spi 2-3 godz.

Judyta różnie... czasem przez cały dzień ma drzemki po 15 minut a czasem półtorej godziny na raz 😉


a mój dziś spał przeszło 3h...a po południu 1h...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jeju 25 stron........
a moja to dziś śpi jak mysz pod miotłą 2 razy po 15 min 🙃ehhh
muszę wypisać dziś wniosek urlopowy, bo już kończy mi się macierzyński i od jutra będę na wypoczynkowym 🤨
teściowa i szwagierka poszły, ee zrobiłam spagetti - smakowało im albo tak mówiły hhehe, bo wystarczy że makaron gotował się minutę za krótko i już Oliwci nie smakuje 🙃 o losie....
my też mamy lokatę, ale taką ogólną gdzie co miesiac odkładamy kasę, a wiadomo dla dzieci najbardziej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Judyta zawsze robi kupę po przebudzeniu 😜

a moja robi rano, a teraz walnęła drugą 😜
jak ja zazdroszczę Ci promyczek że Twoja tak wsuwa zupki, moja to już pod koniec zaciska pięści tak jej smakuje hehe
zaraz moje mężowidło przyjedzie i jutro juz w Toruniu i weekend 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
A teraz śpi na podłodze 🙃 i w ogóle nie chce jeść... jak Ją do cyca przystawaim to jest płacz a za chwilę jak Ją podsadzę albo podniosę to spokój...

moja też miała kiedyś taki dzień i nie wiedziałam o co jej biega, darła się przy cycu jak nie wiem i zjadła dopiero po 4h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
A teraz śpi na podłodze 🙃 i w ogóle nie chce jeść... jak Ją do cyca przystawaim to jest płacz a za chwilę jak Ją podsadzę albo podniosę to spokój...

moja też miała kiedyś taki dzień i nie wiedziałam o co jej biega, darła się przy cycu jak nie wiem i zjadła dopiero po 4h

Judyta ma coraz częściej takie akcje... to chyba zęby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...