Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Oj Niuśka to masz wesoło 😲 Oby się to pozmieniało jakoś szybko Twojej pannie by Ci dała pospać!


Ja już obiad na jutro ugotowałam dla nas i dla Majki by Agnieszka miała czym dziewczyny nakarmić. Ciuchy dla obydwu naszzykowane. Chata wysprzątana... Musiałam się czymś zająć by nie zwariować bo stresa mam coraz większego przed jutrem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
Hej 🙂
Dziewczyny ale mam stresa od samego rana. Nie mogę przestać myśleć o tym, że to już jutro... do pracy 😲

Wesa czy Ty pracujesz w rossmannie? I jak Ci tam? Ja przed ciążą skaładałam tam aplikację na kierownika sklepu i jak przeszłam 2 rozmowy w momencie gdy mnie zaprosili na tą ostatnią to zrobiłam test i wyszło, że jestem w ciąży. Musiałam odmówić i podziękować. Chyba teraz jak coś mi się nie spodoba u mnie to znów spróbuję. Mój adres [email protected]




Pracuje mi sie super, a na stanowisku kierowniczki to juz w ogole miałabyś fajnie, sama sobie grafik byś układała jak chcesz chodzić do pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale super pogoda byliśmy na dworku cały dzień
Blue daje Anastazji kaszkę mannę taką smakową Nestle i Bobovita po ok 120ml
dawałam kilka miesięcy gluten do zupki a później dałam kaszkę i jest oki 🙂
a co do pajaców to uważam że te welurowe są o tyle lepsze że bardziej przepuszczają powietrze a te polarowe nie i ja zawsze kupuje welur
a co do rozkopywania to ja od samego początku ubierałam Anastazji śpiworek i tak do dziś mam spokój
Asiu Anastazja w żłobku dostaje dwa posiłki mleczne zazwyczaj kaszka manna lub ryżowa na mleku bebiko na śniadanko podobnie na podwieczorek z tym że jeszcze tarte jabuszko, gruszka, brzoskwinka
a na obiadek jest papka jarzynowa (ziemniaczki, marchewka, por, seler, kalafior, brokuły, itp) z mięskiem zazwyczaj drobiowym (kurczak lub indyk-wiadomo wołowina czy cielęcina drogie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas z tym glutenem bylo tak, ze niestety nie podawalam jej wg schematu - czyli codziennie po pół zyczeczki - mój błąd - podalam jakis czas temu lyzeczke kaszy manny do deserku i miala krostki, potem zrobilam dluzsza przerwe, a pozniej podalam sloiczek z glutenem i tez miala krostki, przedwczoraj tez dostala obiadek z glutenem i tez to samo - na pleckach i na ramionkach, wiec chyba narazie podarujemy sobie gluten, moze niedlugo z tego wyrosnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Honoratka a panie karmią dzieci łyżeczką?a mleczko dostają z butli po kolei czy jak to jest?kurcze sorki za te pytania ale strasznie jestem ciekawa jak to wygląda 🙂bo moja Sonia to musi mieć już podane bo inaczej wrzeszczy 😠jak bym ją dała do żłobka tak myśle 🙂to by chyba po godzinie po mnie dzwonili 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia napisał(a):
Honoratka a panie karmią dzieci łyżeczką?a mleczko dostają z butli po kolei czy jak to jest?kurcze sorki za te pytania ale strasznie jestem ciekawa jak to wygląda 🙂bo moja Sonia to musi mieć już podane bo inaczej wrzeszczy 😠jak bym ją dała do żłobka tak myśle 🙂to by chyba po godzinie po mnie dzwonili 🤪

ja już kiedyś wam pisałam
dzieci w żłobku są karmione WYŁĄCZNIE ŁYŻKĄ STOŁOWĄ 😮
opiekunki karmią maluszki z łyżki nie zależnie od tego czy podają śniadanko czy obiad czy podwieczorek czy picie
maluchy szybko się uczą
Anastazja buntowała się przez kilka dni bo nie lubiała gęstych posiłków ja jej kaszę taką luźną podawałam i obiadki też
a w żłobku od razu na gęsto i to jeszcze z grudkami
wiec nie chciała jeść za wiele ale tydzień minął i przyzwyczaiła się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma za małą paszczę do łyżki stołowej 🤨 to jak one tym dzieciom dają posiłek jestem w szoku 🤪 mam 2 większe łyżeczki chyba z Canpola i te małe z Nuka to gdzie tam.. myk z dużymi łyżkami nie przejdzie, bo nie umie tak buzi szeroko otworzyć. Także cały czas dostaje z tych małych, ale po prostu większe porcje daję jednorazowo do buzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dona to tak nie jest jak oni mówią mi się wydaje, że jak dziecko ma być uczulone to i tak będzie czy wprowadzisz gluten szybko czy późno. Kurcze trochę niefajnie być uczulonym np. do końca życia na to, bo wtedy to już trzeba sobie wszystkiego odmawiać. Poza tym ja na początku nie czytałam za bardzo w jakich ilościach ma być gluten wprowadzany i robiłam jak chciałam czyli nawet dostawała pełne porcje kilkanaście razy 🙃 więc też nie wiem co z tego wyniknie. No i ogólnie to te badania nie są przecież do końca potwierdzone czy aby wczesne podawanie glutenu nie szkodzi czy ma zbawienny wpływ na mniejszą ilość zachorowań. Ze mną w tamtych czasach na pewno się nie patyczkowali, nie było co jeść to jadłam to co inni 🙂 a nie miałam nigdy żadnej alergii. Będzie dobrze 🙂 może mała z tego wyrośnie. Porozmawiaj o tym z lekarzem najlepiej co robić w takim przypadku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
Hej 🙂u nas dzisiaj piękny dzien sie zapowiada 🙂no i moja mamcia po dwóch m-cach wraca ciekawe czym Sonia ją zaskoczy?he he 🙂wiecie co roiłam wczoraj pomidory po żydowsku pierwszy raz ☺️normalnie pychota 🙂do tego kotlecik schabowy i ziemniaczki pyyyychchchaaaaaa 🙂


Zaskoczy płaczem na jej widok? 😁 moja tak robi do każdej obcej osoby, moją mamę widziała wiele razy, ale jak się nie pojawi u nas dłużej czyli z 2tyg. to już ryczy na jej widok 😁 a tak to musi od nowa się do niej przyzwyczajać czyli może siedzieć obok ale nie może na nią patrzeć i dotykać, ona za to cały czas ją obserwuje hehe no i jak jest gotowa to powoli można jej coś pokazywać albo miśka podsuwać, to tak dotyka, ale bojaźliwie, ciekawe kiedy jej to minie. Chociaż jeden plus, że w sklepie nie histeryzuje na widok obcych, nawet mogą stać na przeciw wózka a nas nie ma widać to siedzi cicho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
kolo masz fajne zdjęcia z basenu hehe, Judytka jest taka słodka i okrągła, ile ona waży? Chodzicie tam z instruktorem czy sami, tak po prostu?
podziwiam że w przedszkolu dają wszystko z łyżki, ja czasami żeby moją oszukać też jej daję z łyżki stołowej, i wcale nie trzeba wkładać całej do buzi, tylko czubeczek 😉
a ryż też daję i ładnie spływa z zupką hehe, ostatnio dałam pomidorową i jej lepiej smakowała niż te zbite ze słoika 🙃
Wesa dzięki za kody...tylko nie wiem czy te kody do skanowania powinny być widoczne? czy dopiero po wydrukowaniu, bo u mnie są puste kwadraciki, tylko druk jest widoczny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
hej 🙂
kolo masz fajne zdjęcia z basenu hehe, Judytka jest taka słodka i okrągła, ile ona waży? Chodzicie tam z instruktorem czy sami, tak po prostu?
podziwiam że w przedszkolu dają wszystko z łyżki, ja czasami żeby moją oszukać też jej daję z łyżki stołowej, i wcale nie trzeba wkładać całej do buzi, tylko czubeczek 😉
a ryż też daję i ładnie spływa z zupką hehe, ostatnio dałam pomidorową i jej lepiej smakowała niż te zbite ze słoika 🙃
Wesa dzięki za kody...tylko nie wiem czy te kody do skanowania powinny być widoczne? czy dopiero po wydrukowaniu, bo u mnie są puste kwadraciki, tylko druk jest widoczny...


Łyżka stołowa jest dla dorosłych osób i starszych dzieci, a nie dla niemowląt, więc ja moje dziecię usprawiedliwiam na całej linii, że nie umie 😁

A w tym się zakochałam: http://allegro.pl/drewniana-miarka-wzrostu-prezent-i1840772654.html

Muszę swojego namówić 😁 bo ja tego pragnę jak cholera! 🤪
Swoją drogą bym musiała poprosić o niższy rozmiar, bo Laura ma dopiero 74/75cm, więc do 80 dłuuuuga droga. No i głowa urosła jej o 5mm, ma już 45,5 a klatkę 44 😁 (z moich pomiarów) już sama nie wiem kiedy to się u niej wyrówna, sadło jej nie urośnie nagle, bo dzieci nadrabiają tłuszczem te dodatkowe cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...