Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Jedno mnie przy życiu trzyma, że jeszcze obiadu i bananów nie wykupczyła 😁 to może twarde to będzie 🙂 i frytki zaraz będę mieć mniam 🤪 zrobiłam jej mleko z tym prebiotykiem, ale szuja nie chce pić, wypiła trochę i kupę zrobiła. To na wieczór zrobię jej znowu 😆

Znalazłam coś takiego na jakiejś stronie:
Nasz synus przechodził pierwsze ząbki bezboleśnie a z każdym dalszym zabkiem jest coraz to bardziej marudniejszy. Przez jakis czas mial luzne kupki i zapytalismy Pani doktor dlaczego sie tak dzieje, a ona nas uspokoila ze dzieci tak przechodza zabkowanie, ze moze byc podwyzszona temp, ze moga byc luzne wrecz wodniste kupki, dziecko moze byc placzliwe, moze nie miec apetytu itp. Wazne zeby duzo pilo zeby sie nie odwodnilo!!W aptece idzie kupic cos na dziaselka zeby smarowac i podobno pomaga dziecku.

ale bym zjadła frytki... nie mam oleju 😞
a z tym prebiotykiem to ja robiłam tak że robiłam mleczko, przelewałam do innej butelki tak 30 ml i w tym rozpuszczałam acidolac i najpierw dawałam jej to mleko a później resztę 😉
albo zwykłą herbatę robiłam troszkę, taką baaardzo słabą koloru słomkowego i dawałam z herbatką 😉


Dzięki za pomysł!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Jedno mnie przy życiu trzyma, że jeszcze obiadu i bananów nie wykupczyła 😁 to może twarde to będzie 🙂 i frytki zaraz będę mieć mniam 🤪 zrobiłam jej mleko z tym prebiotykiem, ale szuja nie chce pić, wypiła trochę i kupę zrobiła. To na wieczór zrobię jej znowu 😆

Znalazłam coś takiego na jakiejś stronie:
Nasz synus przechodził pierwsze ząbki bezboleśnie a z każdym dalszym zabkiem jest coraz to bardziej marudniejszy. Przez jakis czas mial luzne kupki i zapytalismy Pani doktor dlaczego sie tak dzieje, a ona nas uspokoila ze dzieci tak przechodza zabkowanie, ze moze byc podwyzszona temp, ze moga byc luzne wrecz wodniste kupki, dziecko moze byc placzliwe, moze nie miec apetytu itp. Wazne zeby duzo pilo zeby sie nie odwodnilo!!W aptece idzie kupic cos na dziaselka zeby smarowac i podobno pomaga dziecku.

ale bym zjadła frytki... nie mam oleju 😞
a z tym prebiotykiem to ja robiłam tak że robiłam mleczko, przelewałam do innej butelki tak 30 ml i w tym rozpuszczałam acidolac i najpierw dawałam jej to mleko a później resztę 😉
albo zwykłą herbatę robiłam troszkę, taką baaardzo słabą koloru słomkowego i dawałam z herbatką 😉


Dzięki za pomysł!!

do usług 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kupiłam dzisiaj Judycie z firmy Humana deserek mleczny kaszka z herbatnikiem po 8 miesiącu... ale p[yszne 😉 w czteropaku jak jogurciki po 100g 😉 za 7zł czyli o 3 zł tańsze niż jogurciki i puddingi były czekoladowe i waniliowe jeszcze 😉 będę musiała kupić bo to zawsze trochę taniej 😉
właśnie Judytka obciągnęła jeden 😉 ale Jej smakował 😉 zresztą Jej wszystko smakuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
kupiłam dzisiaj Judycie z firmy Humana deserek mleczny kaszka z herbatnikiem po 8 miesiącu... ale p[yszne 😉 w czteropaku jak jogurciki po 100g 😉 za 7zł czyli o 3 zł tańsze niż jogurciki i puddingi były czekoladowe i waniliowe jeszcze 😉 będę musiała kupić bo to zawsze trochę taniej 😉


A gdzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
kupiłam dzisiaj Judycie z firmy Humana deserek mleczny kaszka z herbatnikiem po 8 miesiącu... ale p[yszne 😉 w czteropaku jak jogurciki po 100g 😉 za 7zł czyli o 3 zł tańsze niż jogurciki i puddingi były czekoladowe i waniliowe jeszcze 😉 będę musiała kupić bo to zawsze trochę taniej 😉


A gdzie?

w intermarche 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
donia napisał(a):
hej wam
u nas dzis ladna pogoda byla , pospacerowalysmy chyba ze 2 godzinki, mała mi nie chce spac w domu, jedynie na dworze zasypia
i dostala mi okropnej wysypki na calym ciele, chyba od winogronu, matka przesadzila, zjadla chyba ze 4 kulki ☺️

Judyta je mnóstwo winogrona i nic jej nigdy nie było... myję, obieram ze skórki, przekrajam na pół, wyciągam pesteczki i jej daję... to potrafi tak nawet 10 winogron albo i lepiej zjeść...
jeśli to od winogrona to spróbuj za jakiś czas jej znowu dać żeby się upewnić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Barti w końcu poszedł spać. Normalnie płakał mi do tej pory na ręce nie, mleko nie, picie nie, w łóżeczku też nie. Normalnie nie miałam już do niego siły. jestem matka sadystka położyłam go w łóżeczku zostawiłam, zamknęłam drzwi za sobą i wyszłam. Mały płakał potem cisza potem juz śpiewał sobie po swojemu aż w końcu zapanowała cisza. Gdy weszłam do pokoju mały spal na brzuszku w własnym łóżeczku z misiem za rączkę. Aż się rozczuliłam jak to zobaczyłam.
Adam dzisiaj znowu ma nockę wiec ja sama 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co mnie ostatnio spotkało w Lidlu...byłam z małym na zakupach i kupiłam sobie karmi...Pani przy kasie powiedziała, ze jestem za młoda i mi nie sprzedała, a zapomniałam dokumentów bo wzięłam tylko portfel. jak byłam wkurzona, rozmawiałam nawet z kierownikiem, powiedziałam ,że bez przesady na 15 lat to ja chyba nie wyglądam, poza tym karmi traktowane jest jak piwo bezalkoholowe. Awanturę zrobiłam na cały sklep, a ludzi pełno bo to poniedziałek. poleciałam po ten dowód i powiedziałam babie jak umie liczyć to niech mi powie ile mam lat!Kuźwa żeby prawie 30-latce nie sprzedać karmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Ja mam już dzisiaj weekend bo jutro szkoła i pierwsze egzaminy semestralne 😠 😠 😠 😠

ojj to trzymam kciuki 🙂 🙂
Ja bym chętnie poszła na jakąś podyplomówkę, ale kasy nie mam i szkoda mi trochę czasu i wolę być wtedy z małym. Ale za rok od września 🙂 sie zobaczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Hania napisał(a):
Ja mam już dzisiaj weekend bo jutro szkoła i pierwsze egzaminy semestralne 😠 😠 😠 😠

ojj to trzymam kciuki 🙂 🙂
Ja bym chętnie poszła na jakąś podyplomówkę, ale kasy nie mam i szkoda mi trochę czasu i wolę być wtedy z małym. Ale za rok od września 🙂 sie zobaczy


Ja to chyba skończę ta szkołę matura a potem zrobię przerwę bo chciałabym rodzeństwo dla Bartka zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Blue to Ty pytałas jak podawać paprykę dziecku??
Ja małemu w wtorek dałam duszona w potrawce z kurczakiem i indykiem, zelonym groszkiem, marchewka i pomidorkiem.


A jak to zrobiłaś? bo wydaje mi się fajny przepis, a nie wiem od czego zacząć ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha Justyna dobre 😁 ja tak miałam tylko raz w życiu jak poszłam do kina na całą noc i wstęp był od lat 18 a ja miałam 21 czy 22 pamiętam 🙂 a tak to nigdy, bo rzadko kupuję alkohol, a papierosów to już wcale. Mój miał taki cyrk tamtego lata poszedł do sklepu i nie chciała mu sprzedać, bo wg niej nie miał 18lat i pokazał jej dowód, że ma 27 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Ja mam już dzisiaj weekend bo jutro szkoła i pierwsze egzaminy semestralne 😠 😠 😠 😠

ja już też mam pełno zaliczeń częściowych projektów
a nic nie ruszyłam przez te 2 tygodnie
na za 2 tygodnie mam 2 koła z matematyki i konstrukcji stalowych (to są same zadania obliczeniowe) 🤢
stal jest fajna bo fajnie tłumaczona punkt po punkcie
ale z matematyki nie wiele pamiętam bo choć sama zanim urodziłam udzielałam korepetycji z matmy to było to do poziomu szkoły średniej
a tych całek różniczek, pochodnych to miałam tylko przez rok na początku studiowania 5 lat temu
zaliczyłam na 4 i już nigdy nie miałam z tym styczności
a teraz dają takie zadania że nawet korapetytorzy czy nauczyciele szkół średnich nie chcą mi pomóc 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Hania napisał(a):
Ja mam już dzisiaj weekend bo jutro szkoła i pierwsze egzaminy semestralne 😠 😠 😠 😠

ja już też mam pełno zaliczeń częściowych projektów
a nic nie ruszyłam przez te 2 tygodnie
na za 2 tygodnie mam 2 koła z matematyki i konstrukcji stalowych (to są same zadania obliczeniowe) 🤢
stal jest fajna bo fajnie tłumaczona punkt po punkcie
ale z matematyki nie wiele pamiętam bo choć sama zanim urodziłam udzielałam korepetycji z matmy to było to do poziomu szkoły średniej
a tych całek różniczek, pochodnych to miałam tylko przez rok na początku studiowania 5 lat temu
zaliczyłam na 4 i już nigdy nie miałam z tym styczności
a teraz dają takie zadania że nawet korapetytorzy czy nauczyciele szkół średnich nie chcą mi pomóc 🥴
to nieciekawie ja tam matmy nie lubię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Haha Justyna dobre 😁 ja tak miałam tylko raz w życiu jak poszłam do kina na całą noc i wstęp był od lat 18 a ja miałam 21 czy 22 pamiętam 🙂 a tak to nigdy, bo rzadko kupuję alkohol, a papierosów to już wcale. Mój miał taki cyrk tamtego lata poszedł do sklepu i nie chciała mu sprzedać, bo wg niej nie miał 18lat i pokazał jej dowód, że ma 27 😁 😁 😁

Adamowi się to często zdarza... a ma 28 a w tym roku to w sumie 29 w grudniu kończy 🙃
w biedronce w zeszłym roku nam babka piwa nie chciała sprzedać to jak jej pokazał dowód to się zdziwiła... tam na zdjęciu ma jeszcze długie włosy i babka do niego "jakie piękne włosy" a on "wtedy byłem jeszcze młody, to stare zdjęcie" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Haha Justyna dobre 😁 ja tak miałam tylko raz w życiu jak poszłam do kina na całą noc i wstęp był od lat 18 a ja miałam 21 czy 22 pamiętam 🙂 a tak to nigdy, bo rzadko kupuję alkohol, a papierosów to już wcale. Mój miał taki cyrk tamtego lata poszedł do sklepu i nie chciała mu sprzedać, bo wg niej nie miał 18lat i pokazał jej dowód, że ma 27 😁 😁 😁

Adamowi się to często zdarza... a ma 28 a w tym roku to w sumie 29 w grudniu kończy 🙃
w biedronce w zeszłym roku nam babka piwa nie chciała sprzedać to jak jej pokazał dowód to się zdziwiła... tam na zdjęciu ma jeszcze długie włosy i babka do niego "jakie piękne włosy" a on "wtedy byłem jeszcze młody, to stare zdjęcie" 😜
😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...