Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

nusia27 napisał(a):
co do spacerkow to marylka bedzie miala plecaczek ze smycza:P u mojej mamy w zlobku byl przypadek ze babcia odebrala dziecko i jej sie z reki wyrwalo i zginelo pod samochodem


Nusiak Ty już nie kracz..
Kupiłam mojemu skubańcowi kaszę i odmawia jedzenia 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Kasia napisał(a):
Sto lat dla Miłoszka i wczorajsze dla Marylki i Majki 🙂

i ja przesyłam buziaki 😘
za m-c Maja jako 1 będzie obchodzić roczek 🤪


Potem chyba Klara, Natalia i my haha! ( o ile nie zapomniałam kogoś)

jeszcze Asi Kacper 4-go...a potem my 😆
też chyba kupię taką smycz...no ale moja teściowa jak widziała dzieci na takim ustrojstwie to wielce zdegustowana, że dziecko na smyczy jest wyprowadzane 🙃 ale może jakąś fajną się znajdzie...będzie miała nakaz i już 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu macie plecaczek podlaczony do smyczy 😜

http://www.ebay.co.uk/itm/7-Animals-Baby-Harness-Buddy-Backpack-Child-Toddler-Walking-Safety-Reins-/280770611573?pt=UK_Baby_Carriers&var=&hash=item870e00a5c4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziękujemy za pamięć 🙂 i buziaki dla Marylki 😘 😘
Miłosz miał wczoraj kolkę czy ból brzucha, zaczęło się przed 18.00 po godzinie dzwoniłam po lekarza, bo nie umiałam go uspokoić. 19:30 w końcu zasnął, lekarz przepisał czopki.Nie mogłam go w ogóle puścić, tak się mnie mały trzymał, zasnął mi na rekach bidulek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
tu macie plecaczek podlaczony do smyczy 😜

http://www.ebay.co.uk/itm/7-Animals-Baby-Harness-Buddy-Backpack-Child-Toddler-Walking-Safety-Reins-/280770611573?pt=UK_Baby_Carriers&var=&hash=item870e00a5c4

ej, no ciekawe...nie rzuca się tak w oczy jako smycz 😎
mówisz Blue że wybierzesz się do CH, w tej Bałtyckiej to będziesz miała chodzenia 😉 wielka ta galeria, ja nie ogarniam takich 😜 u nas otworzyli dopiero 2 dużą galerię i jak pojechałam to nie mogłam się odnaleść 😎 tamtą to już znałam jak własną kieszeń a tuuu...ale dam radę, tylko potrzebuję czasu heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
Kasia napisał(a):
Sto lat dla Miłoszka i wczorajsze dla Marylki i Majki 🙂

i ja przesyłam buziaki 😘
za m-c Maja jako 1 będzie obchodzić roczek 🤪


Potem chyba Klara, Natalia i my haha! ( o ile nie zapomniałam kogoś)
a Lukas Oli też w grudniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
tu macie plecaczek podlaczony do smyczy 😜

http://www.ebay.co.uk/itm/7-Animals-Baby-Harness-Buddy-Backpack-Child-Toddler-Walking-Safety-Reins-/280770611573?pt=UK_Baby_Carriers&var=&hash=item870e00a5c4

ej, no ciekawe...nie rzuca się tak w oczy jako smycz 😎
mówisz Blue że wybierzesz się do CH, w tej Bałtyckiej to będziesz miała chodzenia 😉 wielka ta galeria, ja nie ogarniam takich 😜 u nas otworzyli dopiero 2 dużą galerię i jak pojechałam to nie mogłam się odnaleść 😎 tamtą to już znałam jak własną kieszeń a tuuu...ale dam radę, tylko potrzebuję czasu heheh


Ta to jest wg mnie pikuś, najgorsza galeria jaką poznałam to ta w Krakowie 😮 no dosłownie masakra, nie wiedziałam gdzie idę - gdzie jestem i ciągle się gubiłam i ona ma 270 punktów handlowych położonych na 3 poziomach itd. 😲 jest ogromna. Chociaż jeszcze większe są te w Warszawie i Wrocławiu, ale tam nie byłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 😉
Daria byłam w mieście z mamą bo myślałam że sobie coś kupię a Dyśka została z moją babcią 😉 dostałam od mojej mamy 200zł ale ciiii Adam nic nie wie i się nie dowie 😉 to są pieniądze dla mnie a nie na jedzenie hahaha 😜 zawsze co dostanę jakieś pieniądze albo na urodziny albo z innej okazji to zaraz na dom wydaję (rachunki, jedzenie itp) a te postanowiłam że będą dla mnie bo mama dała mi na ciuch 😉 i coś Dysi kupię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
dziewczyny szukam kurtki dla siebie co sądzicie o tej ?
http://moda.allegro.pl/sublevel-fts-zimowa-misiek-dluzsza-piekna-40-l-i1922725237.html

babaardzo super 🤪 🤪 🤪

tylko ciekawe jaka jakość materiału i wykonania
ehh nie lubie kupować przez internet ale tak chodzę po sklepach przerzucam te kurtki i nic mi się nie podoba
a ta mi jakoś wpadła w oko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
dziewczyny szukam kurtki dla siebie co sądzicie o tej ?
http://moda.allegro.pl/sublevel-fts-zimowa-misiek-dluzsza-piekna-40-l-i1922725237.html

babaardzo super 🤪 🤪 🤪

tylko ciekawe jaka jakość materiału i wykonania
ehh nie lubie kupować przez internet ale tak chodzę po sklepach przerzucam te kurtki i nic mi się nie podoba
a ta mi jakoś wpadła w oko

mam to samo... nic nie mogę znaleźć ciekawego dla siebie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Judyta miała 39 stopni przed chwilą więc zrobiliśmy kąpiel a teraz pije mleczko... po mleczku ibufen i mam nadzieję że pójdzie spać... ogólnie to mam nadzieję że wypije ibufen bo Adam kupił (na szczęście poszedł do apteki) i okazało się że jest pomarańczowy a ostatnio miała calcium hasco też pomarańczowy i nie chciała pić... no oby wypiła bo jak nie to będzie bieda bo czopków nie mamy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...