Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia świetne to jest!! Super pomyka, strasznie szybko 🙂 zdolna dziewucha!! I widzę, że ma paputki na nogach, Laura też je nosi 😜 chociaż ostatnio je osikała jak latała nago 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
jeszcze mam pytanko- jak dajecie mandarynke to tak kawałek do rączki?nie dławią wam sie maluchy?bo ja jak dałam to wpakowala cały kawałeczek do buzi i sie dławiła 😞


Ja daję połowę mandarynki i je sama, najpierw sobie ssie, a potem urywa po kawałku i wcina. Ogólnie dostała jakiejś obsesji na pkt. samodzielnego jedzenia, najpierw trzeba jej dać wszystko do ręki potem sobie wkłada do buzi, inaczej płacze i nie chce jeść. A mnie to denerwuje, bo wolę jej dawać np. chleb czy jajko prosto do buzi 🙂

Asia , Laura by sobie nie dała tak do buzi zajrzeć, jestem w szoku, że Sonia taka spokojna jest 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue moja tak sobie daje zajrzeć 😁 😁 😁troche sie wyrywa ale robimy jej takie fotki zęboli też 😁pamiątka jak nic 😁 😁 😁a jak dam paróweczke czy plasterek szynki to ładnie zje ale np.chlebkiem mandarynką sie dlawi 🥴no nie wiem.... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
u nas maruda sie zrobila, chyb na zeby. a w paszczu nie da sobie zagladnac


A co ja mam powiedzieć.. dzień w dzień w nocy się budzi po kilka razy 😠 za dnia też jest okropna, jakaś rozchwiana emocjonalnie i odwala takie cyrki, że szok.. już się nie pochwalę co dzisiaj zrobiła 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
nusia27 napisał(a):
u nas maruda sie zrobila, chyb na zeby. a w paszczu nie da sobie zagladnac


A co ja mam powiedzieć.. dzień w dzień w nocy się budzi po kilka razy 😠 za dnia też jest okropna, jakaś rozchwiana emocjonalnie i odwala takie cyrki, że szok.. już się nie pochwalę co dzisiaj zrobiła 😮
co zrobiła??? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Asia napisał(a):
Justa napisał(a):
Asiu Sonia super zasuwa, normalnie szok 😲oklaski
i śliczniutka jest 🙂
dzięki i oklask dla Ciebie 😘teraz ja pisze a ona chodzi sama po całym domu 🤪 🤪

Kiedy sie pościła sama?
w sobote zaczeła sie wurywać i tak pare razy i juz chodzi sama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie a ja dziś w domu bo Anastazja chora
oczywiście szef wkurzony na maxa
a ja wcale nie mniej, bo od 8 rano dzwoniłam do przychodni średnio co minutę dwie a jak się przed chwilą dodzwoniłam to mi powiedziała że nie ma już miejsc
i będziemy musiały wejść między numerkami a ja tego strasznie nienawidzę do ludzie parszywi nie chcą wpuszczać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
hej mamusie a ja dziś w domu bo Anastazja chora
oczywiście szef wkurzony na maxa
a ja wcale nie mniej, bo od 8 rano dzwoniłam do przychodni średnio co minutę dwie a jak się przed chwilą dodzwoniłam to mi powiedziała że nie ma już miejsc
i będziemy musiały wejść między numerkami a ja tego strasznie nienawidzę do ludzie parszywi nie chcą wpuszczać 😠
chorowitka nasza mała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...