Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
My z Adamem dzisiaj dostaliśmy od mojej mamy na Mikołaja grę Rummikub 😉 jest rewelacyjna tylko skąd czas na granie? hehe
a my z Adamem stwierdziliśmy że nie kupujemy sobie prezentów ale mam jednak cichą nadzieję że coś dostanę wieczorem 🙃 bo ja mam dla Niego niespodziankę taką jak wczoraj pisałam hahaha tylko pończochy muszę dziś kupić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Gratuluję Judytce pierwszych kroczków 🙂
u mnie choinkę też ubiera się w wigilię a co do prezentów to jeszcze nic nie wymyśliłam(zawsze zostawiam to na ostatnią okazję:blush 🙂 a do buta dostałam kolczyki a dla męża dałam perfumę, dzieciaczki dostały motory 🙂
a ja z matulą bierzemy się już za sprzątanie przedświąteczne tzn. pierzemy firanki, myjemy okna, myjemy kryształy itp.

dziękujemy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurczę chcę dla mojej mamy zrobić na prezent pod choinkę fotopuzzle z Judytki zdjęciem.... i kompletnie nie mam pojęcia jakie wybrać... chciałam taki prezent na Dzień Babci ale na to święto chcemy zrobić dla mojej mamy i Adama mamy kalendarze ze zdjęciami 😉 i pewnie przy okazji dla nas też 😉
doradźcie mi czy Waszym zdaniem lepiej zdjęcie takie jak była malutka czy taka jak stoi albo się śmieje taka już większa na te fotopuzzle 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo ja bym dała chyba takie bardziej aktualne z cieszącą paszczą, bo teraz te dzieci takie pocieszne 🙂
my dzisiaj też jakiś prezentów sobie nie robimy...w czwartek mam dostać buty hihi więc będzie prezent już i mikołajkowy i świąteczny 😉
z pracy dostaniemy bony za 760 zł do Auchana, fajnie całkiem sporo już się za to kupi 🙂 tylko minus takie, że trzeba jechać do Bydgoszczy bo u nas nie ma...pewnie Maja najwięcej swoich rzeczy dostanie...
ja też już powoli sprzątam chatę, kuchnia już ogarnięta, okna też, muszę firanę wyprać i pokoje wykurzyć we wszystkich zakamarkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku też dostaliśmy 400zł w bonach, a dzisiaj Laura z pracy dostanie paczkę na święta 😁 pewnie owoce i słodycze (to drugie zjem ja haha!) ja też bym dała aktualne zdjęcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my wymyśliliśmy z mężem na prezent dla moich dziadków kalendarz z 12 kartkami a na każdej z nich zdjęcie naszej rodziny tzn rodzin ich dzieci, na każdy miesiąc inna rodzinka
będą się baaardzo cieszyć już nie mogę się doczekać
tylko rodzina mnie wkurza bo jak piszę do jednej ciotki czy drugiej (córek mojej babci czy dziadka) i mówię żeby dali jakieś rodzinne zdjęcie albo chociaż osobne zdjęcie każdego to zaraz słyszę a po co a ja mam brzydkie zdjęcia i bla bla bla jakbym BLUE słyszała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
A my wymyśliliśmy z mężem na prezent dla moich dziadków kalendarz z 12 kartkami a na każdej z nich zdjęcie naszej rodziny tzn rodzin ich dzieci, na każdy miesiąc inna rodzinka
będą się baaardzo cieszyć już nie mogę się doczekać
tylko rodzina mnie wkurza bo jak piszę do jednej ciotki czy drugiej (córek mojej babci czy dziadka) i mówię żeby dali jakieś rodzinne zdjęcie albo chociaż osobne zdjęcie każdego to zaraz słyszę a po co a ja mam brzydkie zdjęcia i bla bla bla jakbym BLUE słyszała 😜


hahahaha no co 😜 jak kupimy aparat to spróbuję sobie zdjęcie zrobić z Laurą na święta, ale to będzie koszmar.. ja w domu nie mam żadnych zdjęć z nią jak była malutka, nie mogę na to patrzeć, ogólnie nie mam zdjęć z ciąży itd. wszystkie zdjęcia inne osoby mają. Fuuuuu! No nie mogłam i nie mogę na siebie patrzeć z tamtego okresu. Strasznie niefotogeniczna jestem i nic na to nie poradzę, jak widzę wasze zdjęcia jak wy fajnie wychodzicie to aż mnie zazdrość bierze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
ja też się nie fotografuje zbyt często bo tez uważam że wyglądam tragicznie
od roku to może zrobiłam kilka zdjęć tak na pamiątkę żeby dziecko wiedziało w przyszłości że ma i zawsze miało mamę 🙂


Mam podobnie.. kurcze naprawdę żałuję, że nie wychodzę super na zdjęciach tak jak np, mój chłop on jest bardzo fotogeniczny i ma z nią zdjęć pełno ehh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie jest tak, ze na zdjeciach wygladam jak czarownica. musze sie ubrac i umalowac i uczesac zeby troche jak ludz wygladac. a chlop to nawet w pizamie dobrze wyglada 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
a u mnie jest tak, ze na zdjeciach wygladam jak czarownica. musze sie ubrac i umalowac i uczesac zeby troche jak ludz wygladac. a chlop to nawet w pizamie dobrze wyglada 😜


Jo jo wszyscy widzieli Twoje zdjęcia przed porodem 😜 więc nie świruj!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue napisał(a):
nusia27 napisał(a):
a u mnie jest tak, ze na zdjeciach wygladam jak czarownica. musze sie ubrac i umalowac i uczesac zeby troche jak ludz wygladac. a chlop to nawet w pizamie dobrze wyglada 😜


Jo jo wszyscy widzieli Twoje zdjęcia przed porodem 😜 więc nie świruj!!


ja mam na mysli zdjecia z teraz jak sie z bebjbonem caly dzien lata 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
blutek jak kupicie juz ten aparat i pstrykniesz sobie swiateczna fotke z mala to wrzucaj na forum albo gwiazdor nic ci na gwiazdke nie da 😜


Dobrze proszę Pani, inaczej rózgą po dupie 😁 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heja 🙂
Co tam poznajdowały pod poduszką?

Nuśka ależ się miło i świątecznie zrobiło patrząc na Twoje foty. Fajniusieńkie dzieciaczki i ta sliczna choinka. Już się nie mogę doczekać. Pewnie gdzieś tak z tydzień przed świętami ozdobimy nasz domek 🙂

Kolo brawo dla Twojej małej zdolniachy! Moja Maja też tak chodzi ale bardziej się buja 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
jadę do mojej Pani doktor po wyniki rezonansu głowy
3majcie za mnie kciuki 🥴
trzymam mocno choć nie wiem co Ci się dzieje 😞 Wiem jaki to stres bo sama przechodziłam przez koniecznośc rezonansu 2 lata temu w grudniu (źle się czułam, miałam cholerne zawroty głowy, koszmar). Przebadali mnie na co tylko się dało i został neurolog który skierował mnie na rezonans (podejrzewał stwardnienie rozsiane nawet). KOSZMAR! Na szczęście wszystko wyszło ok a te moje jazdy to przez stres i nerwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...