Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
tak czytam i widze, ze niektore z W as podchodzza baaaardzo ostroznie z wprowadzaniem normalnego jedzenia do diety dzieci 😉
Kaya mozna powiedziec, ze ze juz chyba wszystkiego sprobowala po torszeczku i juz dano je z nami obiady i nie gotuje jej oddzielnie. oczywiscie je tez sloiczki,ale ja nie bawie sie w gotowanie osobno. je nawet kielbase- tak w reke. nie daje oczywiscie jej fast foodow, ale miesko z kebaba tez ostatnio jadlo i chlebek pomoczylam w sosie czosnkowym i bardzo jej smakowalo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hmmm,,to ja chyba z moja jak z jajeczkiem 🙃

ale wydaje mi sie, ze te mamy ktore maja juz dzieci bardziej odwazniej podchodza do sposobu odzywiania,a te ktore maja to jedno ,to chyba ostrozniej,,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poryczalam sie, pakuje do kartonu wszystkie ubranka Klaruni od jej chwili narodzin,,,,,, pakuje i ogladam je ...... tak mi moje Serduszko uroslo i tak szybko zlecialo,,,,,,,
ide dalej ryczec 🥴 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja też lubi mleczko i jego przetwory 🙂 noo może twaróg jej nie zasmakował i kefir hehe
na szczęście u mnie też było dziś ładnie i znów polatałyśmy po dworku
prezenty porobiłam, tylko moja mama mi została, ale to już sama sobie wybiera tak żeby była zadowolona 🙂
Hania też mam dziś grochówkę a Maja zjadła krupnik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izabela napisał(a):
hmmm,,to ja chyba z moja jak z jajeczkiem 🙃

ale wydaje mi sie, ze te mamy ktore maja juz dzieci bardziej odwazniej podchodza do sposobu odzywiania,a te ktore maja to jedno ,to chyba ostrozniej,,,,

spokojnie ANastazja też jeszcze nie je niczego tego co my ..
nie je ziemniaków, pieczywa, parówek, płatków
je tylko produkty przeznaczone specjalnie dla małych dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
Izabela napisał(a):
hmmm,,to ja chyba z moja jak z jajeczkiem 🙃

ale wydaje mi sie, ze te mamy ktore maja juz dzieci bardziej odwazniej podchodza do sposobu odzywiania,a te ktore maja to jedno ,to chyba ostrozniej,,,,

spokojnie ANastazja też jeszcze nie je niczego tego co my ..
nie je ziemniaków, pieczywa, parówek, płatków
je tylko produkty przeznaczone specjalnie dla małych dzieci


Dlaczego nie je ziemniaków i chleba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Blutek jaka Laurcia śliczna w avatarku Bartuś przesyła dla niej wielkiego Buziaka 😘 😘 😘 😘 😘


Laura dziękuje 🤪 😘 Byś też mogła wkleić jakieś aktualne zdjęcie Bartka, bo ja nie mam nk ani fb to nie wiem jak wygląda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Izabela napisał(a):
hmmm,,to ja chyba z moja jak z jajeczkiem 🙃

ale wydaje mi sie, ze te mamy ktore maja juz dzieci bardziej odwazniej podchodza do sposobu odzywiania,a te ktore maja to jedno ,to chyba ostrozniej,,,,

spokojnie ANastazja też jeszcze nie je niczego tego co my ..
nie je ziemniaków, pieczywa, parówek, płatków
je tylko produkty przeznaczone specjalnie dla małych dzieci


Dlaczego nie je ziemniaków i chleba?

a po co jej chleb czy ziemniaki ani w tym witamin ani substancji odżywczych
poza tym chleb nie jest zdrowy ziemniaki też zamulają żołądek i nic poza tym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Hania napisał(a):
Blutek jaka Laurcia śliczna w avatarku Bartuś przesyła dla niej wielkiego Buziaka 😘 😘 😘 😘 😘


Laura dziękuje 🤪 😘 Byś też mogła wkleić jakieś aktualne zdjęcie Bartka, bo ja nie mam nk ani fb to nie wiem jak wygląda 🙂

dzisiaj Adam aparat może od szanownej mamusi pożyczy więc jakieś wkleje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honoratka ja daję ziemniaki z kefirem, albo chleb z chudą szynką 3 razy w tyg. i masłem. Od 10 mieś. można podawać już chleb, więc tak daję.

Laura dzisiaj zjadła całą szklankę jogurtu naturalnego bez cukru z 1 gruszką potartą masakra 😁 i kilka min. wcześniej wypiła 60ml mleka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Blue napisał(a):
Ania jakiego czupira ma Bartuś na główce 🙂 Styczniowi faceci to same przystojniaki 😜 Nie wiem czemu, ale Bartek mi się z Laura kojarzy.


Haha a czuprynę mam mu zamiar po roczku ściąć i tak już grzywa skracana 2 razy bo do oczek lazła 🙂


Laurze nie rosną na długość tylko na grubość niestety 😜 takie ma gęste krótkie włosiska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Blue napisał(a):
Ania jakiego czupira ma Bartuś na główce 🙂 Styczniowi faceci to same przystojniaki 😜 Nie wiem czemu, ale Bartek mi się z Laura kojarzy.


Haha a czuprynę mam mu zamiar po roczku ściąć i tak już grzywa skracana 2 razy bo do oczek lazła 🙂

my już też 3 razy byłyśmy u fryzjera bo grzywka oczka zasłaniała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Daria z tego co zauważyłam to Bari i Laura to takie chudziska 🙂


Tak 🙂 szczególnie jak jest nago hehe, ale i tak przytyła waży gdzieś z 8,8kg więc nie jest źle, a ile Bartek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Hania napisał(a):
Daria z tego co zauważyłam to Bari i Laura to takie chudziska 🙂


Tak 🙂 szczególnie jak jest nago hehe, ale i tak przytyła waży gdzieś z 8,8kg więc nie jest źle, a ile Bartek?


jakoś 2 tyg temu ważył 8,7 po obiedzie wię teraz może 9 dobija albo i nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😉
no wyobraźcie sobie że Adama brat wziął mój aparat bo miał obiektyw zepsuty i powiedział że zajrzy do niego i może coś mu ię uda z tym zrobić, niestety okazało się że nie potrafi i chyba dał do zabawy go siostrzenicy 2 letniej i teraz jest rozbity wyświetlacz (dotykowy) i Adam twierdzi że nic się nie stało że przecież i tak był zepsuty tylko zapomniał o tym że od czasu kiedy nam się zepsuł (nad morzem) codziennie szukam na necie do niego części zamiennych bo kocham ten aparat a był kupiony w austrii i w polsce go w ogóle nie ma 😞 jestem załamana zachowaniem Adama i Jego brata... i Adam wymyślił że jeśi tak bardzo chcę mieć taki aparat to On skombinuje jakieś lewe pieniądze i mi taki kupi... a tu nie chodzi o sam aparat a o zachowanie... Mirek nawet nie raczył mnie poinformować że wyświetlacz poszedł w cholerę...
i powiedziałam Adamowi że jeśli On z Mirkiem nie pogada to ja to zrobię bo on "nie będzie się z nim kłócił "
powiedzcie mi czy mam rację czy przedadzam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...