Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Blue napisał(a):
I tak sobie myślę mam problem z chrztem jednego dziecka to drugie już nigdy nie będzie ochrzczone, bo nie będzie chrzestnych 😉 super perspektywa.

Blue to nie Ciekawie jak tak. A na drugą chrzestną zawsze masz Age która chciała nad morze się sprowadzić 🙂 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hania napisał(a):
Blue napisał(a):
I tak sobie myślę mam problem z chrztem jednego dziecka to drugie już nigdy nie będzie ochrzczone, bo nie będzie chrzestnych 😉 super perspektywa.

Blue to nie Ciekawie jak tak. A na drugą chrzestną zawsze masz Age która chciała nad morze się sprowadzić 🙂 😜 😉


Chrzestnymi mogą być osoby po ślubie kościelnym lub w trakcie przygotowań do ślubu, albo panna czy kawaler, który NIE ŻYJE W GRZECHU 😁 😲 bo rozmawialiśmy o tym z księdzem, także Agnieszka musi brać ślub jak najszybciej 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Hania napisał(a):
Blue napisał(a):
I tak sobie myślę mam problem z chrztem jednego dziecka to drugie już nigdy nie będzie ochrzczone, bo nie będzie chrzestnych 😉 super perspektywa.

Blue to nie Ciekawie jak tak. A na drugą chrzestną zawsze masz Age która chciała nad morze się sprowadzić 🙂 😜 😉


Chrzestnymi mogą być osoby po ślubie kościelnym lub w trakcie przygotowań do ślubu, albo panna czy kawaler, który NIE ŻYJE W GRZECHU 😁 😲 bo rozmawialiśmy o tym z księdzem, także Agnieszka musi brać ślub jak najszybciej 😁 😁 😁

Daria nie wiedziałam że już zaczynacie starania o drugie dziecko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
donia napisał(a):
hej
tak odbiegajac od tematu - napiszcie, w jakiej postaci podajecie dzieciom jajka? od razu mowie, ze moja jajecznicy nie lubi. Trzymacie sie sztywno schematu i dajecie je codziennie? mysle ze to chyba troche przesada 🤨
ja raz na jakiś czas i już jajecznicę jadł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donia napisał(a):
hej
tak odbiegajac od tematu - napiszcie, w jakiej postaci podajecie dzieciom jajka? od razu mowie, ze moja jajecznicy nie lubi. Trzymacie sie sztywno schematu i dajecie je codziennie? mysle ze to chyba troche przesada 🤨


Jajka powinno się dawać kilka razy w tyg. nie daję codziennie, gotuję je albo robię jajecznicę innych pomysłów nie mam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no wlasnie , nie ma duzo sposobow, dodaje tez ugotowane do zupy ale to zmienia smak i nie zawsze chce jesc

u nas piekne sloneczko, zaraz lecimy na spacer

moja misia nie chce mi spac w domu wiec wychodze z nia na spacer i od razu lapie spiocha i spi mi 2 godziny a potem juz w domu w ogóle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donia napisał(a):
nalesniki specjalne dla dzieci czy takie normalne? ja wlasnie wczoraj robilam, dalam jej troche ale nie smakowaly, nie wiem, moze zrobilam za grube ...


Już raczej takie normalne, bo widziałam w poradniku przepis czy coś nie pamiętam, ale olej też był 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze naleśników nie dałam, ciekawe czy by jej posmakowały, oby tak, bo już nie wiem co jej dawać, ale muszę mieć dobre ciasto 🤨 no chyba, że spróbuję poszukać poradnika i zrobię wg ich przepisu. Hmm tylko co bym tam włożyła jedyne co mam w lodówce to jogurty, kefiry i mrożone truskawki 😆 no i dżem, ale kupny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Ja jeszcze naleśników nie dałam, ciekawe czy by jej posmakowały, oby tak, bo już nie wiem co jej dawać, ale muszę mieć dobre ciasto 🤨 no chyba, że spróbuję poszukać poradnika i zrobię wg ich przepisu. Hmm tylko co bym tam włożyła jedyne co mam w lodówce to jogurty, kefiry i mrożone truskawki 😆 no i dżem, ale kupny.

no to z twarożkiem z owocami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Laura cudo:*


Ta z jedną nogą była 😆 ona ma taki dziwny sposób siedzenia 🙂 że zawsze jedną nogę pod tyłek kładzie, a ja ciągle jej poprawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jeny jak moja dziś masakrycznie spała 😠 obudziła się o 4.15 ido 6 wojowała,potem dostała mleko i zasnęła w minutę...pewnie o to chodziło ☺️ czyżby zaczęła mi się budzić na nocne mleczko... 🙃
kupiliśmy Mai nocnik...i zonk boi się na nim siadać, zaraz wyciąga rączki i woła na ratunek, w ogóle nie lubi niczego co niestabilne...boi się siedzieć na koniu na biegunach czy dmuchanych poduszkach 🤢 nocnik też ma dziurę 🙃
wczoraj mój miał stłuczkę 🤨 babka wjechała mu w dupkę i popchnęła na następny samochód 😠 na szczęście nic takiego się nie stało...jedynie bagażnik się nie zamyka 🤢 ale na święta będzie czym pojechać 😉
idę robić śniadanko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry 🙂
ja jajko bardzo zadko jej daje, nie przepada za nim, wypluwa.
Haniu, w takim razie wypnijcie sie na nich i skoro tak wam zalezy na slubie koscielnym, to go wezcie i nie robcie wesela. musi byc wesele? 😉 zalezy wam na slubie koscielnym, prawda? a impreza chyba nie jest nawazniejsza 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...