Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Femmka napisał(a):
Hania napisał(a):
Femmka na pewno dasz radę ja muszę jeszcze ogarnąć cały dom zrobić pranie i zabrać się za jedzenie 🙂


no mysle ,moze maz mi pomoze, o ile zrobi sobie dzien wolnego przed swietami ...
a jeszcze dzien po swietach robimy roczek Malej wiec, nie wiem czy na swieta szykowac wiecej czy w drugi dzien swiat bawic sie w pichcenie znowu
mi nie wiem czy by się chciało na drugi dzień znowu pichcić


no wlasnie mi tez sie nie chce , dlatego musze cos wymyslec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Femmka napisał(a):
Hania napisał(a):
Femmka na pewno dasz radę ja muszę jeszcze ogarnąć cały dom zrobić pranie i zabrać się za jedzenie 🙂


no mysle ,moze maz mi pomoze, o ile zrobi sobie dzien wolnego przed swietami ...
a jeszcze dzien po swietach robimy roczek Malej wiec, nie wiem czy na swieta szykowac wiecej czy w drugi dzien swiat bawic sie w pichcenie znowu


Ja bym więcej uszykowała i miała potem z głowy bo poco bawić się dwa razy.
Klarcia cudna 😘


THX 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Hania napisał(a):
Dziewczyny przyznać mi się która śpi z maluchem?? 🙂

ojj nie Anastazja ma swoje łóżeczko
zawsze byłam przeciwna spaniu z dzieckiem 😜


ja tak samo, zreszta bym sie bala, bo mala zaraz po przebudzeniu jest na pelnyc obrotach..............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Femmka napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Hania napisał(a):
Dziewczyny przyznać mi się która śpi z maluchem?? 🙂

ojj nie Anastazja ma swoje łóżeczko
zawsze byłam przeciwna spaniu z dzieckiem 😜


ja tak samo, zreszta bym sie bala, bo mala zaraz po przebudzeniu jest na pelnyc obrotach..............

no właśnie też się tego boję że jak tylko mała się przebudzi to od razu wypadnie z łóżka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Femmka napisał(a):
kasia, a ile marcel mial jak go do normalnego lozueczka przenioslas???
jak się patryk urodził 1,5 roku miał 🙂


moja bratowa tez corcie przeniosla jak ta miala 1,5 roczku,,,,
i ja myslalam zeby od czerwca-lipca swoja przeprowadzic do nowego lozeczka i jej pokoiku ...poki co jest z nami w sypialni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HONORATKA napisał(a):
Hania napisał(a):
A u nas jest problem Mały do nas trafia co noc ok 2 nad ranem

ojojoj a czemu? budzi się i nie chce spać? czy płacze za wami


Hania,,,ja mialam jakies pol roku to samo,ale jak jeszcze karmilam,,,i mala u nas ladowala od 4-5 rano......... a pozniej jak bardziej zaczela byc ruchliwa, to powiedzialam koniec.... na poczatku poplakala,a pozniej sie przyzwyczaila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Daria ja już z Honoratką się dogadałam. A wymiary to jest do rozmiaru 40 więc na pewno wejdę poza tym od styczna m am przymusową dietę wizyty u dietetyka i siłownia. Więc jak coś to schudnę 🙂 Uparciuch jestem i dam radę. Poza tym dziś miałam spotkanie z przeszłością i mną nieźle wstrząsnęło wiec postanowiłam wziąć się za siebie i doprowadzić do porządku.

Blutek to wy sami święta spędzacie?? 😞


No raczej tak, bo ja do swojego miasta nie mam zamiaru pojechać, wolę być tutaj, a rodzinka nie przyjedzie, bo "się nie chce" wiadomo. Także każdy osobno będzie spędzał, no ile można prosić. Ja mam małe dziecko i nie mam zamiaru się z nim tułać. Od nowa się przepakowywać, wszystko wnosić itd. bo Laura nie zaśnie z nami w łóżku tylko musi mieć swoje łóżko. W wózku od wieków nie śpi także nie ma szans, a jechać na kilka godz. to też bez sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...