Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
maryla w dzien nie chce smoka, tylko do drzemki. a wystarczy ze jej w nocy wypadnie i sie troche rozbudzi to juz jest drama 😉
promyczek przypomnialas mi ze mam bigos w sloikach 😁
femka ale masz fajna srajde 😜


Nusia...dobrze okreslilas, bo jak pocisnie ,to az po lopatki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Femmka napisał(a):
Blue napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Moja pipka nigdy nie przepadała za żadnymi napojami. Udawało mi się w Nią wcisnąć maks. 50 ml dziennie. Wczoraj dorwała wodę mineralną Karola(taką z dzióbkiem), jak sie dossała to wypiła wszystko hehehe Dzisiaj powtórzyła ten wyczyn 🙂 Okazało sie, ze moje dziewczę chce być już 'dorosła' hehehe


To moja ma tak samo.. mój dzisiaj chciał jej potrzymać mleko to ona się zdenerwowała odepchnęła jego rękę i pomachała głową na "nie" i piła dalej 😁


i pewnie dlatego zaczela przybierac na wadze hahahhahaa 😁 😁 😁 😁
moja sie dzieli wszystkim i ze wszystkimi,,,a z psem to juz najbardziej ,,,jakby mogly to by z jednej miski jadly 😁 😁 😁


Laura chciała jeść karmę od kotów 🤪 miała obsesje na pkt. wody z miską dla kota i ich jedzenia, a ja ponoć jadłam z psa miski 😜 a to co mama robiła to grymasiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wasze dzieci lubią jajka gotowane np. to w jakiej kolejności jedzą? jak wszystko pokroję na talerzyku razem i dam do samodzielnego jedzenia to na równi z chlebem czy bułką znika żółtko a na końcu zjada białko - moja krew, bo ja białka nie lubię, a mój chłop uwielbia i jak robimy jajka na chlebie to ja dostaję same żółtka a on białko 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie wiem czy wasze dzieciaki też tak rozrabiajaale ja dzis przezyłam szok. robiłam coś w kuchni a maluchy w pokoju sie bawiły, ja mam tak ze z kuchni widze pokój, ale kroiłam ziemniaki więc patrzyłam na ręce, odwracam głowe a Bartosz siedzi na parapecie i wali łapką w okno. Wszedł sobie na fotel, z fotela na stolik który jest przy parapecie i pózniej na parapet. Tak zaczaił ze teraz włazi tak non stop. skubanego juz nie mozna zostawic normalnie hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzisiaj zamówiłam zaproszenia na roczek takie boskie, oczywiscie z tygryskiem gdyż motyw przewodni urodzin to tygrysek 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/przodeq.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8190/przodeq.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/srodekx.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/3615/srodekx.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promyczek1981 napisał(a):
Aha! Miałam sie pochwalić 🙂
Mamy w końcu czwartego ząbka 🤪
Dzisiaj przypadkiem wyczaiłam, że górna jedyneczka się już przebiła(jest ledwo widoczna, ale już czuć pod palcem) 🙂


Ty mnie i Kolo nie denerwuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😠 bo tylko nasze zostały z 2 zębami 😜 co do zaproszeń są śliczne !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Aha! Miałam sie pochwalić 🙂
Mamy w końcu czwartego ząbka 🤪
Dzisiaj przypadkiem wyczaiłam, że górna jedyneczka się już przebiła(jest ledwo widoczna, ale już czuć pod palcem) 🙂


Ty mnie i Kolo nie denerwuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😠 bo tylko nasze zostały z 2 zębami 😜 co do zaproszeń są śliczne !!

Ty się tam mamuśka nie wnerwiaj, bo złość piękności szkodzi 😉
Wasze też się lada chwila rozbujają. Ja te dwie górne jedynki 'znalazłam' przez przypadek - nie dawały żadnych znaków, że idą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Wesa ale śliczne to zaproszenie 🙂 Swoją drogą jestem pod wrażeniem organizacji 😉 Ja jeszcze nawet nie myślałam o tosiowych urodzinkach ☺️
teraz szykuje podziękowania dla gości, zawsze coś takiego robie. tak myslałam co i chyba zrobie ramki na zdjęcia z Bartoszkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Wesa ale śliczne to zaproszenie 🙂 Swoją drogą jestem pod wrażeniem organizacji 😉 Ja jeszcze nawet nie myślałam o tosiowych urodzinkach ☺️
teraz szykuje podziękowania dla gości, zawsze coś takiego robie. tak myslałam co i chyba zrobie ramki na zdjęcia z Bartoszkiem.

Fajny pomysł 🙂
Wpędzasz mnie w kompleksy ☺️ Ja pewnie jak zwykle zorganizuję wszystko(czyt. bez zaproszeń i podziękowań) na chwilkę przed...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
wesa napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
Wesa ale śliczne to zaproszenie 🙂 Swoją drogą jestem pod wrażeniem organizacji 😉 Ja jeszcze nawet nie myślałam o tosiowych urodzinkach ☺️
teraz szykuje podziękowania dla gości, zawsze coś takiego robie. tak myslałam co i chyba zrobie ramki na zdjęcia z Bartoszkiem.

Fajny pomysł 🙂
Wpędzasz mnie w kompleksy ☺️ Ja pewnie jak zwykle zorganizuję wszystko(czyt. bez zaproszeń i podziękowań) na chwilkę przed...
tak też mozna i napewno bedzie fajnie, to tylko ja mam takiego bzika hehe i wiecej radosci z tego niz dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
blue ty sie ciesz ze długo idą to ponoć dobrze dla mleczaków. A batosz jedynke już sobię zdążył ułamać i ma kawałek ukruszonego ząbka, nawet nie wiem kiedy ale jak on wchodzi na parapety to sie nie dziwie hehe

Ja też słyszałam, że lepiej jak ząbki później wychodzą, że niby są bardziej zmineralizowane(czy jakoś tak hehe). Ale ja w to nie wierzę 🤢 Karol też miał bardzo późno zębolce i teraz w wieku 5 lat ma już zaledwie pół dolnej piątki(ułamała się ot tak po prostu 🤔 ).
No, ale że Bartuś już zdarzył sobie kawałek ząbka ukruszyć 😮 Niezła z Niego torpeda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
wesa napisał(a):
blue ty sie ciesz ze długo idą to ponoć dobrze dla mleczaków. A batosz jedynke już sobię zdążył ułamać i ma kawałek ukruszonego ząbka, nawet nie wiem kiedy ale jak on wchodzi na parapety to sie nie dziwie hehe

Ja też słyszałam, że lepiej jak ząbki później wychodzą, że niby są bardziej zmineralizowane(czy jakoś tak hehe). Ale ja w to nie wierzę 🤢 Karol też miał bardzo późno zębolce i teraz w wieku 5 lat ma już zaledwie pół dolnej piątki(ułamała się ot tak po prostu 🤔 ).
No, ale że Bartuś już zdarzył sobie kawałek ząbka ukruszyć 😮 Niezła z Niego torpeda 🙂
nie ma sekundy zeby usiedział w miejscu, tylko jak spi jest spokojny cały czas lata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Promyczek nie wiem czy czytałaś wczesniej ale moje dziecko takie rzeczy wyprawia
" Nie wiem czy wasze dzieciaki też tak rozrabiajaale ja dzis przezyłam szok. robiłam coś w kuchni a maluchy w pokoju sie bawiły, ja mam tak ze z kuchni widze pokój, ale kroiłam ziemniaki więc patrzyłam na ręce, odwracam głowe a Bartosz siedzi na parapecie i wali łapką w okno. Wszedł sobie na fotel, z fotela na stolik który jest przy parapecie i pózniej na parapet. Tak zaczaił ze teraz włazi tak non stop. skubanego juz nie mozna zostawic normalnie hehehe"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
Promyczek nie wiem czy czytałaś wczesniej ale moje dziecko takie rzeczy wyprawia
" Nie wiem czy wasze dzieciaki też tak rozrabiajaale ja dzis przezyłam szok. robiłam coś w kuchni a maluchy w pokoju sie bawiły, ja mam tak ze z kuchni widze pokój, ale kroiłam ziemniaki więc patrzyłam na ręce, odwracam głowe a Bartosz siedzi na parapecie i wali łapką w okno. Wszedł sobie na fotel, z fotela na stolik który jest przy parapecie i pózniej na parapet. Tak zaczaił ze teraz włazi tak non stop. skubanego juz nie mozna zostawic normalnie hehehe"

Łoo Matkoo!! Faktycznie ostro tam masz 🤪 🤪 🤪
Dobrze, że u nas nie bardzo jest się gdzie wspiąć 😎 Na razie Tosik uparcie ćwiczy sie w ujeżdżaniu konika na biegunach 🙂 Od kilku dni upiera sie, ze sama będzie na niego wsiadać i zsiadać - nie muszę chyba pisać jak to się często kończy? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
rozrabiaki nasze małe 🙂
moja przed spaniem tż była jakaś nakręcona, umyć jej nie mogłam...nauczyła się zlazić z łóżka i teraz stale mi ucieka 🙃 wierciuch mały 😉
a u nas na roczku będzie tylko 12 osób, ale też już wszystko obmyślam, tzn. głównie jedzonko...zaproszeń nie robię, dostaną powiadomienia ustne 😉
a właśnie dajecie jeszcze wit. D? bo ja cały czas myślałam że to jest do końca karmienia piersią, a mi pediatra powiedziała, że daje się jeśli dziecko wypija dziennie mniej niż 800 ml modyfikowanego...ciekawe jak to jest u was...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a mi pediatra mówił że wit D w mleku nie wystarczy
że przy takiej pogodzie, małym nasłonecznieniu jakie jest teraz należy nadal podawać wit D osobno jako dodatkowa ilość
z tym że my podajemy małej tran wiec już tam zawarta jest witaminka rozpuszczona w tłuszczach wiec ponoć lepiej - to rada pediatry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...