Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Femmka napisał(a):
Nusia, kupilas ten stroj na roczek dla Marylki, co go pokazywalas ?


kupilam jej w koncu pszczolke 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/26112011.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3227/26112011.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Femmka napisał(a):
Nusia, kupilas ten stroj na roczek dla Marylki, co go pokazywalas ?


kupilam jej w koncu pszczolke 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/26112011.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3227/26112011.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]



jaka SLOOOODKA , ja tez chce taka 😜 ...ciekawe czy Marylka nie bedzie sciagac opaski z glowki (??) ...moja te plastikowe sciaga, nie przeszkadzaja jej natomiast na gumkach ...
no a zdjecia wrzuce,wrzuce,,,moze nawet dzis wieczorem , jak maz wroci i mi da twardziela 😉 ...tzn dysk twardy, na ktorym mamy wszystkie foty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mialam wam napisac ...
jednej dziewczyny dziecko z grupy do ktorej chodze z Klarcia bawiac sie, uderzylo tylem glowki w kant od stolika,,,, doznalo malego wstrzasu mozgu, wymiotowalo ,ma piekielnego guza ,a co najgorsze od tamtej pory jedno oczko zaczelo mu uciekac,jakby zostal uszkodzony nerw,,,teraz lata po lekarzach ...
ja swoj stolik juz schowalam

ide uspic mala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bartuś wszystkim ciociom serdecznie dziękuje za życzenia 😘 😘 😘 😘
To już roczek i pomyśleć że rok temu o tej porze wyłam z bólu i chciałam żeby małego mi szybciej wyciągali bo mnie boli jak diabli. W dodatku upominałam się o obiad 😉


U nas masakra plecy bola mnie tak ze ledwo się ruszam.
Sprawa z opieką wyjaśniona, okazało się że to ci sąsiedzi których podejrzewałam.
Co więcej gdy do nich zaszłam i zapytałam co to za numer z opieka wypierali się w żywe oczy ale już od razu im powiedziałam że nie takie numery ze mną i jak zaczęli wojnę to będą ją mieli. Na złość dla nich zgłosiłam samowolne usunięcie bocianiego gniazda do ochrony środowiska. Taka mała kara będzie ich za to czekać 😉

Aga to niezły numer miałaś z prezentami 😉
U mnie Barti od pradziadków z Adama strony dostał 100 zł , od mojej nieżyjącej Babci 500 zł co mnie totalnie zamurowało wczoraj przyjechała moja chrzestna i dała mi pocztówkę a w niej 500 zł życzenia dla Bartusia kilka słów od Babci i data 31 wrzesień wtedy babcia była jeszcze na siłach na cokolwiek a 2tyg później zmarła 😞
Od mojej chrzestnej dosłał ubranko z H&Mu i czekoladki.
Od nas jeszcze nic i to tyle jak na razie.

Bawiłam sie dzisiaj w Fryzjera mały wygląda troszkę dziwnie bez tej swojej czuprynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue to niezła aparatka z Ciebie wykorzystałaś męża i Laura gotowa 😉
Femka chyba spróbuje Twego sposobu z kasą to i dorobię sobie bo mój by tylko się seksić chciał na okrągło. A ja strajkuje 😉

Ja nie zapomnę jak poczeliśmy Bartusia,upiliśmy się zbeszczeszczonym białym winem z spraytem i Adam namówił mnie na numerek ale dziureksów nie miał więc poszliśmy na żywioł. Rano do mnie wyskoczył z tekstem za 2 tyg zrobisz test bo w ciąży będziesz. Ja zapomniałam o tym Adam mi 3 tygodnie później test przyniósł i kazał zrobić i co 2 kreseczki 🙂 Ja beczałam a ten głupek się śmiał bo sobie moje płodne wyliczał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
Popłakalam się czytając o babci.

A ja kupiłam nożyczki do strzyżenia wczoaj, i jak skonczy rok to moze mu wyrównam a jak nie da to maszynką. a najdłuższy rozmiar do scinanaia na maszynce to ile cm???


Ja jak dosłałam tą kartke to tez płakałam aż wyłam

my mamy wkładki na maszynkę 18 mm najdłuższą ale ja małemu ciełam 12 góra i boku na 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mojej tez juz grzyweczka prawie do oczek wchodzi,ale podcinac jej nie bede, bo chyba ma niskie czolo i wydaje mi sie ze ladniej bedzie wygladac jak bede jej wloski spineczka podpinac albo na gumeczke zwiazywac,,,na szczescie nie zdejmuje i w spokoju zostawia,,,,nawet jak ma taka spineczke, to lubi sie w lusterku przejrzec 🙂
tak ja nauczylam, ze codziennie jak ja przebiore z pizamik idziemy do lusterka sie ogladac 🙂
teraz wyciaga z komody moje czapki i szaliki, idzie do lusta, przyklada je do siebie , oglada sie i cieszy - modelka mala 😁
a! Klarci kreca sie wloski 🙂 -po mamusi 🙂 tak bardzo zawsze chcialam, zeby miala krecone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
wesa napisał(a):
Popłakalam się czytając o babci.

A ja kupiłam nożyczki do strzyżenia wczoaj, i jak skonczy rok to moze mu wyrównam a jak nie da to maszynką. a najdłuższy rozmiar do scinanaia na maszynce to ile cm???


Ja jak dosłałam tą kartke to tez płakałam aż wyłam

my mamy wkładki na maszynkę 18 mm najdłuższą ale ja małemu ciełam 12 góra i boku na 9
to krótkie bardzo
daj fotke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wesa napisał(a):
Hania napisał(a):
wesa napisał(a):
Popłakalam się czytając o babci.

A ja kupiłam nożyczki do strzyżenia wczoaj, i jak skonczy rok to moze mu wyrównam a jak nie da to maszynką. a najdłuższy rozmiar do scinanaia na maszynce to ile cm???


Ja jak dosłałam tą kartke to tez płakałam aż wyłam

my mamy wkładki na maszynkę 18 mm najdłuższą ale ja małemu ciełam 12 góra i boku na 9
to krótkie bardzo
daj fotke


Ja się obudzi to mu strzele fot 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja na szczescie 2 razy po godzinie do poltorej, inaczej bym nic nie zrobila w domu ....

a wasze dzieci jak maja usnac, tez cuduja???? ...moja wtedy spiewa, gada do siebie, wsadza sobie paluszki do buzi az ma odruchy wymitne 🤢 , i w ogole kombinuje na wszyelkie mozliwe sposoby,az usnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Femmka napisał(a):
moja na szczescie 2 razy po godzinie do poltorej, inaczej bym nic nie zrobila w domu ....

a wasze dzieci jak maja usnac, tez cuduja???? ...moja wtedy spiewa, gada do siebie, wsadza sobie paluszki do buzi az ma odruchy wymitne 🤢 , i w ogole kombinuje na wszyelkie mozliwe sposoby,az usnie


Bartek przychodzi przytula sie dostaje mleko jak wypije mleko to wkłada sobie smoka do buzi bierze mnie za rękę i śpi 🙂
ale zato wieczorem jest cyrk z jego uśnięciem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...