Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ponizej jest link do fotek Klarci.... jest tylko jedno zdjecie tortu i niestety nie mam jeszcze od znajomej reszty fotek ze stolem i zdjecia Klarci z tortem.. ale pokazuje wam co mam 🙂
(zeby nikt nie pomyslal, ze siedzielismy przy pustym stoliku w pokoju 😁 )
a, link wazny do jutra wieczorem ,pozniej ulega kasacji 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej Mamusie 😘 byliśmy wczoraj na tym podcięciu wędzidełka wszystko trwało jakieś 5 minut później poczekaliśmy jeszcze 30 minut na wypis i mogliśmy wracać do domu 😁 Darkowi nawet kropelka krwi nie poleciała później jadł normalnie więc jeste zadowolona. Bardzo miły pan doktor był 🙂 tylko, że DArek ugryzł go w palec i nie chciał puścić 🤪 🤪
A dzisiaj jestem u rodziców i śpie u nich razem z Młodym bo Robert piec wymienia u nas i panują tam straszne mrozy więc bez sensu żebym tam siedziała 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
.dzieki , dzieki dziewczyny 😁
Kasia, dzis rozmawialam z rodzicami na skype, ojciec bidolil wlasnie, ze ma cale auto zasypane 🙃 .....tak to jest jak sie mieszka na Syberi hahahha ........
moj maz do tej pory wspomina jak to jechal do mnie pierwszy raz na te syberie 😁 , z Gdanska jechal pociagiem, mowi ze przez pola byl strach az jechac ,jakby byl w innym swiecie 😁 ,
Mowi, ze w Gdansku nie pamieta takich zim,a w niemczech gdzie od ponad 20 lat mieszka, czegos takiego w ogole nie ma .........
a ja tesknie za taka syberia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ide chate troche ogarnac, Mala spi, a ja dzis na 13 do fryzjera....w koncu 😆
ostatni raz bylam w kwietniu 😮 , pozniej byla u mnie 2 razy w domu fryzjerka -polka, spieprzyla mi wlosy, spalila ! , i do tego ufarbowala na ryzy blond ...normalnie myslalam, ze ja powiesze 🤢 ,a pozniej sama 2 razy kupilam farbe i maz eksperymentowal 🙃
uuuufffffffff, nareszcze bedzie-witaj moj kochany fryzjerze 🙃 🙂 🙃 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania Ty masz powód marudzenia, a ja nie mam żadnego od 2mieś. 😠 ja bym wolała chyba nocne stawanie na mleko niż marudzienie, płacz i stękanie, że nie chce spać.. nie spała wczoraj od ponad 15 do prawie 00 i myślałam, że pójdzie spać dobrowolnie gdzie tam! godzinę pospala i się obudziła z rykiem, potem poszła spać i obudziła się o 4 🙃 no i teraz wstałyśmy o 12 dopiero 😁 ja już nie dam spać do nocy 🙃 choćby wyła nie wiem jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny macie jakiś sposób na krostki wokół nosa i ust? dostała tego dużo jak miała katar i do teraz to nie chce zejść, jeszcze nosek ma taki suchy, smarowałam bambino grubą warstwą niby schodziło, a potem znowu przyszło. Wcześniej to pod buzią miała na ząbki, a teraz nie wiem co z tym zrobić. Hmm za gorąco w pokoju ma?

Wiecie co zapomniałam napisać w domu zamiast dziecka mam też psa 😁 😲 nie wiem skąd to się Laurze wzięło, ale zachowuje się jak pies, wkłada sobie skarpetkę do buzi i tak z nią raczkuje i wszystkim pokazuje, że ma , no i przynosi ją do mnie też w buzi 😮 od kilku dni ma jakiegoś bzika ze skarpetkami, wczoraj musiałam też psa udawać i co chwilę mi dawała swoją obślinioną skarpetkę do buzi i odbierała i jaką radochę miała jak brałam i trzymałam.. ciekawe co wymyśli za miesiąc 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochana widzę że nasze dzieciaki zachowują się naprawdę jak bliźniaki może nimi są ale genetycznie 😉
Bartek juz od 3tygodni nosi wszystko w zębach skarpetki, ciastka, chrupki. spodnie, body jak znajdzie ostatnio doszło do tego że znalazł czystego pampka mi w zębach do przyniósł 😉

Nasza pani psycholog powiedziała ze to normalny etap rozwoju dziecka 😁

U nas te marudzenie jest co noc i podejrzewam że to miało nie tylko związek z zębami 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Kochana widzę że nasze dzieciaki zachowują się naprawdę jak bliźniaki może nimi są ale genetycznie 😉
Bartek juz od 3tygodni nosi wszystko w zębach skarpetki, ciastka, chrupki. spodnie, body jak znajdzie ostatnio doszło do tego że znalazł czystego pampka mi w zębach do przyniósł 😉

Nasza pani psycholog powiedziała ze to normalny etap rozwoju dziecka 😁

U nas te marudzenie jest co noc i podejrzewam że to miało nie tylko związek z zębami 😞


Z biszkoptami też tak siedzi i się patrzy i nic nie robi, moja koleżanka się z tego śmiała 🙂 no widzisz ukradłaś mi dziecko 🤪 Ania a udaje Ci kaszel? Laura żeby zwrócić na siebie uwagę tak to akcentuje, że nie mogę wytrzymać, jeszcze pod koniec dodaje taki uśmieszek cwany. Ona ten kaszelek sobie wymyśliła już w 3mieś. życia i tak pozostało do teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Hania napisał(a):
Kochana widzę że nasze dzieciaki zachowują się naprawdę jak bliźniaki może nimi są ale genetycznie 😉
Bartek juz od 3tygodni nosi wszystko w zębach skarpetki, ciastka, chrupki. spodnie, body jak znajdzie ostatnio doszło do tego że znalazł czystego pampka mi w zębach do przyniósł 😉

Nasza pani psycholog powiedziała ze to normalny etap rozwoju dziecka 😁

U nas te marudzenie jest co noc i podejrzewam że to miało nie tylko związek z zębami 😞


Z biszkoptami też tak siedzi i się patrzy i nic nie robi, moja koleżanka się z tego śmiała 🙂 no widzisz ukradłaś mi dziecko 🤪 Ania a udaje Ci kaszel? Laura żeby zwrócić na siebie uwagę tak to akcentuje, że nie mogę wytrzymać, jeszcze pod koniec dodaje taki uśmieszek cwany. Ona ten kaszelek sobie wymyśliła już w 3mieś. życia i tak pozostało do teraz.


To nie ja Tobie ukradłam tylko Ty mi 😉
O kaszlu lepiej nic nie mówić u nas udawanie zaczeło się w 4miesiącu i do tej pory jest.
Mały ma jeszcze akcje z udawanym ksztuszeniem się i duszeniem. Można czasami zawału dostać jak zacznie mi udawać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Mamuśki 😘
Kasiu czyli jednak jest duuża szansa na dziewczynkę! 🙂 Trzymam kciuki 😉
Blue moja też uwielbia skarpety 😮 Normalnie ma na tym punkcie hopla 🤪 Najszczęśliwsza jest jak dorwie się do prania i może naściągać ich ile wlezie, no i wtedy sie zaczyna hehehe Zakłada je sobie lub któremuś z nas(oczywiście tylko próbuje z marnym jak dotąd skutkiem hehe), nosi w paszczulce jak Laura - jedym słowem wydziwia strasznie 🤪
Ostatnio ma też jazdy na przebieranki(normalnie rasowa baba 🤪 ). Cały czas przynosi coś nam do ubrania(ostatnio uwielbia czapki 🤪 potrafi cały dzień w domu spędzić w jakiejś czapie, ale oczywiście na dworze to już za bardzo w czerep grzeje hehehe) albo sama sobie zakłada co Jej wpadnie w ręce 🤪
A tu niektóre z Jej kreacji 😁 😁 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/814/dscf5050.jpg/][IMG]http://img814.imageshack.us/img814/5937/dscf5050.jpg[/IMG][/URL]
Tu nawet udało się pochodzić chwile w dwóch czapkach 🤪
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/856/dscf5055r.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/4357/dscf5055r.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
A to w rajstopach na głowie 😮 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny powiedzcie mi jak się robi takich synków jakich macie, ja też chcę, bo są śliczni 😉

Tosiak coraz bardziej dojrzalsza się robi na tych fotkach 🤪 i już nie ma tak mocno dzikich oczu jak wcześniej 😜

Mój dzisiaj się wybiera na imprezę integracyjną i jest dosłownie słodki, nawet słodycze mi kupił na przekupstwo hmm.. 😎 a kilka dni wcześniej jak się kłóciliśmy to mu pow. że ma zapomnieć o tej imprezie, bo nigdzie nie pójdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosiak Boska jak zwykle 🙂
MAryla tez ma jazde na skarpetki, jak jej zaloze rajstopy to tez probuje sciagnac.
wrocilysmy ze spaceru i zimno miiiiiii a dzieci w kafejce w parku lody ajdly i oczywiscie wszystkie maluchy bez czapek 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i po imprezce urodzinowej chodź jutro jeszcze powtórka u teściów 😠

Barti łącznie nazbierał 700zł + karta podarunkowa do H&Mu na 150zł
z prezentów dostał
drewniane samochodziki i dresy od mojej mamy i mariana
zabawki do kąpieli i konia na biegunach od mojego brata i jego narzeczonej
samochodziki 3 bluzki i dzinsy od mojej koleżanki
50 euro i komplet ciuchów z reserva od mojego przyjaciela nie mógł przyjechać ale paczka doszła 🙂
od nas nic nie dostał 🙂
zobaczymy jak dziadkowie jutro się spiszą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
No i po imprezce urodzinowej chodź jutro jeszcze powtórka u teściów 😠

Barti łącznie nazbierał 700zł + karta podarunkowa do H&Mu na 150zł
z prezentów dostał
drewniane samochodziki i dresy od mojej mamy i mariana
zabawki do kąpieli i konia na biegunach od mojego brata i jego narzeczonej
samochodziki 3 bluzki i dzinsy od mojej koleżanki
50 euro i komplet ciuchów z reserva od mojego przyjaciela nie mógł przyjechać ale paczka doszła 🙂
od nas nic nie dostał 🙂
zobaczymy jak dziadkowie jutro się spiszą 😉
ładne prezenty dostał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
No i po imprezce urodzinowej chodź jutro jeszcze powtórka u teściów 😠

Barti łącznie nazbierał 700zł + karta podarunkowa do H&Mu na 150zł
z prezentów dostał
drewniane samochodziki i dresy od mojej mamy i mariana
zabawki do kąpieli i konia na biegunach od mojego brata i jego narzeczonej
samochodziki 3 bluzki i dzinsy od mojej koleżanki
50 euro i komplet ciuchów z reserva od mojego przyjaciela nie mógł przyjechać ale paczka doszła 🙂
od nas nic nie dostał 🙂
zobaczymy jak dziadkowie jutro się spiszą 😉

nie żebym była pazerna na prezenty ale zazdroszczę ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia napisał(a):
Hania napisał(a):
No i po imprezce urodzinowej chodź jutro jeszcze powtórka u teściów 😠

Barti łącznie nazbierał 700zł + karta podarunkowa do H&Mu na 150zł
z prezentów dostał
drewniane samochodziki i dresy od mojej mamy i mariana
zabawki do kąpieli i konia na biegunach od mojego brata i jego narzeczonej
samochodziki 3 bluzki i dzinsy od mojej koleżanki
50 euro i komplet ciuchów z reserva od mojego przyjaciela nie mógł przyjechać ale paczka doszła 🙂
od nas nic nie dostał 🙂
zobaczymy jak dziadkowie jutro się spiszą 😉
ładne prezenty dostał 🙂


Kasiu mam o tyle dobrze że z mojej strony każdy się zapytał co Bartek chciałby dostać. My zgodnie powiedzieliśmy że kase lub pieniążki.
Tak więc za uzbierane pieniążki Bartuś najprawdopodobniej będzie miał łóżko lub ubrania mu kupimy. Jeśli łóżko to takie. http://allegro.pl/solidne-lozka-dzieciece-i2031431453.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
Kasia napisał(a):
Hania napisał(a):
No i po imprezce urodzinowej chodź jutro jeszcze powtórka u teściów 😠

Barti łącznie nazbierał 700zł + karta podarunkowa do H&Mu na 150zł
z prezentów dostał
drewniane samochodziki i dresy od mojej mamy i mariana
zabawki do kąpieli i konia na biegunach od mojego brata i jego narzeczonej
samochodziki 3 bluzki i dzinsy od mojej koleżanki
50 euro i komplet ciuchów z reserva od mojego przyjaciela nie mógł przyjechać ale paczka doszła 🙂
od nas nic nie dostał 🙂
zobaczymy jak dziadkowie jutro się spiszą 😉
ładne prezenty dostał 🙂


Kasiu mam o tyle dobrze że z mojej strony każdy się zapytał co Bartek chciałby dostać. My zgodnie powiedzieliśmy że kase lub pieniążki.
Tak więc za uzbierane pieniążki Bartuś najprawdopodobniej będzie miał łóżko lub ubrania mu kupimy. Jeśli łóżko to takie. http://allegro.pl/solidne-lozka-dzieciece-i2031431453.html
fajnie 🙂 i łóżko też fajne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...