Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

wow 🤪 kilka stron do nadrobienia:P
Ania Darus sliczniutki 😁 widze, ze zdjecia w lecie robione wiec pewnie zmienil sie znowu 😉
Maryla zasnela mi w trakcie spaceru i obudzila sie jak ja rozbieralam, zeby do lozeczka polozyc i gada juz 30 minut...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
oo kilka stron miałam do nadrobienia 🙂
jakoś tak ostatnio w pracy czasu nie miałam żeby wejść a w domu nie mogłam już patrzeć na kompa..
Aniu Darek jaki chłopak-słodki
Anastazja za to ma dłuższe włosy niż ja hehe
Haniu a Kolo chwaliła się czy chłopczyk czy dziewczynka?
moja też tyle gada że szok, śpiewa piosenki (bo codziennie słucha tych swoich płyt że już niektóre się utrwaliły 😉. No i nadal masakra z zasypianiem bo odlatuje 21/21.30 w dodtku przychodzi w nocy i się wierci, nawet jak ją odniosę to za godzinę czy dwie znów przyjdzie....nie wiem co mam robić - a tak pięknie spala sama od 7 m-ca 🙃
w poniedzialek jadę kupić jej łóżko to może to ją przekona 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Darek super śmieszek!śliczności 🙂 🙂 🙂 🙂

My już po remoncie, w końcu, posprzątałam i nie odpoczęłam za wiele bo mały miał jelitówkę, teraz ja jestem przeziębiona na maksa. Nic nie chciał bidulek jeść od zeszłego piątku, dopiero dzisiaj w końcu coś więcej zjadł. Teraz już wiem, że każdy kęs dziecka cieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tez nie mam kochana, a nawet jakbym miala to z uk by sie chyba nie oplacalo 😞

Justa, witaj w gronie przeziebionych. Ja juz od ponad tygodnia mam a jeszcze sie nie chce odczepic. Od zeszlego czwrtku jestem w domu - najpierw, bo Oskarek mial zapelenie migdalkow a to sie wlasnie nalozylo z moim przeziebieniem, ktore mnie totalnie rozloylo na dobrych pare dni. Teraz regeneruje sily, a raczej staram sie, bo w pon do pracy - 3 tyg mi zostalo, a potem juz... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hania napisał(a):
Dziewczyny mam pytanie posiada może któraś z was ciążową bluzkę taką koszulową białą lub beżową i chciałaby sprzedać???


ja mam ale w pl, musialabym brata poprosic zeby poszukal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie a ja dziś na wolnym
zaprowadziłam Anastazję do żłobka trochę ogarnę i zabieram się do projektowania
strasznie chcemy wyjechać na święta ale to sporo kosztuje
wiec wzięłam urlop którego zostało mi sporo i zrobię kilka projektów może kasa wpadnie przed świętami
macie jakieś pomysły na prezenty
wrzucajcie linki z prezentami 🙂
my dziś jedziemy do Szczecina do mojego M. do pracy tam będzie Mikołaj
zobaczymy czy nie będzie się go bała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honoratka daj znac jak bylo, moze udalo Ci sie zdjecie Anastazji zrobic?
kupilam malej takie cosik na mikolajka
http://allegro.pl/farby-w-mazaku-crayola-i2811933011.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa napisał(a):
Nusia muszę Ci powiedzieć, że wczoraj szukałam przepisuje na Twoje świąteczne pierniczki. I już prawie byłam załamana i zdecydowana po raz kolejny pisać do Ciebie o przepis, ale ZNALAZŁAM 🙂 🙂 powoli się szykuję do pieczenia 😜


hahha 🙂 my tez juz niedlugo 🙂 wymyslilam, ze jak mala bedzie spala to wyrobie ciasto a jak wstanie to razem bedziemy wycinac i piec 😉
a i chyba nie pisalam, wracam do pracy. ciesze sie i boje zarazem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Justa napisał(a):
Nusia muszę Ci powiedzieć, że wczoraj szukałam przepisuje na Twoje świąteczne pierniczki. I już prawie byłam załamana i zdecydowana po raz kolejny pisać do Ciebie o przepis, ale ZNALAZŁAM 🙂 🙂 powoli się szykuję do pieczenia 😜


hahha 🙂 my tez juz niedlugo 🙂 wymyslilam, ze jak mala bedzie spala to wyrobie ciasto a jak wstanie to razem bedziemy wycinac i piec 😉
a i chyba nie pisalam, wracam do pracy. ciesze sie i boje zarazem 😜


Anusiu Kochana wyślij mi przepis:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIERNICZKI
0,5kg cukru
1,5kg maki
0,75l miodu
1 duza przyprawa do piernika (ja daje wiecej)
1 kostka margaryny
4 jaja
4 lyzeczki sody

roztapiamy margaryne z miodem i cukrem
jajka mieszamy z maka i soda i pozniej wlewamy troszke ostudzona roztopiona miksture

wychodzi ich baaaaardzo duzo, wiec mozna zmniejszyc proporcje. ja obdarowuje wszystkich do okola wiec robie z calosci:P moga stac nawet rok. zeszlo roczne wyrzucilam przedwczoraj tylko dlatego, ze robie miejsce na swieze:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jaka słodka Emilka - jak ten czas leci 🙂
Nusia to fajnie że wracasz do pracy, a o z małą?? Ja po roku się stresowałam, a co dopiero po dwóch latach 😉 u mnie śnieg i mróż że już święta się czuje w kościach, trochę udekorowałam w domku i tak przytulnie sie zrobiło...jeszcze tylko 2 tygodnie.
Mai kupię chyba na święta taki namiot-domek, bo ma teraz fazę na robienie domku z koca, a tak już będzie mieć swoje lokum 😉 a na Mikołaja dostała takie duże puzzle z CzuCzu - fajne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...