Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Oj tak blender niezastapiony.Aczkolwiek kiedys sobie radzono i bez. A propo zupek,moja mama dzisiaj z takim haslem do mnie ze rzadkie zupki to ja powinnam do butli dawac !! No musialam sie nie zgodzic,bo jestem tego zdania ze jesli dziecko je wczesniej lyzeczka,jest mniejszy klopot w pozniejszej nauce,tego sposobu jedzenia 🙂 Wiecie co ale widze roznice w postepowaniu,fakt wiele rzeczy wciaz jest takich samych a jednak.... Czesto mam przez to wojny z mama,bo nie zawsze akceptuje moje opinie,twierdzi ze my mlode mamy w dzisejszych czsach to pozjadalysmy wszystkie rozumy :/ hm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

malamyszka napisał(a):
Podziwiam Was dziewczyny. Ja za Chiny nie odważe się na kolejne dziecko. Jakoś wystarczy mi Michaś. Może jestem zbyt wygodna, ale bardzo źle zniosłam poczatek życi z Michasiem - początki depresji, bo to baby blues raczej nie był, więc nie wyobrażam sobie, że za pare lat znów mam to powtórzyć.

Dobry wieczór laseczki,aleście dzis naskrobały przez cały dzień 😉
Małamyszko doskonale Cię rozumiem,ja myślałam dokładnie tak samo 13 lat temu (też mam Michasia)przeżyłam strasznie jego początki na tym świecie i też byłam bardzo wygodna mówiłam -nigdy więcej dzieci-ale jakoś rok temu poczułam taki nagły przypływ instynktu macierzyńskiego ,że koniecznie chciałam mieć kolejne dziecko ,może dlatego że już wszystkiego w życiu się dorobilam i w sumie mogłabym prowadzić spokojne życie z moim Adrianem i synusiem,ale ja nie lubię w życiu takiego spokoju,u mnie zawsze musi się coś dziać,ogólnie my zawsze robimy coś z nienacka,czasami zaskakując tym samych siebie(nagły wyjazd na weekend nad morze,budowa domu,czy nawet występy w TV)
I w sumie nie żałuję że dopiero teraz mam Zuzkę,która czasami mnie wykańcza ,bo to już nie ten wiek,tak naprawdę teraz dopiero cieszę się macierzyństwem,przy Michasiu nie czułam tego co teraz,ale i tak kocham oboje moich dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie macie z tym głaskaniem z rana przez dzieciaczki,mnie też Zuza budzi w bardzo podobny sposób tylko ona nic delikatna nie jest i uderza mnie rączka po twarzy z całej siły ,a dzisiaj ciągła za nos,ona wogóle nie lubi się przytulać.
Nanka ,a wiesz jak fajnie jak mój Michał bierze małą na spacer i mówi mama ja idę na podryw,bo wszystkie jego koleżanki zaraz wózek otaczają 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna1984 napisał(a):
Zyzka jakie wystepy w TV//???? 🙂 pochwal się!!!


haha,teraz się zacznie,jakieś 11 lat temu był w TVN program-teleturniej ,nazywał się "gorączka złota",polegał na kupieniu losu w kiosku,potem w TV losowali liczby i jeśli zgadzały się z losem to coś się wygrywało,w zależności od trafionych liczb,no i program był NA ŻYWO ,zapraszali do TV wtedy były dodatkowe konkursy,ja wygrałam pralkę-3 nagrodę ,drugą był sprzęt AGD do kuchni ,a pierwszą wycieczka zagraniczna,program prowadził Ibisz i taki gośc nie wiem jak sie nazywa,ale gra w filmie M jak miłość,właściciela knajpy,taki z brodą,szybko to plajtło ,bo program był co tydzień nagrody dość cenne ,a sponsorów brak 😞
No i jeszcze jeden występ 3 lata temu ,ale nie powiem bo to dość kontrowersyjne jest ,a nie chcę żeby ktoś mnie oceniał po pozorach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze Wam powiem ,że Tv pokazuje wszystko tak jak mają napisane w scenariuszu ,niejednokrotnie zmieniając rzeczywistośc ,tylko po to żeby mieć większą oglądalność,a my przed telewizorami głupio wierzymy w to co widzimy,
Kiedyś u Drzyzgi występowała dziewczyna z takiej ubogiej dzielnnicy mojego miasta,wszyscy byliśmy w szoku jakie Ona bzdury tam wygadywała,ale powiedziała że jej za to zapłacili więc gadała co chcieli.
Ja osobiście też poszłam dla niezłej kasy,no i oczywiście przygody nie ukrywam,lubię troszkę adrenaliny 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mojemu kupilam sloiczek z owocami i jogurtem i wymiotował pozniej 😞 głupia nie pomyslalam o tej jego alergii na zwykle mleko mod, wiec pewnie na zwykle tez ma ... 😞 a o podawaniu danonków to juz zupełnie nie slyszalam :P


zuzka powiedz, bo nie zasne hehe
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia90 napisał(a):
Dziewczyny piszecie tak o tych danonkach, też chciałam kupić ale gdzieś przeczytałam że są od 3 roku życia i że wogóle nie są przystosowane dla niemowląt ponoć lepszy jogurt naturalny ze świeżymi owockami. My narazie wcinamy jogurciki z nestle 🙂[/quote
Ja jeszcze nie daję Danonków ,ale dzisiaj mój Adrian dostał burę ,bo dał małej plasterek zwyczajnej,a ona aż się trzęsła jak go jadła,nigdy jeszcze nic tak nie wcinała poza moim mlekiem,wogóle mało je ,a tatuś twierdzi że ona wie co dobre ,bo on by też nie jadł tego swiństwa co ja jej daję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Edzia90 napisał(a):
Dziewczyny piszecie tak o tych danonkach, też chciałam kupić ale gdzieś przeczytałam że są od 3 roku życia i że wogóle nie są przystosowane dla niemowląt ponoć lepszy jogurt naturalny ze świeżymi owockami. My narazie wcinamy jogurciki z nestle 🙂[/quote
Ja jeszcze nie daję Danonków ,ale dzisiaj mój Adrian dostał burę ,bo dał małej plasterek zwyczajnej,a ona aż się trzęsła jak go jadła,nigdy jeszcze nic tak nie wcinała poza moim mlekiem,wogóle mało je ,a tatuś twierdzi że ona wie co dobre ,bo on by też nie jadł tego swiństwa co ja jej daję


hehehe dobre 😁 😁 😁!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...