Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hejka mamusie 🙂
jejku jakie wspaniale mikolajki 😁 😁 😁 😁 😁 zaraz utworzymy Alusiowego hihihi
No to fakt wchodze, a tu tyle stron do czytania ahhh ale sie uporalam jakos 😜
Wiec najpierw jezeli chodzi o Wigilie to u mnie tez scisly post byl zawsze, w ciagu dnia nic, albo troszke rybki po grecku z chlebem potem po pasterce w koncu czekalam zeby zjesc salatki jarzynowej i paszteciku z czerwonym chrzanem mmm mniam 😁 No i na drugi dzien swiat zawsze do rodzinki i wtedy byl alkochol, ale u mnie w rodzinie wszyscy sie zawsze dobrze bawili i zawsze byl umiar. Uwielbialam Swieta, a teraz od kiedy jestem w US Swieta dla mnie stracily urok. Nigdy juz nie byly takie same, Czlowiek zawsze pracowal i do tego sa to tylko 2 dni 😞 😞 😞 bez rodziny ehhhh wszystko jakby wymuszone. Niepowiem bo ostatni rok byl calkiem przyjemny- ciekawe jak bedzie w tym...
Zuzka heheh fakt pamietam jak pisalas, ze na stole zatanczysz jak Zuzia zacznie przesypiac nocki czyzby to byl powod hehehe 😁 mam nadzieje, ze tak. Zuzia jest urocza i ta wasza Berta bardzo mi sie podoba 🙂
Sobolinku u nas Alusia jak miala katar to nie bylo mowy o odciaganiu placz i wykrecanie sie, a jak katar sie skonczyl to ladnie juz jej moglam odciagac- wiec doszlam, ze moze jak jest katarek to jest podrazniony nosek i takie wciaganie moze zadawac bol- biedulki nasze!!
Malamyszko moj M tez garnitutu raczej nie zaklada, zawsze to jak za kare, ale spodnie i koszule wklada bez zadnego ale. Raz do roku mozna chyba sie poswiecic 😉
Joasiu ale ten czas leci juz zaraz wysciskasz Blanuszke 😁 ale bedzie radosc naladowalas kochana baterie i teraz bedziesz super hiper mama heheheh. Ja we wtorek i dzis Ale zostawilam z babcia i pojechalam z M sama do pracy i mowie wam jak odrzylam jakiegos innego powera dostalam, az niesamowite to jest...
Edzia witaj kochana i wszytskiego naj dla Piotrusia 😘 😘 to fakt jeszcze miesiac i juz roczek 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 nie moge uwierzyc !!! Wiecie co u mnie tez babcia Ale rozpieszcza i przegrzewa. We wtorek jak przyszlam do domu to Ala miala na sobie rajstopki a na to spodenki w domu- bylam w szoku, ale babcia powiedziala, ze zimno do podlogi bylo hehhh i wes przetlumacz... DO tego jest nieznosna i o wszystko placze i stwierdzilam, ze to przez babcie ktora poswieca jej az nad to uwagi (oczywiscie nie ma co sie dziwic bo widzi ja raz na jakis czas)--- naszczescie 😉
Jejku a u nas marudzonko ciagle, ale naszczescie z jedzeniem jest ok. Ostatnio Ala zjada dwa srednie sloiczki po 120 ml obiadku a zawsze zjadala jeden- musze wiecej gotowac 😁
ojjj uciekam kochane musze popakowac prezenty i poukladac ciuchy w szafie bo jutro do pracy a w Sobote juz Wigilia i nic nie zrobione- naszczescie idziemy do tesciowej wiec problem z glowy. Zajrze jutro...
milego dzionka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hejka
Edzia,Nanusia bingo ,jak zauważyłyście dotrzymałam obietnicy i tańczyłam na stole ,bo moje dzieck przespało pierwsza w zyciu nocke,wogóle chyba ktos mi Zuzie podmienił,cały dzien bawiła sie sama,bez jęków i kwęków,nie wisiała na mojej nodze,nie chodziła za mną ,no mówię Wam coś jej si stało, 😉a ja chodziłam i cieszyłam się jak dziecko,dzisiejsza nocka nie była juz taka bo obudziła sie 2x ale itak są postępy,szkoda tylko ze straciła apetyt,bo nic od 2 dni nie je poza cyckiem ,ale doktorka powiedziała ze skoro boli ja gardlo i jest chora to normalne,a jesli pije mleczko to wie co dobre i to jej wystarczy
Nnausia,oklaska dla Ciebie ze zostawiasz Alusie z tesciowa,pewnie lepiej Ci sie pracuje jak nie musisz zerkac na mala i szybciej masz wszystko zrobione
Obejrzałyście to obiecane zdjęcie ,bo muszę je skasować 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Nanusiu Berta jest dla mnie czasami zbawieniem i jeszcze jednym pomocnikiem przy Zuzi,bobawią się razem albo Berta pilnuje Zuzi,teraz właśnie Zuza siedzi w drzwiach sypialni i bawi się nimi zamykając i otwierając, a Berta lezy koło niej,a ich ulubioną zabawa jest wspólny sznurek którego końce każda ma w buzi słodko to wyglada a ja wtedy zamiast coś zrobić to siedzę i patrzę na nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
sobolinek napisał(a):
A to nasza MikołANKA 🙂

http://www.dancingsantacard.com/?santa=278889


Fajne ,Ania ma przepiękny uśmiech,

Dziękujemy 🙂
Dziś przed domem jedna mamusia 2 letniego Krzysia stwierdziła, że Ania ma tatusia obcokrajowca (o ciemniejszej skórze) Ale się uśmiałam, może czegoś nie wiem 😁 😁 😁


No bo ona ma taka urodę,po tatusiu,będze z niej laska,a chłpoców będziesz musiała gonić, co ja gadam przeciez ona jest juz zajęta przez Michałka

Oj tak, ona już Michałkowa, aczkolwiek już kilku kawalerów starało się o jej rękę 😁 😁


doberek! 🙂
ale się uśmiałam czytając o tym hehe jak to poważnie brzmi 😁 😁 ale fakt Michałek będzie musiał się natrudzić żeby nikt mu dziewczyny nie odbił 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nanusia super że naładowałaś troszkę akumulatory i fakt pewnie sprawniej Ci się pracowało kiedy wiedziałaś że Alunią ktoś się zajmuję, a co do babć to chyba taka ich rola że rozpieszczają i chcą jak najlepiej przegrzewając 🙂 🙂

Zuzka jak fajnie że Zuzia przespała noc, u nas jest podobnie Piotruś prześpi jedna nockę a w inne się budzi ale na szczęście już coraz rzadziej a nawet jak się budzi to mi to nie przeszkadza bo przynajmniej śpi do 8. A co do pomocnika to super że Berta jest taka mądra i Ci troszeczkę pomaga i zabawia Zuzie 🙂 🙂 🙂

A i dziewczyny co do szczerości to macie racje 🙂

Ja też zmykam coś pichcić do kuchni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć
zuzka ja wczoraj opiekłam jeden piernik dla mojej mamci, a teraz kończy się piec drugi dla teściów 🙂 Właśnie wylizuję blender 😁 😁 😁

Mam do Was pytanie odnośnie miksera. Ja mam blender z Brauna i na razie mi wystarczał, ale przy dłuższym miksowaniu ciasta robi się gorący. Możecie polecić jakiś prosty i niezawodny mikser?
Nie chcę robota kuchennego, bo mam kilka fajnych urządzeń z Zelmera (maszynka do mięsa z szatkownicą, sokowirówka) i tak się zastanawiam nad mikserem z Zelmera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
Cześć
zuzka ja wczoraj opiekłam jeden piernik dla mojej mamci, a teraz kończy się piec drugi dla teściów 🙂 Właśnie wylizuję blender 😁 😁 😁

Mam do Was pytanie odnośnie miksera. Ja mam blender z Brauna i na razie mi wystarczał, ale przy dłuższym miksowaniu ciasta robi się gorący. Możecie polecić jakiś prosty i niezawodny mikser?
Nie chcę robota kuchennego, bo mam kilka fajnych urządzeń z Zelmera (maszynka do mięsa z szatkownicą, sokowirówka) i tak się zastanawiam nad mikserem z Zelmera.


Ja 10 lat temu dostalam mikser z Philipsa taki zwykly mikser,i od tej pory jest niezawodny nie nagrzewa sie zamocno, nie mam pojecia z czym to nagrzewanie jest zwiazane,moze to zalezy od mocy miksera?mój ma 175w i poza 3 predkosciami przycisk turbo,a Zelmer to tez dobra firma ja mam maszynke do chleba,do miesa i niezawodny odkurzacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie nachwaliłam to moje dziecko i teraz mam,bawila sie w najlepsze i nie chciala spac,mimo ze tarla oczy i ewidentnie byla zmeczona,zawsze zasypia ok 10,wzielam ja do cycusia i spi mi na rekach,kurcze ona kompletnie stracila apetyt,ale znalazlam sposob na syrop,jak lezy przy piersi to ja strzykawka obok cyca wkladam i wciskam syrop ,nawet nie poczula 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki zuzka 🙂 Ja położyłam Ankę spać po obiadku i cycusiu i zamiast spać to się bawi na siedząco lub klęcząco. Też jest śpiąca, ale woli zwiedzać mieszkanie i bawić się moimi butami 🙂 A co do syropków to przed obiadkiem dałam jej prawoślazowy na kszel i część wypluła a część wyrzygała. Cwaniara.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od paru dni tak sobie mysle ze moze ona juz nie potrzebuje tyle snu,i zastanawiam sie w jakim wieku byl Michal jak spal 1x dziennie tylko po poludniu od12-14 to pamietam ,ale ile mial miesiecy to juz nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
od paru dni tak sobie mysle ze moze ona juz nie potrzebuje tyle snu,i zastanawiam sie w jakim wieku byl Michal jak spal 1x dziennie tylko po poludniu od12-14 to pamietam ,ale ile mial miesiecy to juz nie 😉


Właśnie zasnęła, wcześniej było fridowanie i cycuś i padła ze zmęczenia i płaczu przy fridzie 😞
Też myślę, że Ania jest z tych dzieci co nie lubią spać w dzień. No to nam się dziewczyny trafiły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edzia90 napisał(a):
no makowce juz się pieką 🙂
nie chwaląc się mój Piotruś jeszcze do niedawna spał 3 razy dziennie po godzince ale chciałam go przestawic na 2 razy w nadzieji że będzie lepiej w nocy spał, a ten teraz śpi 2 razy po 2h czyli jeszcze więcej 😜 😜

No Edzia to masz małego śpioszka 🙂 Przynajmniej możesz coś w domu zrobić, a to dużo 🙂
Ania śpi zazwyczaj raz i 3 h to na to samo wychodzi 🙂 Ale coraz częściej nie chce wcale spać. To przez to raczkowanie i poznawanie świata z innej perspektywy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiecie nie wiem co się dzieje z Piotrusiem kaszki na śniadanie niedojada obiadu nie chce je go dopiero o 16 i to siłą, ile wasze maluchy jedzą w ciągu dnia??
u nas jest tak:
rano kaszka 150 (choć od dwóch dni 120 z ledwością),
później jogurcik,
następnie mleko (jak nie ma jogurciku to 200ml, jak jest jogurcik to 120ml),
później obiad i teraz zależy o której zje bo jak zje o normalnej porze to jeszcze jest
mleczko a jeśli jest to 16 to już
o 19 kolacje tylko czyli ok 180ml mleka i w nocy jakieś 120ml

no a teraz dopiero wstał i zjadł obiad jak myślicie co zrobić żeby jadł o normalnych porach może zmniejszyć mleczko na 2śniadania??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc Mamusie! Wszystkim chorującym maluszkom i mamusiom zycze szybkiego powrotu do zdrowia!!!
Jutro ide jeszcze od rana do pracy a potem jadę prosto do Blanusi więc kochane:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/1192g.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/4407/1192g.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edzia90 napisał(a):
wiecie nie wiem co się dzieje z Piotrusiem kaszki na śniadanie niedojada obiadu nie chce je go dopiero o 16 i to siłą, ile wasze maluchy jedzą w ciągu dnia??
u nas jest tak:
rano kaszka 150 (choć od dwóch dni 120 z ledwością),
później jogurcik,
następnie mleko (jak nie ma jogurciku to 200ml, jak jest jogurcik to 120ml),
później obiad i teraz zależy o której zje bo jak zje o normalnej porze to jeszcze jest
mleczko a jeśli jest to 16 to już
o 19 kolacje tylko czyli ok 180ml mleka i w nocy jakieś 120ml

no a teraz dopiero wstał i zjadł obiad jak myślicie co zrobić żeby jadł o normalnych porach może zmniejszyć mleczko na 2śniadania??


Edziu kochana u Nas tak jest jak Blance ząbki idą, wydaje mi się, że może przez ząbki Piotrus nei chce jesc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki 🙂
Ania dziś pospała po południu prawie 3 godzinki, wstała przed 17 i o 19 wcale nie chciała spać. Żal mi jej było bo żałośnie płakała klęcząc w łóżeczku i trzymając się szczebelków. Wzięłam ją na NASZ serial i dopiero teraz dałam cyca, fridowałam (głośno znowu było) i zasnęła. Boję się jutra i tego rozpieszczania przez dziadków, a z drugiej strony to będą pierwsze wesołe święta u nich 🙂

Edziu tym brakiem apetytu Piotrusia się nie przejmuj. Tak jak pisała Joanna, to najprawdopodobniej ząbkowanie lub skok rozwojowy. A jeśli chodzi o codzienny jadłospis to nie tak dawno temu pisałyśmy na forum co nasze maluchy jedzą. W wolnej chwili sobie prześledź od strony 897 🙂
Nanusiu wypocznij i spokojnej wigilii u teściowej 🙂 Trzymaj się Kochana 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane !
Niech w te Święta w Waszych sercach
zagości pokój, radość i szczęście.
Niechaj maleńki Jezus Wam błogosławi
w każdym dniu Nowego Roku.
Dziewczynki! Z całego serca życzę Wam i Waszym rodzinom spełnienia marzeń i wszystkiego co najlepsze!!! Agata z rodzinką 🙂


Ps. Nie potrafię wstawiać tutaj zdjęć. Na nk i fb dałam kartkę z Anulką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jutro dam radę tu zerknąć więc kochane składam Wam życzenia już dzisiaj

Piękna jest radość lecz nie każdy ją zna
Piękne są święta i każdy z nas je ma.
Jedni w oddali inni przy jednym stole
Nieważne kto, gdzie,
lecz ważne byśmy zawsze pamiętali o sobie.
Wesołych Świąt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany ale sie pózno zrobiło
,wiecie co się dzisiaj stało u nas w domu?tragedia 😁pilot od TV się zgubił 🙃Adrian z Michałem przeszukali cały dom ,wszystko normalnie ,zaglądali nawet do zmywarki i piekarnika ,Michał poszedł szukać w smieciach ,a A drian oskar zał Berte ze pewnie wyniosła z domu,choć jeszcze nigdy nic nie wzięła do pyska poza flipsami jak Zuza je gubi,obserwowałam ich z kuchni i miałam ubaw,po godzinie poszukiwan włączyłam sie do akcji,i ..pilot leżal sobie spokojnie na podłodze koło kanapy,stwierdziłam ze jak bede umierać to wyślę ich po śmierć 😉
zmykam ,spać dobrej nocki kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...