Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ewcia24 napisał(a):
http://www.ewozki.eu/item/230/wozek-spacerowy-tiny-baby-design.htm

kolor 05

wózek mi się podoba i kolorystyka taka fajna tylko jakoś nie mam przekonania do tych małych kółek bo z mężem często w plener jeżdzimy to do lasu to nam wodę to z psem na pole a teraz dwa kółka w tym wózku mam małe i czasami to się nie żle natyrać idzie pchając go 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia24 napisał(a):
No fakt kółka są małe ale my aż tacy wycieczkowi nie jesteśmy to może damy rade hehe 😉

😉
jak Dominik się dzisiaj czuje ???
mi Gabryś dalej marudzi popłakuje 😞 ale nie ma gorączki je ładnie a ząbek jak się pokazał tak dalej wychodzić nie chce odpoczywa chyba 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wstał o 7 i do 10 marudził teraz śpi jak narazie hehe no ciężko ciężko z nim ostatnio ale cóż
trzeba przetrwac.

A jutro jeszcze szczepienie nas czeka ostatnia dawka na żółtaczke miał przesunięte o tydzień bo ja sie pochorowałam i lekarka wolała sie wstrzymać ze szczepieniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewciu gratulacje TRZECIEJ ROCZNICY ŚLUBU!! 🙂

co do ślubu to od kilku tygodni pomału zaczynamy planować swój, narazie ustalone że na czerwic 2012 sala też już znaleziona na początku przyszłego miesiąca będziemy jechać ustalać dokładną datę. Marzy mi się 23 czerwca bo to noc świętojańska 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie
Dzięki dziewczyny, macie racje tylko spokój i nic na siłę 🥴
już nawet mój Krzyś się na mnie wkurzył że wpycham na siłę(ale on też nie popisał się w tej kwestii). Jestem zła na siebie ale wiecie zabawianie na wszystkie sposoby, śpiewanie, gadanie, taplanie się w jedzonku, nawet oglądanie telewizji przy jedzeniu nic nie pomaga. Zrozumiałabym jakby zjadła kilka łyżeczek i nie chciała więcej. A problem nie jest w jedzeniu bo jak już włożę do buźki łyżeczkę to nie wypluwa tylko jest cisza i połyka tylko sam moment włożenia do buźki.
I nie ma znaczenia co to jest czy kaszka czy kleik,zupka, obiadek czy owocek na wszystko identyczna reakcja. Dziś kolejny dzień zmagań, ale już nie będę wpychać 🥴
Narzekałam że mało je to teraz w ogóle nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 no to mialam do nadrobienia 🙂
Joanna- super ze niania spasowala 🙂 Oby tak pozostalo.Ale zawsze miej oczy szeroko otwarte

Ewciu,spoznione ale szczere,wszystkiego naj naj ,spelnienia marzen 🙂

Nanus-nie martw sie upadkiem,to sie zdarza.Moj maly ostatnio siedzac z moja pomoca ,tak szrpnal glowka w tyl i tez banc o podloge 😞 wystraszylam sie jak nie wiem. Pewne sytuacje sa nie uniknione.

Edzia-my tez planujemy slub na przyszly rok.Koniec sierpnia badz poczatek wrzesnia 🙂
Wczoraj bylam w Krk w salonach slubnych.Ach.... mam juz swoja wymarzona suknie 🙂 Piekna jest.I wychodze z zalozenia ,jesli juz trafilam na ta jedyna,nie bede motac sobie w glowie i na tym koncze moje"lowy" 🙂

Sto latek dla Piotrusia 🙂 Niech rosnie zdrowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edzia - Szymcio rano je mleczko ok 6-7 zjada 200 ml,pozniej o 11 daje mu troszke jagurcika plus jakies 100 ml mleczka(nie zawsze wypija tyle) okolo 2-3 je zupke z jarzyn a co drugi dzien z mieskiem, okolo 4 daje mu deserek.O 6 je mleczko okolo 160 ml i o 9 zjada juz porcje na cala noc 🙂
Czasami zdarza sie ze budzi sie o 5 i wtedy godziny posilow,zmieniaja sie 🙂 Ale mniej wiecej tak to wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
julik napisał(a):
Witajcie
Dzięki dziewczyny, macie racje tylko spokój i nic na siłę 🥴
już nawet mój Krzyś się na mnie wkurzył że wpycham na siłę(ale on też nie popisał się w tej kwestii). Jestem zła na siebie ale wiecie zabawianie na wszystkie sposoby, śpiewanie, gadanie, taplanie się w jedzonku, nawet oglądanie telewizji przy jedzeniu nic nie pomaga. Zrozumiałabym jakby zjadła kilka łyżeczek i nie chciała więcej. A problem nie jest w jedzeniu bo jak już włożę do buźki łyżeczkę to nie wypluwa tylko jest cisza i połyka tylko sam moment włożenia do buźki.

I nie ma znaczenia co to jest czy kaszka czy kleik,zupka, obiadek czy owocek na wszystko identyczna reakcja. Dziś kolejny dzień zmagań, ale już nie będę wpychać 🥴
Narzekałam że mało je to teraz w ogóle nie chce.


Powodzenia julik !! Racja,nic na sile.Moze malutka nie jest jeszcze w pelni gotowa na tego typu posilki hm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Evek napisał(a):
Edzia - Szymcio rano je mleczko ok 6-7 zjada 200 ml,pozniej o 11 daje mu troszke jagurcika plus jakies 100 ml mleczka(nie zawsze wypija tyle) okolo 2-3 je zupke z jarzyn a co drugi dzien z mieskiem, okolo 4 daje mu deserek.O 6 je mleczko okolo 160 ml i o 9 zjada juz porcje na cala noc 🙂



to podobnie tyle ze my ta 6 porcje jemy w nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Evek napisał(a):
Edzia-my tez planujemy slub na przyszly rok.Koniec sierpnia badz poczatek wrzesnia 🙂
Wczoraj bylam w Krk w salonach slubnych.Ach.... mam juz swoja wymarzona suknie 🙂 Piekna jest.I wychodze z zalozenia ,jesli juz trafilam na ta jedyna,nie bede motac sobie w glowie i na tym koncze moje"lowy" 🙂


to widzę że jesteśmy dwie na przyszły rok będzie nam raźniej 🙂 😜
A jaki masz wymarzony typ sukienki?? i pewnie jak jest z Krk to dużo kosztuje?? Masz rację skoro już w jednej się zakochałaś nie motaj sobie w głowie innymi 😜 😜 ja mam swoją wymarzoną w głowie od zawsze (kiedyś nawet widziałam podobna w tv w programie "salon sukni ślubnych") i dlatego też będę szyć co za tym idzie koszt jej będzie mniejszy 😜

Obrączki też już znalazłam ale z tym jeszcze chwila czasu, są cudowne innych nie chcę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alwo właśnie gdybym ja miała cały czas męża przy sobie to tez bym chętnie skorzystała z ładnej pogody, ale ja niestety ciągle sama jestem, więc upał to dla mnie męka 😞 jak mała podrośnie to będę z nią jeździła w wolne dni od pracy nad jeziorko, a teraz to wykluczone :/
Co do ząbkowania, to Blanka aż tak strasznie nie przechodzi tego, a widać, że już się przebił ząbek na dole, ale nie ma aż tak bardzo zaczerwienionego tego miejsca... w ciągu kilku dni powinien wyjść cały. W sumie spała nie najgorzej tej nocki, od 4h nad ranem zaczęła się wiercić i budzić co chwilę, ale tak wiercąc się pospała z mama do 7h 🙂 Od rana ma dobry humor, jak została z nianią na godzinkę, bo ja byłam sprawy pozałatwiać, to nawet ani razu nie zająknęła 🙂


Ewcia fajnie wygląda ten wózeczek 🙂 w sobotę podskoczymy do sklepu z wózkami może tam będzie. I moje gratulacje z okazji rocznicy kochana! Życzę Wam samych radosnych dni w zgodzie i uwielbieniu 🙂 Buziaki

Monic a co to są te dni pampersa? Na czym to polega?? Nigdy nie słyszałam o takiej akcji. Myślałam, ze jedziecie do wesołego miasteczka bo w chorzowie jest 🙂 I daj znać koniecznie jak było! jakieś fotki mile widziane 😁

Edzia my też dzisiaj byłyśmy na badaniu USG i wszystko gra.Nic nie mówili o kolejnym badaniu. O stanie tez pytałam, bo mała się rwie za każdym razem, i to samo mi powiedzieli co Tobie 🙂 Fajnie, ze już macie ślub zaplanowany! Ja swój wspominam bardzo dobrze, wszystko sie udało, tylko się rozryczałam podczas przysięgi 🙂 ale to było wiadome, bo ja taka sentymentalna jestem, ze płacze nawet na bajkach :P
Jesli chodzi o posiłki to u Nas jest tak:
1.Po przebudzeniu mleko (niecałe 120 ml zje bo nie ma apetytu z rana)
2.Kaszka 5 zbóż z lipą 60 ml czasem 75 ml - czasem po kaszce jak nie wytrzyma do obiadu daję jeszcze 120 ml mleka
3. Obiadek (po obiadku czasem też dokarmiam mlekiem)
4. Deserek ewentualnie później danonek
5. Przed spaniem mleko - 180ml
6. I ostatni posiłek o 23h jak idę spać, też 180 ml mleka

Julik a spróbuj kupić inną łyżeczkę, może ta jej nie odpowiada?? Blanka ma swoją ulubioną i z innej też nie chce jeść. Trzymam kciuki żeby w końcu sie udało! Musisz być cierpliwa! I gratulujemy ząbka! Jak już pisałam ida jak grzyby po deszczu, co chwilę nowy ząbkowicz! 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edzia jesli chodzzi o suknie,wcale nie jest taka droga. Nie jest to nowa kolekacja wiec cena jest z rabatem-duzym rabatem. Ciezko mi opisac jej kroj,nie jest to syrena ale waska w biodrach i w kazdym razie nie krepuje ruchow.Jest bez ramiaczek i cala oszbszyta koronka plus krysztalki gdzie niegdzie.W sumie to myslalm o innej typ "ksiezniczki" ale po przymierzeniu tego stosu materialu i ciezkosci-zrezygnowalam.
Obraczki juz mamy w sumie to jestesmy juz po cywilnym 🙂 - to taka pamiatka z Chicago
A Tobie jaki styl sukni sie podoba ?? I obraczki klasyczne czy bardziej "wydziwiane"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joasiu,moze pamietasz jak pisalam, badz Nanka pisala o zabku Szymcia?? Tak, mnie na forum jeszcze nie bylo.No wiec mial to samo co Blaneczka w tym momencie i wiesz; strasznie wolno wychodzi,ciagle to tylko malenka kreseczka.Co jest zdecydowanie gorsze dla niego 😞 Bardzo bardzo marudzi.
Twoj maz pracuje za granica ?? Czy w kraju ?? ,jesli moge wiedziec.
O mam prozbe wyslij mi kochana link tego wozeczka o ktorym mowa.Z gory dziekuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...