Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wiece co ostatnimi czasy próbowałam zobaczyć czy da się żyć bez forum i codziennie myślałam co u was jak dzieciaczki nawet kilka razy weszłam przeczytać kilka stron i stwierdzam że nie da się obejść jesteście naprawdę jak przyjaciółki które nie oceniają, wysłuchają, doradzą i wyrażą swoje opinie, tym bardziej że odkąd zaszłam w ciążę i teraz mam małego inni tego nie rozumieją z przyjaciółmi jakoś kontakty się ograniczył bo poprostu przestali mnie rozumieć i cieszyć się ze mną z małych rzeczy które mnie cieszą. DZIĘKUJE ŻE JESTEŚCIE KOCHANE!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Edzia90 napisał(a):
wiece co ostatnimi czasy próbowałam zobaczyć czy da się żyć bez forum i codziennie myślałam co u was jak dzieciaczki nawet kilka razy weszłam przeczytać kilka stron i stwierdzam że nie da się obejść jesteście naprawdę jak przyjaciółki które nie oceniają, wysłuchają, doradzą i wyrażą swoje opinie, tym bardziej że odkąd zaszłam w ciążę i teraz mam małego inni tego nie rozumieją z przyjaciółmi jakoś kontakty się ograniczył bo poprostu przestali mnie rozumieć i cieszyć się ze mną z małych rzeczy które mnie cieszą. DZIĘKUJE ŻE JESTEŚCIE KOCHANE!!


a ja myślałam właśnie o Tobie, gdzie się podzieewasz,czy nas olałaś?a tu proszę zjawiłaś się ,ja też nie potrafię bez Was już dnia spędzić,sama się sobie dziwię,jakby mi ktoś kiedyś powiedział ze mozna się z kimś zaprzyjaznić nie widzac go ,ani nie rozmawiajac na zywo,tylko poprostu w sieci, to bym uznała ze to jakis wariat,wiec teraz ja jestem wariatką i nigdy nie miałam tylu kolezanek z małymi dziecmi,strasznie chciałabym sie z Wami spotkac na zywo,moze sie kiedys uda kto wie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mogę podzielić się opinią na temat mleka Gerber

na początku jak mały przeszedł na mm kupowaliśmy Nan pro1 ale niestety małego zatwardzało to mleczko, znajoma kiedyś przyniosłam mi właśnie to mleczko Gerbera więc postanowiłam je spróbować, mały nie miał problemów z brzuszkiem ani z kupkami, jest nie złe w smaku, chodź czasem trzeba długo mieszać aby formuła dokońca się rozmieszałam, cena od 11 - 13 zł za 350g więc chyba nie najdroższe opakowanie starcza nam na około 3 dni, jak macie jeszcze jakieś pytania piszcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny
Joasiu,kurcze ten nieszczesny katarek :/ my wciaz sie z nim borykamy,myslalm ze przechodzi ale dalej od czasu do czasu,slysze jak charczy.Kupilam masc majerankowa jak doradzalyscie,moze to pomoze.

Mam do was wazne pytanie bo jestem totalnie zakrecona.Chcialam dodac zdjecia Szymonka na agu,na komputerze mam foldery ze zdjeciami z poszczegolnych miesiecy.I teraz mam problem,
Szymonek ma 7 miesiecy i prawie 4 tygodnie,wiec zdjecia segreguje do folderu 7 miesiecy co nie ??? A dopiero 12 pazdziernika zacznie 8,wiec segregacja do 8 ? -wtedy konczy 8 zaczyna 9 ale zdjecia ide do 8 ??Bo bedzie mial 8 i jeden dzien,8 i dwa dni,8 i tydzien-wiec wciaz jest 8
hahah ale namotalam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Edzia90 napisał(a):
wiece co ostatnimi czasy próbowałam zobaczyć czy da się żyć bez forum i codziennie myślałam co u was jak dzieciaczki nawet kilka razy weszłam przeczytać kilka stron i stwierdzam że nie da się obejść jesteście naprawdę jak przyjaciółki które nie oceniają, wysłuchają, doradzą i wyrażą swoje opinie, tym bardziej że odkąd zaszłam w ciążę i teraz mam małego inni tego nie rozumieją z przyjaciółmi jakoś kontakty się ograniczył bo poprostu przestali mnie rozumieć i cieszyć się ze mną z małych rzeczy które mnie cieszą. DZIĘKUJE ŻE JESTEŚCIE KOCHANE!!


a ja myślałam właśnie o Tobie, gdzie się podzieewasz,czy nas olałaś?a tu proszę zjawiłaś się ,ja też nie potrafię bez Was już dnia spędzić,sama się sobie dziwię,jakby mi ktoś kiedyś powiedział ze mozna się z kimś zaprzyjaznić nie widzac go ,ani nie rozmawiajac na zywo,tylko poprostu w sieci, to bym uznała ze to jakis wariat,wiec teraz ja jestem wariatką i nigdy nie miałam tylu kolezanek z małymi dziecmi,strasznie chciałabym sie z Wami spotkac na zywo,moze sie kiedys uda kto wie?


nie, nie musiałam przetestować siebie:P
ja się nastawiam cały czas na spotkanie w maju jak nanusia będzie w PL 🙂(chyba Evek o tym pisała) 🙂
A co do maja ty ostatnio zarezerwowaliśmy salę weselna właśnie na maj (z braku wolnych terminów, choć może po nowym roku się coś zmieni) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Evek napisał(a):
Hej dziewczyny
Joasiu,kurcze ten nieszczesny katarek :/ my wciaz sie z nim borykamy,myslalm ze przechodzi ale dalej od czasu do czasu,slysze jak charczy.Kupilam masc majerankowa jak doradzalyscie,moze to pomoze.

Mam do was wazne pytanie bo jestem totalnie zakrecona.Chcialam dodac zdjecia Szymonka na agu,na komputerze mam foldery ze zdjeciami z poszczegolnych miesiecy.I teraz mam problem,
Szymonek ma 7 miesiecy i prawie 4 tygodnie,wiec zdjecia segreguje do folderu 7 miesiecy co nie ??? A dopiero 12 pazdziernika zacznie 8,wiec segregacja do 8 ? -wtedy konczy 8 zaczyna 9 ale zdjecia ide do 8 ??Bo bedzie mial 8 i jeden dzien,8 i dwa dni,8 i tydzien-wiec wciaz jest 8
hahah ale namotalam .


Evek zależy jak zaczęłaś bo jeśli pierwsze dni i tygodnie masz w folderze 0 to wtedy to zdjęcia jak będzie miał 8 i ... wkładasz do 8 a jeśli pierwsze dni mam w folderze 1 miesiąc to te z 8 i .. wkładasz do 9 tak jak na agu 🙂
tak mi się przynajmniej wydaje hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edzia90 napisał(a):
magda123 napisał(a):
dziękuje 🙂
a możesz swojego posta edytować bo nie chcę ja tego robić ponieważ nie lubię ☺️
i usuń link konkursowy 🙂


już to zrobiłam, chyba w ten sposób może być?? 🙂


tak właśnie w ten sposób jeszcze raz dzięki i pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evek napisał(a):
Hej dziewczyny
Joasiu,kurcze ten nieszczesny katarek :/ my wciaz sie z nim borykamy,myslalm ze przechodzi ale dalej od czasu do czasu,slysze jak charczy.Kupilam masc majerankowa jak doradzalyscie,moze to pomoze.

Mam do was wazne pytanie bo jestem totalnie zakrecona.Chcialam dodac zdjecia Szymonka na agu,na komputerze mam foldery ze zdjeciami z poszczegolnych miesiecy.I teraz mam problem,
Szymonek ma 7 miesiecy i prawie 4 tygodnie,wiec zdjecia segreguje do folderu 7 miesiecy co nie ??? A dopiero 12 pazdziernika zacznie 8,wiec segregacja do 8 ? -wtedy konczy 8 zaczyna 9 ale zdjecia ide do 8 ??Bo bedzie mial 8 i jeden dzien,8 i dwa dni,8 i tydzien-wiec wciaz jest 8
hahah ale namotalam .


no dokłanie tak jak piszesz,mi nawet jak pomyliłam i wstawiłam kiedys do innego miesiąca to napisało że to nie ten miesiąc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...