Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
julik napisał(a):
hej mamusie
czy któraś z karmiących mam była przeziębiona w tym roku? jeśli tak to czym się leczyłyście?
czy można brać cholisept? bo czytam w internecie ale każdy pisze inaczej!


Julik ja byłam przeziebiona i to bardzo ,pomógł mi syrop PRENALEN,w ciazy tez stosowalam przy przeziebieniu,u mnie dziala rewelacyjnie ,po 3 dniach mi przeszlo

Faktycznie, tez go stosowałam w ciąży, nawet jeden mi jeszcze został w szafce. Ma super smak słodziutko czosnkowy mniaaamm, Pomógł mi w ciąży, ale jak Cię boli gardło to za bardzo nie pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

sobolinek napisał(a):
zuzka zastanawiam się jaki rozmiar tych rajtek kupić. Ania ma 75 cm wzrostu, długie nogi i teraz nosi 74-80. Myślisz, że te większe nie będą za duże? Chodzi mi czy te ABSy na kolankach się automatycznie nie przesuną?
A te rajtki ze spódniczką jaki masz rozmiar i jak leżą na Zuzi. Bo nasze dziewczyny chyba podobnego wzrostu są.
Kurcze Ania nie śpi tylko sobie gada i śpiewa do zabawek 🙂 Wręcz prowadzi głośną dyskusję 🙂


wiesz ja te z ABS kupiłam rozm.68-74 i są takie akurat,dlatego teraz kupię większe ,a te ze spódniczką też są 68-74 i myślę że są ciut większe od tych ABS tylko ze moja Zuza ma krótkie nogi,Zuza dziś też ma jakieś dziwactwa jeśli chodzi o spanie,nie było spania po godz. od rannej pobudki jak codzien, zasnęła i to z wielkim trudem o 10 ,ale właśnie się obudziła i idziemy na spacer,a teraz to powinna mieć już popołudniowe spanie po obiadku,znowu wszystko poprzestawiane będzie dzisiaj,
a tak Zuza rozrabia http://www.youtube.com/my_videos_edit?ns=1&video_id=yTRcp2Rrt8U&next=%2Fmy_videos
http://www.youtube.com/my_videos_edit?ns=1&video_id=_N2hi7yMheo&next=%2Fmy_videos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
zuzka napisał(a):
julik napisał(a):
hej mamusie
czy któraś z karmiących mam była przeziębiona w tym roku? jeśli tak to czym się leczyłyście?
czy można brać cholisept? bo czytam w internecie ale każdy pisze inaczej!


Julik ja byłam przeziebiona i to bardzo ,pomógł mi syrop PRENALEN,w ciazy tez stosowalam przy przeziebieniu,u mnie dziala rewelacyjnie ,po 3 dniach mi przeszlo

Faktycznie, tez go stosowałam w ciąży, nawet jeden mi jeszcze został w szafce. Ma super smak słodziutko czosnkowy mniaaamm, Pomógł mi w ciąży, ale jak Cię boli gardło to za bardzo nie pomoże.


możeja pomogę, ja brałam w czasie ciąży i w okresie karmienia piersia homeopaty Angin Heel i pomogło! pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
Znalazłam nakolanniki do raczkowania, tylko ciekawe czy się nie przesuną w użytkowaniu.
http://allegro.pl/yo-nakolanniki-do-raczkowania-z-abs-i1892196199.html

też się nad nimi zastanawiałm ,ale jakoś nie mam przekonania,żeby na rajstopy jeszcze coś zakładać ,wydaje mi się że to tak jakby hmm,ograniczało zgięcie nogi w kolanie,tak jakoś mi się kojarzy z bandarzem elastycznym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Blaneczko, Pawełku, Zuzia STO LATEK !!!!!!
Dziewczyny, ja tez zastanawiam się nad tymi rajstopami, bo Michaś dziś próbował podnieść pupkę ale był na panelach i się rozjechał bidulek.

To widzę, że Michaś na tym samym etapie co Ania 🙂 Aniu już co chwila podnosi pupkę i fajnie nią kręci hehe (typowa kobieta). Michaś też będzie to robił coraz częściej. Teraz muszą załapać że można ruszyć nogami do przodu.
Super, że po kontroli u lekarza i spacerku. Anka nie śpi więc wskakuję pod prysznic i też idę bo nie wytrzymam z nią w domu.

No i zasnęła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobolinek ,Małamyszko ,dajcie maluchom jakąś ciekawą rzecz,niekoniecznie zabawkę ,połóżcie jakiś metr przed nimi ,to może ruszą do przodu z ciekawości,
A tutaj chodzimy koło łóżeczka http://www.youtube.com/my_videos_edit?ns=1&video_id=w6zkZdwxJmk&next=%2Fmy_videos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
A ja dziś w domu z Michasiem. Spacer zaliczony - kontrola u lekarza. Następny tydzień dalej w domu. Zastanawiam się, czy go nie wywalą ze żłobka za nieobecności. Mogą coś takiego zrobić?


Malamyszko też sie nad tym zastanawiałam, bo Blanka też często "wagaruje" ale nic nie mówili, poza tym słyszałam, że wszystkie dzieci tak rzadko uczęszczają bo ciągle jakieś choróbska łapią! Także wydaje mi się, że jak przedstawia im się zaświadczenie od lekarza to luzik!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zuzka nie mogę otworzyć filmików z Zuzią 😞 jakies przekierowanie wyskakuje :/

Julik beidna trzymam kciuki za Ciebie, wracaj szybko do zdrowia!!! Ja jak byłam chora jak karmiłam to nic nie brałam, bo po tantum werde do ssania i cholinexie, które lekarz mi zalecił Blanka miała zielone kupki i brzuszek ją bolał :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Sobolinek ,Małamyszko ,dajcie maluchom jakąś ciekawą rzecz,niekoniecznie zabawkę ,połóżcie jakiś metr przed nimi ,to może ruszą do przodu z ciekawości,
A tutaj chodzimy koło łóżeczka http://www.youtube.com/my_videos_edit?ns=1&video_id=w6zkZdwxJmk&next=%2Fmy_videos

Dobry pomysł 🙂 Jutro spróbuję ją czymś zwabić 🙂 Dziś ładnie podciągała nóżki i kuperek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kupiliśmy dziś KROWĘ 😁 😁 😁 😁 ( Romer King Plus w krowie cętki) i jest świetny. Materiał rewelacyjny. Przypięliśmy go na środkowe miejsce tylnej kanapy w toyce i Ania była zachwycona widokami 🙂
zuzka na pierwszą przejażdżkę pojechaliśmy do Pepco i Fido w Katowicach, ale w żadnym nie mieli rajstopek z ABSem na kolankach a rajtki ze spódniczką były wszystkie z wyjątkiem rozmiaru 80-86, mniejszy 68-74 byłby Ani za mały bo Anka ma długaśne te nogi. Także muszę wyszukać coś fajnego na necie i zamówić. Ile Ty wzięłaś par? Bo nie wiem na jak długo starczy tej gumy 😁

Wrzucę na agu zdjęcie Ani w krowich objęciach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobolinek napisał(a):
Kupiliśmy dziś KROWĘ 😁 😁 😁 😁 ( Romer King Plus w krowie cętki) i jest świetny. Materiał rewelacyjny. Przypięliśmy go na środkowe miejsce tylnej kanapy w toyce i Ania była zachwycona widokami 🙂
zuzka na pierwszą przejażdżkę pojechaliśmy do Pepco i Fido w Katowicach, ale w żadnym nie mieli rajstopek z ABSem na kolankach a rajtki ze spódniczką były wszystkie z wyjątkiem rozmiaru 80-86, mniejszy 68-74 byłby Ani za mały bo Anka ma długaśne te nogi. Także muszę wyszukać coś fajnego na necie i zamówić. Ile Ty wzięłaś par? Bo nie wiem na jak długo starczy tej gumy 😁

A u nas znowu tylko duze rozmiary były tych ze spodniczka,te z ABS najpierw kupilam tylko 1 zeby zobaczyc jakie są ,a teraz zamówiłam jeszcze 2 pary,puki Zuza nie opanuje chodzenia na 2 nogach będzie tyrać tylko w tych ABSach, a że froteruje podłogi i mamusia nie musi myć 😁 to kupiłam jescze te 2 pary dodatkowo,ja myślę że ta guma się tak szybko nie zetrze,nie wiem czy wogóle sie zetrze,to dośc mocne jest,Dawaj tą krowę ,na zdjęciu ciekawie to wyglądało,fajnie że ten model wybraliście,myślę że będziecie zadowoleni tak jak my,Zuza też siedzi na srodku i jest bardzo zadowolone ,a szczególnie jak widzi A w lusterku wstecznym i go zaczepia i krzyczy ,tylko że mnie to denerwuje ,bo A się rozprasza wtedy i z nią gada zamiast skupić się na drodze.
A jak reszta z Was też nie możecie otworzyć moich filmów,nie wiem co znowu źle zrobiłam że Joanna nie może otworzyć ,wiecie ja ciemna jestem jeśli chodzi o te sprawy,dzisiaj np.(tylko się nie śmiać proszę)mój synuś pokazał mi że nie trzeba za każdym razem zgrywać wszystkich filmów i zdjęć z aparatu na komp.bo ja tak do tej pory robiłam,a potem miałam zawalony komputer,ale to chyba skutek tego że nigdy mnie nie uczona obsługi komputera, w szkole nie miałam informatyki,a pracujac w ZUSIE ,były gotowe programy ,stworzone przez Zusowskich informatyków.

Wrzucę na agu zdjęcie Ani w krowich objęciach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajna ta krowa,ja tez mam ten typ materialu ,tylko ze nasz jest czarno rózowy,ta krowa to chyba jakis nowy model,
sprobujcie teraz http://www.youtube.com/watch?v=YErQjXxQiTM,sama nie wiem co zle robie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
Ale fajna ta krowa,ja tez mam ten typ materialu ,tylko ze nasz jest czarno rózowy,ta krowa to chyba jakis nowy model,
sprobujcie teraz http://www.youtube.com/watch?v=YErQjXxQiTM,sama nie wiem co zle robie 😞

Teraz wyskakuje taki komunikat:
Ten film wideo jest duplikatem przesłanego wcześniej filmu wideo.
Przepraszamy za usterki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...