Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Niunia córka jest moja i matki się nie wyprze :P. Najbardziej się śmiałam jak byliśmy u teściów a teściowa, że Amelcia to ma to po tacie, to po tacie, to po tacie... i tak wymieniała :P. Hehe, a ja na to ze chyba duży palec u stopy ma po tacie :PP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sto lat dla Alana i dla Nicoli (wczoraj nie mialam jak napisac)...
A ja jestem niesamowicie szczesliwa, bo Maja zasmiala sie na glos tak jak te dzieci na reklamach nieraz 🙂 Super to bylo...smiala sie tak kilka razy..Jak uda mi sie nagrac to pokaze,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W koncu wszystko ustalone... chrzciny 23 lipca... wczesniej ksiadz bedzie na wakacjach 🙂 a w najblizszym czasie ma 20 dzieci w jeden dzien... ogólnie ksiądz bardzo fajny i żartowniś z niego 🙂 🙂 Jakoś ciężar z serca mi spadł, bo jednak przejmowalam się tymi chrzcinami, że się nigdy nie wybierzemy... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niunia26 napisał(a):
Edzia coś się zahasłowała na agu? ;-) Chciałam obejrzeć zdjęcia, a tu dupa hasło trzeba podać ;-(

Niunia ja juz pisalam ze zakladajac konto cos zle zrobilam i teraz jest hasło ale jak bedzie chwilka to co popatrze zeby go juz nie było!!! A bo taka blondynka ze mnie!
A haslo to korni!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
eMka to widzę, że z Ciebie Pani Inżynier jest 🙂 Ja skończyłam technologię chemiczną na PG w Gdańsku a to, co teraz robię w Olsztynie to j.angielski. Jednak nie na UWM tylko na jednej z prywatnych uczelni. Na technologię żywności na UWMie poszło kilku moich znajomych, ale oni studiowali z rocznikiem 82', więc chyba o rok starszym od Twojego. A tak w ogóle, to Ty jesteś ekspertką od spraw żywności i mogłabyś nam tu dać wykład o tym, co za świństwo zjadamy codziennie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia wiem jak się cieszysz 🙂. Amelcia też mi się tak obraca, muszę teraz uważać na nią jak na kanapie leży, bo kręci się też wokół własnej osi. Ruchliwe te nasze dzieciaczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to sama sikam, bo wołam męża a on zanim od kompa odejdzie to już po sprawie :P. A później jak siedzi z małą to krzyczy że coś zrobiła, a dla mnie to żadna nowość 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla napisał(a):
Ja to sama sikam, bo wołam męża a on zanim od kompa odejdzie to już po sprawie :P. A później jak siedzi z małą to krzyczy że coś zrobiła, a dla mnie to żadna nowość 🙂.


hahaha Szrla Ja też tak samo czasami mam, w szczególności teraz jak wyszła gra Wiedźmin 2 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach Ci nasi 🙂. Hehe, ale jak tu ich nie kochać :P. Uciekam ściągnąć mleczko i spać, bo ostatnio coś senna jestem. Chyba pogoda źle na mnie działa 🙂. Trzymajcie się kobitki i przespanych nocek życzę! Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I jA jakaś zmęczona... ostatnio mi dziwne myśli przychodzą na myśl, że mogę byc w ciazy... 🤢 zdarzylo mi sie wziac tabletke z opoznieniem albo na drugi dzien, a poprzedniego sie kochalismy... jakos strasznie czesto siku mi sie chce i podbrzusze boli jak na @... ja chyba bym sie zalamala....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze co za wieczor...Chyba brakuje mi mleka, bo od 3 dni Maja jakby sie nie najada po kapieli i nie chce spac..Caly czas by tylko na cycku wisiala i chyba sie denerwuje..Musze jutro kupic mleko i w razie czego miec. Dopiero mi zasnela..Od 20 probowalismy ja uspic..
Co do jedzenie to ja tez jem wszystko, no ale zawsze mysle czy bedzie ok ..Wiec przynajmniej NIunia masz luz psychiczny,
Samantka moze teraz czas na synka :P Takie grzeczne dziecko masz, ze potrzebujesz 2, zeby poczuc jak to jest 🙂hehe zartuje oczywiscie.
Lece spac, bo padnieya jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...