Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

no to widzę Misia, że w tym samym dniu robilyśmy test, ja robiłąm o 3.00 w nocy 🤪 🤪 bo się obudziłam i już zasnąć nie mogłam, no i siku się chciało 😁 a później po jeszcze jeden pojechaliśmy z A., bo nie wierzyliśmy 🤪 dla nas to był szok, bo zaplanowany ślub i w ogóle.. no ae można bylo się spodziewać, że w ciąży będę jak się nie zabezpieczaliśmy od półtora roku... 😉 bo problemy z zajściem w ciążę, ale w końcu zaszłam 😁 😁 jak zrobiłam test to obudziłam A. i mu powiedziałam, że dziecko będziemy mieć i tak dopiero o 7.00 zasnęliśmy.. taka radość przeplatana z zakłopotaniem, bo co dalej 🙂 ech a teraz taki mały szkrabek jest, kocham go! :***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej! Dorota ja myślałam, że tylko ja taka niepoprawna i rano mam dwa cycki na wierzchu :PP. Co do testu do pracy to był trudny, ale ja się nie spinam. Ja mam pracę którą lubię, w urzędzie z fajnymi dziewczynami, ja tylko szukam czegoś lepiej płatnego 🙂. Także jakoś tak na luzaku podchodzę, ale dziękuję że kciuki trzymałyście, a mężowi przekazałam gratulacje, również dziękuje. Ja za to się od razu zmobilizowałam, bo 2 lata temu ślub braliśmy, a ja prawka nie wymieniłam. Także dzisiaj złożyłam wniosek o nowe z nowym nazwiskiem i adresem zamieszkania, bo ubezpieczać samochód będziemy na mnie, bo ja mam prawko 9 lat, a mąż od wczoraj :P. Oczywiście weszłam do domu i od razu na "brzuszek" (czyt. mamusie). Teraz uciekam robić obiadek. Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja to w ogole dużo razy test robiłam i zawsze jedna kreska, bo miałam strasznie nieregularne okresy, no i tego 12lipca też tylko tak robiłam test, żeby zobaczyć tę jedną kreskę.. mówiłam sobie: " a okresu jak zawsze nie ma, zrobię test, będzie jedna kreska i za 3dni dostanę okresu", no a tu dwie kreseczki 🤪 poerw się popłakałam, bo co dalej, no a później to już tylko łzy radości! 🙂
no a pić też dużo piłam, bo to wakacje..nad wodę co weekend, tam znajomi..i tak się żyło..no a później jak się dowiedziałam to trocę się przestraszyłam, ale już później wiecznie trzeźwa z pijanymi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem, u lekarza ok. Nic nie złego nie słyszała, zapisała mi coś, ale na razie nie kupuję, bo od rana Paweł nie kaszlał, więc może jest ok. Zapytałam, czy mam iść do neurologa z małym to go obejrzała i nie zauważyła nieprawidłowości i nie mam iść. Powiedziałam, że robi mostek i chce się na na plecy przewracać to powiedziała, że tak robią wszystkie dzieci i że dorasta to normalnie i nie ma w tym nic złego.No i powiedziałam, że do żłobka idzie od września to podpowiedziała mi, żeby na te pneumokoki zaszczepić tylko, że to 3 dawki po 270 zł, niestety nie mam tyle kasy ;-( No i znów mam doła. Idę spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie wrociłam z długiego spaceru 🙂 🙂 Ale się nalazilam 🙂 🙂 Przyszło mi dzisiaj wakacyjne!!! 🤪 Przepracowałam 62 dni, a na 4 dni wkacji, ktore mi przysługują dostałam 620 euro!!! Jak znalazł na chrzciny będzie! Super 🙂 🙂 A może nawet do Polski przyjadę 🙂 🙂
Małą nakarmiłam.. tylko jeszcze zaraz antybiotykiem muszę ją "nakarmić" 🤨
Dorota, to w takim razie nie dziwię się, że nie chcesz brać tabletek 🙂 🙂
Ja jak dowiedziałam się o ciąży, to zaczęłam piszczeć z radości i skakać po łóżku!!! Tak bardzo chciałam dzidzi po poprzednim poronieniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jak wczoraj byłam w HMie to widziałam mnóstwo młodych mam z dziećmi u boku i drugim dzidziusiem w brzuszku. Super sprawa. Ja to stwierdzam, że jestem do dzieci stworzona :P nawet mi gin powiedział, że do rodzenia to na pewno 🙂
A w ogóle to dziś kiepsko od rana się czułam, ale wypiłam kawę siekierę-motykę i już jest okay. Pewnie na zmianę pogody ciśnienie mi zjechało 🙂
Niunia dobrze, że u lekarza okay.... szkoda tylko z tą szczepionką, bo to naprawdę mnóstwo kasy. A becikowe już wykorzystałaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niunia26 napisał(a):
Emcia becikowe, co to becikowe? Już dawno i nim zapomniałam ;-) Kupiłam laktator i kilak butelek jakieś pierdoły dla małego i następnego dnia jak dostałam kasę to już jej nie było ;-)

🤪 Nieźle zaszalałaś.. hehehe tysiaka w 1 dzień 🙂 🙂 Szkoda, że tak na codzień nie wolno 🙂 🙂 Ja to pół becikowego rozwaliłam w 1 dzień.. no ale w ikei wydałam 600 euro na meble i takie tam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/dscf3029c.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/9226/dscf3029c.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Pozdrawiamy ;-)

Emcia nie wiem do kiedy można składać wniosek, ale wydaje mi się, że do ukończenia przez dziecko roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niuniuś brawo za śliczną focię 🙂))) cudownie razem wyglądacie :*
Ja też bym miała takie hobby, ale nie mam swojej kasy... znaczy niby zawsze mogę poprosić, ale akurat na ciuszki to akurat Misiek tak wydawać nie chce, uważając to za głupotę tak dziecko przebierać bardziej dla widzimisię rodziców niż dziecka, któremu jest wszystko jedno... może i dziecku jest wszystko jedno, ale co w tym złego, że chcę by mój synek ładnie wyglądał... a wczoraj zapytałam czy jak będę miała córeczkę to pozwoli mi ją tak przebierać? To powiedział, że tak... w ciuszki po Antku 😞
A Antoś właśnie wypił 150 ml herbatki rumiankowej 🤪 a cyca nie chciał 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JA robiłam test jakoś koło 8 lipca. Okresu mi się spóźniał ale miałam niereguralne więc się nie martwiłam. No ale 10 szliśmy na wesele więc wolałam wiedzieć. No i pokazała się jedna kreska. Na weselu popiłam aż miło. Okresu dalej nie miałam więc 16 poszłam do lekarza no i okazało się, że test się mylił 🙂 Na początku były łzy i strach ale teraz ubóstwiam tego mojego malucha 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja jak rodziłam Agatkę to pierwsze co powiedziałam to drugie przez cesarkę.Mama do mnie że jeszcze pierwszego nie urodziłam a już następne planuje. W sumie nacierpiałam się troszkę ponad godzinkę. A dwa dni po porodzie byłabym wstanie rodzić raz jeszcze gdybym pozbyła się hemoroidów dzięki temu. Teraz porodu już bym sią nie bała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia ale rozbawiłaś mnie tym tekstem!Ja ostatnio jak coś małej kupiłam to mi mąż powiedział po co szafa się nie domyka. Ja ostatnio kupiłam na allegro 30szt.za 20zł całkiem fajne na allegro! Większość super fajne niezniszczone ja w ogóle stwierdziłam że używane będę kupować tańsze i zdrowsze bo chemia wypłukana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...