Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Niunia już więcej mi nie pisała 🙂 🙂
Edytko Ty taka nie jesteś jak ona... ooooo nie 🙂 🙂 I zgadzam się z Tobą, że dla mnie powiedzenie ze lepiej zeby sie urodzilo w 7 a nie 8 to jakas kompletna bzdura!!!!
Chodzi mi o to, że ona uważa się za mądrzejszą a nie ma racji... Ale ona uważa, że ma, bo już jedno dziecko przecież ma...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Samantka to jakaś kretynka, w pierwszym tyg. jak leżałam w szpitalu była dziewczyna miała bardzo wysokie ciśnienie i nie mogli go zbić i zrobili jej cesarkę w 30tc. bO stanowiło to zagrożenie dla dziecka.To że teraz dzieci potrafią ratować już nawet półkilogramowe i z 24tygodnia to i tak wiadomo że urodzić w terminie najlepiej, a każdy dzień w brzuchu mamy jest na wagę złota.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No wlasnie najgorsze sa takie co udaja ze wiedza najlepiej bo same juz maja dzieci!!! ale kazde dzicko jest inne i inaczej nalezy je wychowywac!!! A szkoda gadac bo glupiemu nie przetłumaczysz!
Ratuje sie coraz młodsze dzieci to prawda, nie wiem czy pamietacie ale nie dawno Wam pisalam ze jak rodzila sie Korni to na sali obok kobietka urodzila wczesniaka w 22 tyg!!! I żyje no ale konsekwencją tak wczesnego porodu jest to ze dziewczynka bedzie niewidoma!!! Ale zyje i medycyna idzie do przodu i moze za jakis czas uda sie przywrocic jej wzrok!!
Ide spac po padam!! |Pa kochane do jutra!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A i zapomnialam ja nie pamietam kiedy Gerda wraca!! A Marty to faktycznie ostatnio nie bylo!!!
Monisiu ja uwazam ze to chore jest z tymi zasiwdczeniami!!! Robia problemy z ochrzczeniem dziecka!! My z mezem mamy slub koscielny a przyjaciółka ktora zyje bez slubu bedzie chrzcila tydzien po Nas i nie ma zadnych problemow!! No nic nie bede sie denerwowac tylko spokojnie poczekam do jutra mam nadzieje ze ksiadz nie bedzie robił problemów!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no z kościołami niestety tak jest :/. Ja idę spać jutro ciężki dzień. Jadę do pracy, a później z mężem popołudnie w mieście spędzamy. Trzymajcie się! Pewnie będę miała dużo do nadrobienia 🙂. Cóż, miło się Was czyta więc dam radę. Kolorowych snów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To prawda, że ratują coraz młodsze dzieci, ale ona to tak napisała, jakby każde dziecko w 6 miesiacu potrafili uratować... cytuję: "rodzą dzieci w 6 miesiącu i jest ok, a ja jestem na początku 9 więc mogą wywoływać"... Jakie ok?? no powiedzcie dziewczyny.. jakie ok???
Ona jest je***ięta 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hawajka prawdziwy mały mężczyzna jest uroczy 🙂-a mama jak modnie ubiera 🙂Samantka Ty się nie przejmuj takimi ludzmi...nie pisz z nią więcej i tyle- skoro zawsze Ci nerwy psuje...-szkoda mi jej dziecka bo jakoś cała rozmawa wygląda tak jakby miała już jedno to co to drugie mniej ważne...bo przecież powinna dbać o własne zdrowie dla swojego dziecka...i rzeczywiście jakaś paranoja że jak się wcześniej urodzi to co to lepiej-jakaś dziwna kobieta-lepiej pisz z nami jak pisała Monisia.Moniś Julcia jaka super wystrzałowa dziewczyna 🙂-a ja zostawiam ubranka bo mam nadzieję za jakiś czas na kolejnego dzidziusia a ubranka są nie zniszczone więc będą jak znalazł-ale to za jakieś trzy lata chciałabym żeby się przydały 🙃Mój tata od kilku dni chodzi i się śmieje że trzy miesiące nie widziałam się z mężem i będzie Olusiowa 😉
Edytko Kornelcia jest przecudna 🙂 🙂A to gdzie Gerda wyjechała?
Wogóle tak się zastanawiam co u Kaczuszki M corazon Aniulka.... 🤔Chyba się ostatnio nie odzywały...chyba że ja rzadko zaglądam i mi umknęło...Tuśka wydaje mi się że bardziej właśnie na swoje mleczko skusisz Alanka...trzymam kciuki 🙂-a i cieszę się że mu się polepsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edytka Kornelcia jest super z tą nóżką.
Gerda coś mówiła, że na 6 dni wyjeżdża, ale nie wiem kiedy te 6 dni mija...
Mały dziś mi strasznie po kąpieli wył. Usypiałam go ponad godzinę, a zawsze już przy karmieniu zasypiał. Zastanawiam się czy to nie surówka z buraków gotowanych, kiszonych ogórków i cebuli, bo chyba z pół kilo zjadłam,jak nie więcej... a wcześniej jeszcze chłodnik z ogórkiem świeżym i rzodkiewką na botwinie... :P hmmm... tylko wcześniej to wszystko też jadłam i nic nie było... no ogórków kiszonych chyba nie jadłam... a tak ogólnie to pewnie mnie brzuch będzie bolał, a Antoś to tak po prostu marudny był i tyle...
Idę spać. My jutro na USG główki, w sobotę USG bioderek i jeszcze okulistę muszę umówić... no i 30stego drugi neurolog... ehhh się najeździmy, aż mi głupio mojego tatę prosić, bo my auta nie mamy... i jak gdzieś musimy jechać to zawsze tatę proszę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wstawać śpiochy!!! Ja dzisiaj wyjątkowo wcześnie... ale dlatego, że mamy szczepienia po południu, a jest dużo roboty... mała śpi zazwyczaj do 11h00 to ja coś porobię i się ogarnę... Muszę iść po pampersy.. ciekawe jak ja ten karton przytacham... pod wózek się nie zmieści 😮 i wczoraj się zastanawiałam nad kupnem zestawu 3 szczoteczek do zębów i dziącsełek , no i nie kupilam, ale poczytalam dzisiaj i kupię, bo nie drogo, a mogą pomóc, bo 1-wsza szczoteczka jest od 3 miesięcy, do masowania dziąseł przed ząbkowaniem... co myślę, że pomoże w przygotowaniu dziąselek do ząbkowania, druga jest przy ząbkowaniu, trzecia dla dzieci z ząbkami... To są TE SZCZOTECZKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Misia mnie też ojciec wszędzie wozi, a jak mamy jechać gdzieś dalej to pożyczam samochód od matki, ale twardo zbieramy pieniążki i mam nadzieję, że jesienią coś kupimy,bo z dzieckiem bez samochodu jest ciężko. Samantka powodzenia na szczepieniach, oby Nicole grzeczna była i nic ją nie bolało! Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Boleć na pewno będzie... 😞 😞 😞 Ale mam nadzieję, że nie będzie tak strasznie płakała jak wcześniej... boję się, że przez szczepienia małej utrwali się w głowie, że lekarz=cierpienie... i że będzie się bała lekarzy... bo ona tak jakby pamięta... czasami płacze.. przestaje na chwilę i znowu tak jakby sobie przypominala...
Ja już ogarnęlam w domu, sama się umyłam i zaraz Mala powinna się na jedzonko budzić 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...