Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kurde mały nie chce za nic chwycić się butelki 😞 a siostra robi w sobotę 18stkę dla znajomych i nas też zaprosiła, no i mały miał z moją mamą jechać do domu, bo siorka robi 18stkę na polu namiotowym..ale niestety nie da rady chyba.. myślicie, że mogę ściągać mleczko i podawać małemu butelką aby go choć trochę przyzwyczaić?? bo próbowałam mu dać teraz herbatkę, bo miał czkawkę i robi odruch wymiotny, a upił 10ml:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech a mój dalej nie śpi, ale już powoli mu się oczka zamykają 😉 a leży na macie z pieluchą tetrową, bo w nocy jej nie musi mieć, w dzień w sumie też nie ,ale jednak lepiej mu zasnąć z nią 🙂 na noc ma szmatkę z głową myszki i z nią śpi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My też mamy taką szmatkę 🙂 Tylko z głową jakiegoś misia 🙂
A z kolei moja nie zaśnie bez czegoś przy buzi... tzn. może i by zasnęła ale cięzko jej, a z pieluchą, albo moją piżamą od razu oczy zamyka 🙂
Ale też na noc muszę ją wycałować w czółko, inaczej też będzie leżeć... Wczoraj tak było... Mała leżała z oczyma szeroko otwartymi i się patrzyla dookoła.. Jak przyszłam i ją wycalowałam od razu zasnęła 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale mnie jedna zolza wkurzyla!!!!!!!!!!!!!!!!! chyba bym ja rozszarpala!!!! wymadrza sie ciagle bo 1 dziecko ma a ja dopiero 3 miesiace mam dziecko.. normalnie bym ja udusila wlasnymi rekoma... ja siedzialam z 6 letnim bratem jak mama pracowala, pilnowalam wiele dzieci...ale z reszta... cisnienie mi podniosla no!!!
zaraz wam przesle rozmowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...