Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej dziewczyny nadrobiłam wszystko 🙂
Cieszę sie że Pawełek też ładnie żłobek zaakceptował oby tak dalej panie ze żłobka pewnie samych takich Pawełków by chciały, ale taki grzeczny Pawliś jest tylko jeden.
Agatka też jest grzeczna no ale sama soba się nie zajmie, rozmawiałam z mamą przez tel. i mówiła że szkoda ze jest weekned bo juz za nią tęskni. Wczoraj wieczorem w ogóle napisała mi smsa:
" zajmowanie się Agatka to dla mnie czysta przyjemność . Tak bardzo mi ona ciebie przypomina córeczko"
I łezka mi się w oku zakręciła bo człowiek docenia rodziców jak ma swoje dzieci, oni w nas tyle samo troski i miłości chcieli dać co my teraz swoim dzieciom. A jak wielka jest miłość do dziecka to wiem dopiero teraz.

Pisałyście że słabo wam dzieciaczki śpią,współczuję! U mnie ciągle rewelacja mała śpi do 9:30-10:00 przy czym muszę ja teraz wybudzać o 6:30 na karmienie i czasami nie chce ssać tylko śpi, pewnie za raz mleka będzie mniej, no ale trudno.

Jutro jesteśmy umówione na prywatną rehabilitację ale jeszcze z inna rehabilitanką ciekawe co ona powie. Mam nadzieję że powie że Vojty nie trzeba i samym Szantalem rozluźnimy Agatkę. Niestety od środy tak jak się często nie prężyła tak teraz non stop chce mostek robić 😞 Ciągle podnosi tyłek do góry, nawet przy kąpieli a teak to zawsze nogami majtała..
Nie wiem sama co o tym myśleć wcześniej w sumie tylko napinała się i wyginała jak już np. mleka nie chciała.

Ja siedzę dzisiaj sama a mąż na imprezie firmowej, nie podoba mi się jak sam wychodzi ale co zrobić, ja też niejednokrotnie wychodziłam na tego typu imprezy. Może by było inaczej gdybym miała do niego zaufanie niestety ono kuleje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wpadłam na chwilkę 🙂 My dzisiaj cały wieczór na dworze, wróciliśmy o 23h15 🙂 Mała już od 21h00 ciągle spała 🙂 Ale taka pogoda, że w domu nie chce się siedzieć 🙂
Dorotko, ja miałam taką gulkę kilka razy, do tego była bolesna, ale znikala po tygodniu, półtora... Nie wiem co to było, może jakiś podskórny pryszcz... 🤨
My jutro jedziemy na grila 🙂 Cały dzień mnie nie będzie 🙂 Ale już się nie mogę doczekać 🙂
Jeszcze co do obiadków, to moja wszystko lubi.... co bym jej nie dała to wszystko zje... no... raz jej nie posmakował z rybą, ale i moim zdaniem był wyjątkowo paskudny...
I mam pytanie... czy dodajecie jakiś tłuszcz do obiadków jak same gotujecie? Slyszalam, że trezba troszeczkę masełka lub czegoś, bo się witaminy w tłuszczu lepiej przyswajają.. ostatnio dałam odrobinkę oliwy z oliwek...
Tak w ogóle to kiedyś pilnowałam dziecka i jego mama kazala mi do każdej butelki mleka łyżkę oliwy z oliwek lać... nie wiem po co... Ale mały jadł... 🙂
Niunia, to Pawelek dużo wciąga mleczka, bo moja to maks 180 ml pije... Raz się jej udało wypić 240ml, ale kaszki... była bardzo głodna chyba:P Albo tak nowa waniliowa kaszka posmakowala 🙂
Aaaa a dzisiaj dałam jej morelową z nestle, z lyżeczki i mała wszystko zwymiotowała... :/ Tak więc zostajemy przy bobovicie...
Aaa i jeszcze kupiłam dzisiaj mleko 2jke i jak na razie 2 butelki wciągnęla dużo chętniej, tylko jedną miarkę dodalam ale widać, że dla niej to zrobiło różnicę... oby tak dalej 🙂
No to dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry, moja noc masakra, ale nie przez Pawcia, bo on spał tylko przez mój niedobry katar ;-( Coraz mocniej mi dokucza choroba ;-(Tuska, widzisz i Alanek się rozwija prawidłowo, stwierdził, że akurat teraz zacznie się przewracać. Jeśli chodzi o kaszę mannę to daję tą z Nestle mleczna manna ;-) Dorotko trzymam za was kciuki na rehabilitacji, zobaczysz będzie wszytko ok. Misia już Gerda wysłała link, to nie będę wstawiać, ale polecam na prawdę krzesełko. Pawliś jak król na tronie siedzi i chyba to lubi. Dorotko ten guzek to najprawdopodobniej powiększony węzeł chłonny. Też tak miałam, zawiało cię gdzieś. To się wchłonie, ale jeśli będzie długo to idź do lekarza, zapisze ci tabletki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niunia pytam o krzesełko, bo ja znalazłam takie http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-pepe-baby-design-espiro-i1802500483.html 100 pln droższe, ale ma chyba tę samą funkcjonalność. Mogłabyś spojrzeć i powiedzieć czy Pawełka krzesełko podobne? Okropnie mi się to z Tukanem podoba. Ja dziś planuję dzień zakupów, ale tylko jedzeniowych, no i pójdę troszkę się poopalać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Ja już wykąpana, wymalowana i zaraz się będę pakować 🙂 Trzeba trochę rzeczy malej zabrać, bo jedziemy za miasto i daleko by bylo trzeba wracać np. po ciuszek na zmianę.
Niunia wiem co czujesz, ja mam katar i już trochę przechodzi, ale wczorajsza noc tragiczna... 4 dni mnie rozkładało, aż rozłożyło 🙂
Co do pogody to u nas jeszcze lato 🙂 25 stopni, słoneczko od samego rana, tylko czasami wieczory chłodniejsze, ale wczoraj było wyjątkowo ciepło 🙂 No i ten grill to też tak korzystając z pogody, bo nie wiadomo czy to nie ostatnie dni lata, no ale słyszałam, że jeszcze ma być cieplutko 🙂 Jutro 27stopni 🙂 No ale wakacje były fatalne, bo często padalo... był okres, że nawet codziennie przez 2 tygodnie... :/
Jeszcze zajrzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Samantka życzę miłego dzionka poza domem 😉 U nas też słoneczny dzionek się zapowiada,ale to fakt jesień się zbliża a lato było paskudne.
Niunia zdrówka dużo!
Moje dziecko właśnie wstało 🙂
Tego łososia z cukinią to ja już mam kupionego,ale nie dawałam, sama łososia nie lubię.
Wszystkim miłego dnia życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry dobry jak dla kogo uwielbiam soboty ale od skąd mieszkam u rodziców męża to nienawidzę weekendów bo teściowa jest w domu i ciągle się kręci koło Igora matko jak ja jej nie lubię za to co mi robi i jak mi rozkazuje wiedziałam ze to długo nie potrwa moje własne wychowanie dziecka ...OSTATNIO SIĘ DOWIEDZIAŁAM ZE CZYTA NASZE POSTY Hm... mam nadzieje bo może w końcu się odszczepi moja mama nawet powiedziała ze są umiary ale tak baba jej nie ma

Dobra teraz odpowiedzi
Samoantko ja już zrobiłam kilka zupek i zawsze pisze żeby dodać troszkę masła i powiem ze mi bardzo smakuje to bobasowi pewnie też ... tak od razu to życzę miłego grillowania 🙂
Pogoda u nasz ładna ale troszkę chłodno jest
Noc dziś była troszkę lepsza od wczorajszej bo Iguś się obudził tylko dwa razy ostatnia pobudka to po 4 a zasnął mi po 5 wstaliśmy razem o 8.30 teraz Igus jest na dole u tej babci ;/ a mi kazała posprzątać góre... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej napierw odpisze to co pamietam Wiec Kornelka nie ma juz zadnej wysypki!! Mysle ze to było od potu!!
Ja dalam malej dwa dni temu pol zoltak! Normalnie ugotowałam jajko i pol rozkruszyłam do obiadku!!
Ja malej gotuje sama bo chetnie je i jakos tak mi wygodniej, no i kasa zaoszczedzona!! Juz nie miksuje blenderem tylko rozgniatam widelcem! I bardzo chetnie je! Ja dodaje od czasu do czasu masełko ale najczesciej gotuje na kurczaku i mowił mi doktor ze tak moze byc bo on tez troche ma tłuszczyku!!
Brawo dla Alanka za przewroty obustronne!!
No i dla Pawełka i Amelki za bycie suoer dzielnymi w żłobku!!
Agatko kochana wszystkiego naj naj z okazji skończonego pół roczku!!!! i powodzenia na rehabilitacji!!
Dorotko az sie wzruszyłam jak przeczytałam co Twoja mam Ci napisała!! Jakie to piekne!!
Samantko udanego grilla!!
Nie pamietam czy cos jeszcze!!
Ja wczoraj wrociłam o 19 a po 20 poszlismy jeszcze na koncert Gienka Loski!! Bo maz w ostatniej chwili zalatwil bilety! Byłam zła bo bolało mnie wszystko! Dostałam wczoraj okres i czułam sie fatalnie i jeszcze okulistka zakopiła mi oczy i do poznego wieczora nic prawie nie widzialam!!
No ale było fajnie! Kornelka była bardzo grzeczna!!
Wczoraj musialam dac jej sztuczne bo byłam na przeswietleniu i pierwsze mleko po trzeba sciagnac i wylac a ze nie mialam ze soba laktatora to sciagnelam dopiero po powrocie i jak szlismy na koncert to nie mialam juz jak sciagnac zebyzostawic dla malej! Wiec dostala sztuczne i juz dwojke i nie wiem czy to po kaszce czy po tym mleku czy po ciezkim dniu ale jak zasnela o 21:30 tak obudzila sie na cyca o 5 a potem o 9!! 🤪 🤪
Mama sie chociaz wyspala!!
Uciekam bo musze isc kupic chlebek i mezowi cos do picia bo zdycha i wszystko w domu wypił!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatko wszystkiego naj z okazji ukończenia pół roczku! 🙂

my dzisiaj pobudka o 1.00..cyc i nie miał Alan zamiaru iść spać..ale położyłam go do łóżeczka i grzecznie leżał to ja się położyłam i nawet nie wiem kiedy zasnęłam..o 2.15 pobudka,bo Alan leżał na brzuchu a chciał na plecki..no i w końcu zasnął! Później o 6.00 cyś, o 8.00 i w ońcu wstaliśmy o 10.00..dałam małemu kaszkę malinową, ale troszkę.. muszę zobaczyć reakcje..mam nadzieje, że nie będzie wymiotował tak jak ostatnio..ale ja mam kaszkę z bobovity, a wtedy jk wymiotował jadł z nestle..
Dorotko i mnie też się łezka w oczku zakręciła jak przeczytałamm co Ci mama napisała, strasznie to miłe!
Myszko jak to Twoja teściowa czyta posty??:/:/ oj jak ja bym się dowiedziała,że moja czyta to bym się nieźle wku....a i powiedziałabym co o niej myślę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka dziękuje za życzenia 😉
Mam pilne pytanie ile płacicie za rehabilitacje prywatną wiem że Szarla na pewno ma prywatnie.Przyjżdża rehabilitantka do domu i jak długo trwa taka sesja. Chce się zorientować bo ceny nie chciała i podać nie wiem z jakim kosztem się liczyć.Pytanie Pilne!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorotko My co prawda chodzimy na kase chorych ale na samym poczatku mielismy spotkanie prywatne i za okloło godzine zapłaciliśmy 70 zł! Ale by lo fajnie bo sie nigdzie nie spieszył na spokojnie ja obejrzał najpierw zobaczył co mala potrafi a potem pokazywał nam cwiczenia!! takze to było jaoks z godzinke albo ciut dłuzej!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...