Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Super filmiki, Julka już fajnie siedzi .. a mój to taki leniuszek :P Normalnie kolosalna różnica między moim Bartikiem a Julką.
na tym drugim filmiku Julka ma taka fajna zabaweczke, gdzie ja kupiłaś, jesli moge zapytac? Bo właśnie szukam cos podobnego dla Bartka a nignie nie moge znalezc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekujemy 😉


Chciałam się jeszcze zapytać czy kąpiecie dzieciaczki w takich fotelikach platkikowych, czy zdają one egzamin? :> kurcze musze znalezc jakis sposob zeby Bartuś mógł sobie dluzej posiedziec we wodzie, bo tak to mi ręce odmiawiaja posluszeństwa w takiej pozycji a on uwielbia kąpiele. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pati ta zabawka to jest taki stolik do zabawy.I mozna z niego nogi wyciagac i masz wtedy taki blat do zabawy.Ja mam ten:
http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Toys/Music-and-Dance/Bruin-Music-and-Play-Activity-Table%280031807%29
A co do kapania to niczego nie uzywam.Julka da sie kapac albo na plecach,tak zeby moc cale mieszkanie zalac,albo na siedzaco.Na plecach jej juz w wodzie nie dam rady kapac.Wyglada to teraz tak.Tylko,zeby nie bylo,maz asekuracyjnie siedzi obok,bo ona sie ciagle rzuca do chlapania i sie wtedy przewraca 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pati całuski dla syneczka z okazji 6miesięcy!!!
MY mamy takie coś do kąpania i sprawdza się super choć coraz gorzej bo Agatka za bardzo się rusza i niedługo będzie jej to za małe.tzn. brzuch się jej nie zmieści. 🙂 Teraz chyba to już nie watro tego kupować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelciu nasza kochana najserdeczniejsze życzonka i buziaki od cioci i siostrzyczki!! Dla Bartusia również i Dawidka :***

A my po wizycie u pani doktor. Mówi, że super, że jest dobrze, ale od przyszłego czwartku mamy u niej na oddziale rehabilitacje na NFZ, mówi że po niej na pewno młoda będzie siedziała, bo już się do tego garnie. Była zaskoczona postępami Amelci. Jestem mega podjarana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze życzenia z okazji uończenia pół roczku dla naszych bliźniaczek ochanych 🙂:*:*:*

Pati Ty jesteś z Radzionkowa, więc może umówimy się na jakąś kawę? Ja jestem z Zabrza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla wspaniałe wieści !!!J
akby moja Agatka tak ładnie wszystko robiła to też bym była szczęśliwa.No ale ciężko nad tym pracowałyście. Kurna tak mi szkoda straconego czasu.
Udało mi się umówić do jakiejś poleconej pediatry w środę a w piątek na 18:00 rehabilitacja w gabinecie prywatnym naszej rehabilitantki do której chodzimy na NFZ 80-100zł,okazało się że niedaleko mnie to jest. No i robimy Agatce masaże po pracy i wieczorem ale ich nie lubi choć staram się jej to urozmaicać ,nie wiem co będzie jak zaczniemy ostro ćwiczyć,ryk i krzyk. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I dla Bartusia też wszystkiego naj, naj!!
Szarla ale sie ciesze, super ze wszystko dobrze i ze macie rehabilitacje na kase chorych!! Na pewno Amelcia niedługo usiadzie bo jest mega zdolniacha!! Jak Julcia!!
Dorotko nie martw sie!! Zauwazyłaś ze my wszystkie tu niepotrzebnie sie stresoalaysmy a potem okazywalo sie ze z maluszkami wszystko jest oki!! U Was na pewno tez tak bedzie!! Chociaz rozmumiem Twoj niepokoj!! Trzymajcie sie kobitki!!
Moj maz sie pochorował i oby tylko Korni nic nie złapala!! Lece ja uspac do pozniej albo do jutra!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorota nie masz co się stresować. Bo Agatka jest wcześniakiem, więc ma sporo do nadrobienia. U nas było tylko 10 zabiegów i ja w domu ćwiczyłam i już jest dobrze. Także parę dni i wszystko będzie dobrze. Ponadto z doświadczenia wiem, że lekarze widzą więcej niż powinni, ale to dobrze. Bo lepiej z rehabilitacji wyjść niż później pluć sobie w twarz. A z dzieckiem się dobrze pracuje. Płacz jak jest to znaczy że mięśnie pracują! Dorotko głowa do góry!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello!!!
Bartusiu 100 lat dla Ciebie!!!
Julka jesteś Bosssska!!! Normalnie zakochałam się 🙂)) cud, miód i orzeszki...
Co do kąpieli to Antonio też uwielbia. Czasem ja z nim w wannie siedzę, bo on strasznie lubi kąpiele i zabawy pod kranem. Nie mamy nic do wanienki. A młody lubi się kąpać na brzuchu, tylko że ryje wtedy buzią w wodę i się krztusi :PPP biedactwo pokaszle, pokaszle, a potem znowu łup w wodę :P
Szarla czy Amelka dalej ulewa? Bo ja już nie wiem co robić. Antek co tylko zje to potem bach na brzuch, pełza po całym pokoju i w międzyczasie jest bek, a po beku wszystko z mordki leci... ehhh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia u nas ulewanie wyglądało tak, że przy każdym beknięciu leciało rzygiem prostym. Teraz fakt rzygnie sobie jak na brzuchu leży, ale to nie jest to samo co na początku. To chyba nawet ulewanie nie jest. Nasze dzieci są teraz zbyt aktywne i nie uleżą na pleckach, także to że oddaje zawartość jakoś mnie już nie dziwi i nie martwi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u nas wlasnie byl koles od ktorego mieszkanie wynajmujemy.1,5 tygodnia temu urodzily mu sie blizniaki.Ale oni sa slodcy 🙂A najzabawniejsze jest,ze jak jeszcze w ciazy bylam i zartowalismy sobie z nim kiedy on bedzie mial malnstwo,to stwierdzil,ze i tak juz pewnie nie moga 😉 😉Ze maja 2 dzieci odchowanych..A tu bum i 2 chlopakow hihi 😁 Szarla ciesze sie.ze Amelka takie postepy zrobila.Juz niedlugo nam cwaniara biegac zacznie 🙂 🙂Misia to ja mam tak z Antonio,ale to wiesz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...