Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no to jest blisko.. jak jeździmy nad zalew do Siewierza, w sumie to do Tuliszowa na pole namiotowe to przejeżdżamy przez Radzionków. No i Pati, Dota jeszcze jest z Bytomia.. ze Stroszka. Z nią jestem umówiona na sobotę do aqua, tylko jeszcze nie wiemy na którą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja dostałam od siostry w prezencie imieninowym wejściówkę na hydromasaż 😁 muszę iść się umówić i wymasować 😁DD
Fajne jest Prosto w serce 🙂))) uwielbiam ten serial :P
Co do wieku to ja się niedawno uśmiałam, bo siostra M myślała, że ja jestem od niego młodsza... haha... czyli też wychodzi, że 21 :P uśmiałam się na maksa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka2o1o napisał(a):

Patii wiem co czujesz teraz wiem ze nie jestem sama w takich sytuacjach wczoraj Iguś miał gorączkę to wyobraźcie sobie że teściowa mi pomogła a on siedział na kompie i grał w tą durna grę płakać mi się chciało bo kolejny raz udowodnił bezinteresowność wobec Igora


Nie martw się , musimy znalezc jakis skuteczny sposob ma tych naszym leniwych mezow 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patii0423 napisał(a):
Myszka2o1o napisał(a):

Patii wiem co czujesz teraz wiem ze nie jestem sama w takich sytuacjach wczoraj Iguś miał gorączkę to wyobraźcie sobie że teściowa mi pomogła a on siedział na kompie i grał w tą durna grę płakać mi się chciało bo kolejny raz udowodnił bezinteresowność wobec Igora


Nie martw się , musimy znalezc jakis skuteczny sposob ma tych naszym leniwych mezow


dziewczyny ja powiem, że A. kąpie małego, chodzi na spacery z nami..ale bawić to się może bawi z 5minut i go kładzie na łóżko i ja się muszę nim zająć.
Na mojego sposobem było to, że powiedziałam mu, że traktuje go Alan jak osobę, którą widzi raz na ile.. i to go ruszyło, ale to już pisałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia napisał(a):
tuska8 napisał(a):
Prosto w serce oglądam o 8.00, bo o 18.00 Pierwszą miłość oglądam :PP
ale uwielbiam Przepis na życie

Miało być, że uwielbiam Przepis na życie... DD Prosto w serce nie widziałam :/ porąbało mi się coś :P


hehehe, ciekawe jak mały Anki będzie miał na imię 😁 uwielbiam po prostu ten serial!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuska , no to mozemy się kiedys spotkać!
Kurcze.. to ja tu chyba jestem najmlodsza.. az mi wstyd ;|

Wiecie co? stresuje sie przed jutrem , gdyz jutro Bartek ma pobieranie krwi z żyły i musze mocz do woreczka mu pobrać. Zobacze jak sobie poradze z tym moczem. Ja juz to widze jak on szarpie ten worek na wszystkie strony.. Chyba mu przykleje ten woreczek i zaloze mu majteczki albo pampersa. Mialo ktores dzieciątko pobieranie krwi z zyly? tak się zastanawiam z którego miejsca pobieraja. hmm moze z reki. ;o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Pati u mnie na oddzile maluchom pobiera sie krew z dłoni ale najczesciej ze zgiecia łokciowego no i u takich maluszkow tez z główki ale Bartus jest juz "starszym" maluchem wiec pewnie z reki! W niektorch laboratoriach nawet pobieraja z palca ale tylko na morfologie!
Sa w aptece specjalne woreczki na mocz!! jesli taki masz to spokojnie przyklej jesli to badanie ogolne bo jesli posiew to musisz trzymac i czekac na siuski! Najpierw porzadnie go napoj a potem podmyj a w miedzyczasie przygotuj woreczek bo maluchy lubia siusiac podczas podmywaania!
Mam nadzieje ze pomogłam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EdytaS , dzięki przynajmniej troche sie odstresoalam bo tak wlasnie myslalam ze z glowki mu beda pobierac krew, ale jak z zgiecia lokciowego albo z dloni to lepiej. Wlasnie nie moge go napoic przed zsiusianiem sie do woreczka bo ma tam nasiusiac naczczo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pewnie pbiora z raczki!!
Dla mnie to jest chore ze kaza byc dziecku na czczo bo to jest nie wykonalne!! Musiałby nie jesc i nie pic przez min 12 godz!! Chyba ze powiedzieli Ci jaka ma byc przerwa od ostatniego posiłku i pcia!! Ale to wtedy nie jest na czczo!
Nie wiek sie liczy wiec sie nie przejmuj!!
Dobra mykam pa!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie to mnie wogole nie poinformowali w poradni, jaka ma byc przerwa od ostatniego posilku. A zapytac sie nie zapytalam bo jak ide sama do lekarza to polowe zapominam sie dopytac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie w jaki niby sposób dziecko ma być na czczo? 😮 tym bardziej, że u nas pobierają rew o 7.00, a mój mały np. pierwszy raz budzi się na jedzenie około 4.00, a później między 6.00 a 7.00 ..
nie no takich maluszków chyba to nie obowiązuje..jak myślicie? Aż się zapytam lekarki jak będę.

Alanowi ostatnio na rączce i nóżce taki mały liszaj wyskoczył..taka sucha skóra w tym miejscu jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jeszcze jade załatwiać w końcu karte czipowa z NZF dla Bartka.. czy któraś z was wie co trzeba mieć aby moc ta karte zalatwic? Trzeba miec juz jakis wniosek miec wypełniony?
Bo wiem , że adnotacja jest potrzebna ze mały jest ubezpieczony, to już mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...