Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja musze jechac z mezem jutro do dentysty chirurga na usuniecie osemki bo mu sie odniej taki stan zapalny zrobił ze mu na migdał poszło!! No i pobudka o 5 a mala z tesciowa zostanie!!!
Ide jakis film obejrzec bo dopiero z zakupow wrocilismy!!
Dzis pewnie szybciej pojde spac wiec moze juz dzis mnie nie bedzie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

MonisiaD napisał(a):
Pawelku kochany.Wszystkiego najlepszego z okazji pol roczku.Zyczymy ci,zebys zawsze byl taki przeslodki!
Kurde,to ja chyba sie tez do grona starych zaliczam...Ale ja sie mloda duchem czuje,wiec sie nie lamie 😁 😁 Pati powodzenia na pobraniu krwi.A co sie Bartusiowi stalo,ze musisz te badania zrobic?Dorota ciesze sie,ze basen sie spodobal.To znak,ze trzeba czesciej chodzic 🙂Niusia zdjecia swietne.Mi rowniez to kolo buta najbardziej sie podoba.Tuska Alanek bosko na tobie zasnal.Misia usmiechnij sie:*


P. Doktor chce wiedziec ile bartuś ma żelaza.

Witajcie tak wogole 😉
Jestem po prostu dumna z mojego syna !
Wstalismy ok 6 , umyłam mu okolice intymne i zakleilam woreczek, po kilku minutach zsiusial sie. Woreczka nie ciagnal. Na pobraniu krwi byl dzielny !! siedzial sobie grzecznie na moich kolanach a pielegniarka pobrala mu krew z zyly z nadgarstka. Wszyscy tam byli zaskoczeni , ze on taki grzeczny i odwazny, wogole nie plakal 😉 a tak sie stresowalam niepotrzebnie, nawet maz sobie wolne wziol. Karta czipoa tez zalatwiona za 2 tyg do odbioru.

Pawelku, wszystkiego dobrego , sto latek! ;*


Misia tutaj kobietki mają racje, najlepiej by było gdzies zostawic malego i wyjść gdzies z mężem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niunia mnie też zęby bardzo bolały, a okazało się, że to właśnie nadwrażliwość. Mój stomatolog przepisał mi płukankę jakąś robioną w aptece, a do tego elmex żel, miękką szczoteczkę i pastę Sensodynę ultra szybka czy coś takiego. No i też miałam fluoryzację 🙂
Co do mnie i Misia, to oboje jesteśmy wykończeni Antkiem, który bardzo mocno daje nam się we znaki. Niestety nie mamy z kim młodego zostawić 😞(( Moja mama nie jest z tych babć co to wariują na punkcie wnuków. Znaczy podobno wariuje, ale na odległość przed obcymi się nim chwali. Ale od samego początku z Michałem byliśmy zdani tylko i wyłącznie na siebie... nikt nawet nigdy nie zapytał czy nam w czymś nie pomóc... przykre to jest...
A tak poza tym to Antek zjadł dziś obiadek, który mu ugotowałam. Dodałam tam łyżeczkę kaszki manny wieloowocowej, więc pewnie smaczniejsze to było. A popołudniu zjadł także cały słoiczek jabłuszek, który sama zrobiłam. Teraz go wykąpałam i śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia nie łam się, wiem co czujesz. Ja też wiecznie sama z małym, a Krystian nie należy do "łatwych" dzieci. I też ostatnio zastanawiałam się czy depresje można mieć tak późno. Marzyłam choćby o jednej przespanej nocy a nie o pobudkach co godzinę już od północy. Myślę, ze każda z nas ma gorsze okresy. Musimy to przetrwać dla naszych maluszków, nie ma wyjścia. tulę Cię mocno 🙂
U mnie dalej to samo, mały daje się we znaki choć zęby już się wybiły. Sam nie chce zostawać, dużo marudzi i płacze, mało śpi. po nocy aż mnie sutki bolą bo je co godzinę. Na spacerze śpi 30 min i nie chce leżeć w wózku, tylko jest ryk. No ale dalej jestem u rodziców więc przynajmniej sprzątaniem i gotowaniem się nie musze martwić. No i mam boską teściową, która dba o mnie. Czasem myślę, że ona żyje tylko po to by mi "wciskać" jedzenie 🙂 🙂 No i dziś miałam pierwszy raz koszmar senny dotyczący powrotu do pracy. Śniło mi się, że nie umiałam anulować paragonu (co jest najprostszą i podstawową rzeczą w mojej pracy). No koszmar. A już 22 września powrót 🙂
Ale się rozpisałam, sorki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ja nie wiem, ale też załapałam jakąś straszną dolinę.. i uwierz Misia, że też pomyślałam, żeby zaszyć się samej w jakiejś dziurze..sama, samiuteńka! No nic musimy to przetrwać, a jest ciężko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Też mam koszmary związane z powrotem do pracy. Misia, a Twój tata nie mógłby ze dwie godzinki posiedzieć z Antkiem lub siostra?
My już po pół urodzinowej imprezie. Pawcio patrzył się na świeczkę wulkan bardzo zaciekawiony i był zachwycony, że jest tyle ludzi. Dostał grający młotek, grającą maskotkę i kamizelkę. Imprezka bardzo fajna, na roczek będzie jeszcze lepiej ;-)
Idę zaraz spać, więc dobranoc wszystkim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc dziewczyny. dawno mnie nie bylo ale to dlatego ze mi sie komp zepsul... w koncu pozyczylam laptopa i mam dostep do cywilizacji 🙂
troche mam do nadrobienia ale to juz nie dzisiaj....
tak poza tym to mala zaczela mi powoli siadac 🙂 wygina sie do przewrotow, widac ze chce ale jej jeszcze nie wychodzi 🙂
co u was??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pati ciesze sie ze maly byl taki dzielny!! Chcialabym miec samych takich malych dzielnych pacjentow!!
Samantko milo ze wrociłaś!! U mnie i Kornelki po staremu nic nowego, dalej mi ucieka pełzajac na wszystkie strony!! Ciesze sie ze Nikusi juz rwie sie do siadania!!
My jutro jednak nie jedziemy do dentysty bo dr powiedziala ze najpierw musi stan zapalny wyleczyc no chyba zeby było coraz gorzej no to w piatek mamy jechac!
Szarla a Ty gdzie sie podziewasz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heyka.Co tu tak smutno sie zrobilo?Tuska i Misia tule was kochaniutkie na pocieszenie.Strasznie mi przykro,ze macie takie fatalne humory 😞Chociaz u mnie dzis tez w tej kwestii nie najlepiej,no ale sie nie daje.Niusia tez bylam dzis u dentystki.Zmienilam moja stara i bardzo sie ciesze,bo stra 3 tyg temu mowila,ze mam wszystkie zeby zdrowe,a dzis sie okazalo,ze mam 2 dziury i 8 do usuniecia w szpitalu 😞 😞Pati gratulacje dla Bartusia.Naprawde dzielny z niego facet.Dobra uciekam spac,bo jutro znowu zakrecony dzien.Dobranoc:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Długo mnie nie było, ale dostawca netu nam nawalił 😞(

Z tego co pamiętam, bo miałam sporo do nadrobienia.

Martuś witam ponownie, miło że jesteś :***

Tuska Alanek super na zdjęciach, boooooski jest :*. No Amelcia też na pewno się zakocha 🙂))

Niunia a ta akademia super! Zazdroszczę! W Bydzi też miała być, ale wpuściłam jednym uchem, wypuściłam drugim, a nie wiedziałam, że to taka fajna sprawa 😞. Dałam d...i

Samantka u nas po staremu. Też nadrabiam zaległości z forum. Amelcia już praktycznie jest raczkuje i stara się sama siadać, ale jeszcze się przewraca. Pani lekarka powiedziała, że kwestia dni. A co u Ciebie?

A co do pomocy, to mój zawsze w weekendy wstaje, żebym sobie pospała. Teraz ma urlop to wstaje i zawozi młodą do żłoba, a ja sobie smacznie śpię. Jak już poruszyłam temat żłobka to babeczka mi dzisiaj powiedziała, że gdyby piętnaścioro dzieci było takich jak Amelcia to by mogła 34 godziny na dobę pracować w żłobku. Bawi się, śmieje się do wszystkich, jak zmęczona to idzie sama spać, no i je wszystko co jej dadzą 😁. A jak mnie widzi to się uśmiecha i pierwsze co robi to mnie za nos chwyta i ciągnie 😁. Wspaniałe przeżycie!

Misia i Tuska główka do góry i odpocznijcie troszkę. Również tulę!

Edytko jestem już 🙂. Miło że o mnie pamiętasz :*

Sto latek dla Juleczki i dla Pawlisia :***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny!
100lat Pawełku!!!
Byliśmy dzisiaj u polecanej pediatry prywatnie- neatolog czy jakoś tak obejrzała Agatkę i stwierdziła że na jej oko Agatce nic nie dolega,może ewentualnie jest trochę za słaba ale to raczej wynika z tego że mało ją na brzuszku kładziemy.Nie wymaga rehabilitacji rozwój psycho-motoryczny na 5miesiąc. Mówiła że obiema rękoma może podpisać się że Agatka jest zdrowa.ZALeciła więcej ją przewracać i kłaść na brzuszku.Agatka była u niej w dobrym humorze a lekarka była nią zachwycona.
Zgłupiałam już zupełnie!!!
Tu wiotkość mięśni ,tam wzmożone napięcie .. Komu mam wierzyć?
Najbardziej wiarygodna była dla mnie rehabilitantka choć chciałabym by się myliła.Umówiona z nią jestem na piątek na prywatną wizytę i nie wiem czy iść. Nie chodzi o pieniądze a o ti że będzie Agatkę męczyć 😞
AGAtka mierzy 65cm i waży 6705g.Poza tym to koniecznie kazała mi już wprowadzać gluten,żółtko i mleko2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko cieszę się, że lekarka tak powiedziała! Na pewno Agatka zdrowa!

Natomiast jakbym była na Twoim miejscu to bym rehabilitowała. Nam pani neatolog, koordynator oddziału powiedziała, że lepiej wyjść z rehabilitacji, niż zacząć ją jak dziecko już jest duże i jest za późno 🙂. Takie moje skromne zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niunia26 napisał(a):
Misia napisał(a):
niunia26 napisał(a):
Misia, czy fluoryzacja boli? Tzn.czy przy naszej nadwrażliwości będzie to nieprzyjemne?

Nie, bo to jest tylko smarowanie 🙂


Uff, bo jak mi dziś powietrzem psiknęła to aż podskoczyłam z bólu ;-( To uciekam do wyrka. Kolorowych snów.

To mam złą wiadomość... bo po każdym posmarowaniu mój stomatolog mi psikał tym powietrzem. Jak mnie bolało to smarował jeszcze raz, potem psikał i tak do skutku...
Idę spać. Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do depresji to dziewczyny wydaje mi się że to właśnie przez opiekę non stop maleństwami.
JA najpierw na samą myśl pójścia do pracy płakać mi się chciało,a teraz widzę że na serio super sprawa z tą pracą.Głupio to zabrzmi ale teraz w pracy to wypoczywam choć pracę mam stresującą i odpowiedzialną.Teraz skupiam się w pracy na pracy,a w domu z największą radością w 100%Agatką i gdyby tylko doba była dłuższa..bo padam na twarz,obiad zjadłam dzisiaj o 20:30 a usiadłam pierwszy raz 20min temu.
Postarajcie się dziewczyny wygospodarować trochę czasu bez dziecka to na prawdę dużo daje! Ja niechętnie zostawiałam Agatkę(góra 5razy mnie nie było dłużej niż godzina),a teraz widzę że martwiłam się niepotrzebnie.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOROTA napisał(a):
co do depresji to dziewczyny wydaje mi się że to właśnie przez opiekę non stop maleństwami.
JA najpierw na samą myśl pójścia do pracy płakać mi się chciało,a teraz widzę że na serio super sprawa z tą pracą.Głupio to zabrzmi ale teraz w pracy to wypoczywam choć pracę mam stresującą i odpowiedzialną.Teraz skupiam się w pracy na pracy,a w domu z największą radością w 100%Agatką i gdyby tylko doba była dłuższa..bo padam na twarz,obiad zjadłam dzisiaj o 20:30 a usiadłam pierwszy raz 20min temu.
Postarajcie się dziewczyny wygospodarować trochę czasu bez dziecka to na prawdę dużo daje! Ja niechętnie zostawiałam Agatkę(góra 5razy mnie nie było dłużej niż godzina),a teraz widzę że martwiłam się niepotrzebnie.


Zgadzam się w 100%. Ja teraz to widzę jak oddaję młodą do żłobka. Ten czas kiedy mogę wypić spokojnie kawę, posprzątać, iść na zakupy jest także bardzo ważny. A później jak odbieram Amelcię to calusieńki czas poświęcam jej. Myślę, że nawet teraz więcej czasu jej poświęcam niż wcześniej. No i mam więcej siły na to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziewczyny
Dorotko może za 4 latka drugie albo za trzy ja mam siostrę o 4 lata młodszą i super się dogadujemy
Nocka nam minęła dobrze tylko jedna pobudka i zero mleka:P dopiero wstałam a już muszę sprzątać po K bo dziś nie poszedł do pracy nawet nie chce zostać z małym a chciałabym jechać do mamy po małe zakupy bo w sobotę do szkoły ... No cóż będę musiała go zwiąż
ŻYCZĘ WSZYSTKIM MIŁEGO DNIA DUŻYM I MAŁYM ... W PRACY I ŻŁOBKU 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy !
Dzisiaj z malym spalam u mojej siostry, Bartus noc przespal super - myslalam ze bedzie sie budzic w nowym miejscu. Wstal o 6, zjadl, posmial sie i dalej śpi. Siostra do mnie: "ty masz sie super: przespane noce, tak jakby dziecka nie bylo, ja to musialam wstrawsac 3, 4 razy."
Wczoraj zrobilam malemu zupke brokułowa z zółtkiem i powiem ze niezbyt mu smakowala.

DOROTA napisał(a):
Myszka mam 30lat i jestem najstarsza,w moim wieku Patii będzie mieć 11-letnie dziecko 🙂 Najgorsze jest to że latka lecą a ja chcę mieć jeszcze jedno dziecko, przed 35 rokiem życia.

DOROTA lepiej pozniej niz wcale, znowu taka stra nie jestes. Jak bylam na porodowce to tam byla babka 50letnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka2o1o napisał(a):
Witam dziewczyny
Dorotko może za 4 latka drugie albo za trzy ja mam siostrę o 4 lata młodszą i super się dogadujemy
Nocka nam minęła dobrze tylko jedna pobudka i zero mleka:P dopiero wstałam a już muszę sprzątać po K bo dziś nie poszedł do pracy nawet nie chce zostać z małym a chciałabym jechać do mamy po małe zakupy bo w sobotę do szkoły ... No cóż będę musiała go zwiąż
ŻYCZĘ WSZYSTKIM MIŁEGO DNIA DUŻYM I MAŁYM ... W PRACY I ŻŁOBKU 🙂


Nie daj się, ma wolne to niech przy dziecku zostanie. Niech ci pomoze, jak chce miec wyksztalcona zone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...