Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Misia my mamy też zielone krzesełko, jest bardzo funkcjonalne, polecam. Ja nie kupiłabym krzesełka droższego o 100 PLN, tylko z uwagi na kolor, czy wzór, głównie wynika to z ekonomii budżetu domowego, także jeśli kierujesz się funkcjonalnością i ceną to w 100% polecam to, które mamy.

Niunia nie wyświetla mi się nic po załączeniu tego linka, nie mam FB...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerda napisał(a):
Szarla może zostań u tych teściów do wtorku, bo w poniedziałek cały Fordon nie będzie miał dostępu do ciepłej wody;/ (od pólnocy aż do godzin popołudniowych)..


Jeszcze zajrzałam. Gerdzia dziękuję za troskę. U mnie na klatce jest napisane że od wczoraj do późnych godzin popołudniowych dzisiaj nie miało być, ale jeszcze jest. A my w niedziele mamy rocznicę i nie planuję jej spędzać u teściów :P. Najwyżej gary na gaz i będziemy wodę grzać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewuszki 🙂
Wszystkiego najlepszego dla Antosia Grzesia i Weroniki 🙂
U nas noc w końcu normalna, mala spala od 21h00 do 7h00. ale nad ranem znowu sie wyginala, byc moze chce sie przewrociz z na brzusio, ale ona tak spi, w takiej pozycji... nie wiem sama, ale mam nadzieje, ze to nic powaznego...
Monisia, co do szczepienia, na grype to odradzam, zalecane jest to wczesniakom... przynajmniej tak w belgi jest, ale nie dzieciom rodzonym o czasie... moj brat jest wczesniakiem i mama go co roku szczepila, bo jak raz sie zacznie to trzeba to robic co roku... ALE, teraz Michaś ma 6 lat i pediatra zalecił nie szczepic w tym roku, bo później może tak przywyknąc do szczepienia, ze grype bedzie przechodzil bardzo ciezko. normalnie dzieci nie zalecaja szczepic, bo to nie potrzebne... no ale decyzja nalezy do ciebie 🙂 ja tez chcialam zaszczepic, ale mama jest w temacie w ogole i powiedzala zebym nie szczepila...
Niunia, fajnie, że się zabawisz 🙂 Też bym chciala, ale mój to też taki muł, że szok....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Samantko u nas sie tak mowi 😁 😁 A co do szczepionki,to w UK jeszcze do grudnia zeszlego roku byla darmowa i obowiazkowa dla dzieci od 6 miesiecy do 5 lat.Z racji ciec w budzecie zniesli to,ale mozna samemu zaszczepic,a koszt nie jest wielki,bo tylko 10f.Musze z lekarzem jeszcze pogadac.Bo naprawde serce mi peka,jak ona wciaga powietrze i zaczyna sie dusic,nie chce jesc,nie usmiecha sie i w ogole jest bidulka apatyczna i marudna 😞 😞I dalej twierdze,ze chce na festyn piwa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Samantko u nas sie tak mowi 😁 😁 A co do szczepionki,to w UK jeszcze do grudnia zeszlego roku byla darmowa i obowiazkowa dla dzieci od 6 miesiecy do 5 lat.Z racji ciec w budzecie zniesli to,ale mozna samemu zaszczepic,a koszt nie jest wielki,bo tylko 10f.Musze z lekarzem jeszcze pogadac.Bo naprawde serce mi peka,jak ona wciaga powietrze i zaczyna sie dusic,nie chce jesc,nie usmiecha sie i w ogole jest bidulka apatyczna i marudna 😞 😞I dalej twierdze,ze chce na festyn piwa 😁

Monisia, to może Julcia teraz będzie miała więcej tych przeciwciał i następną grypę będzie przechodziła dużo łagodniej... Ona pierwszy raz tak choruje więc może to dlatego...
u nas tez ta szczepionka grosze kosztuje grosze, bo sie placi za nia ok10 euro, a zwracaja 8 z kawalkiem... 🙂no ale ja nie bede szczepic.... juz dosc tych szczepionek 🙂

Misia ja nie wiem co z tymi facetami sie dzieje, moj sie zachowuje jakby z 40 lat mial....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny wezcie inicjatywe w swoje rece 😁 Moj jakby mogl,to by tez w domu siedzial.A juz na jutro nam zajecia znalazlam i nie ma siedzenia w domu.Dopiero po poludniu bedziemy,bo walke chce obejrzec 😁 Niestety tak jest,ze z czasem to my musimy byc tez madrzejesze 😁 😁 😁 Samantko mam taka nadzieje,ze bedzie lepiej,bo mi serducho peka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂 my wstaliśmy o 10 bo K nie poszedł do pracy bo źle się czuje i zajął się Iguśiem żebym mogla pospać 😞 ja miałam tylko jedno pobudkę ale za to wielkim płaszcze ;/
Misia napisał(a):
A na TVN są Kuchenne Rewolucje. Niunia a na MTV jest nowy sezon Licealnych ciąży 🙂

super ja już oglądał pierwszy odcinek w niedziele uwielbiam je naprawdę zaczęłam oglądać zanim zaczęłam w ciąże później to mnie wciągło do oglądania i tak zostało oglądam wszystkie licealne ciąże i nastoletnie matki... 🤪
szarla napisał(a):
Samantka może Nikusia się wygina bo na brzusio chce przeskoczyć w ten sposób? Moja tak właśnie robiła.

nie przejmuj się bo mój tez tak robi a wczoraj nawet obrócił się na brzuch fajnie to wyglądało przodem leżą a nogi jeszcze gdzieś na plecach leżały... nie zrobiłam foci niestety nie zdążyłam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NO U MNIE TO JUZ OD POŁOWY CIĄŻY MĄŻ SIĘ STAŁ MUŁEM I TAK MU JUZ ZOSTAŁO...CZASAMI WYDAJE MI SIE ŻE MAM W DOMU TRÓJKE DZIECI A NAJSTARSZE CZYLI MÓJ MĄŻ WYMAGA NAJWIĘCEJ OPIEKI...NO POWIEDZMY WYMAGAŁ..BO OD PRAWIE 4MC ZYJEMY JAK PIES Z KOTEM I PO PROSTU NIE WCHODZIMY SOBIE W DROGĘ...ROZMOWY TYLKO O DZIECIACH JAK JEST KONIECZNOŚĆ..TAK W OGÓLE TO MYSLIMY JUZ O ROZWODZIE ALE DECYZJI JESZCZE NIE PODJELIŚMY W 100%...TAKŻE NIE WIEM CZY LEPIEJ MIEĆ WOŁA ALE KOCHANEGO I ODDANEGO NIZ TAKIEGO KTÓREMU OGÓLNIE NIC NIE PASUJE 😉JA SIĘ NIE MARTWIĘ BO OD 3LAT PRAKTYCZNIE SAMA O WSZYSTKO DBAM...MUSZE ZAROBIĆ ...MUSZE ZADBAC O DOM O DZIECI...A MÓJ MĄZ OD 4LAT SZUKA PRACY I GDYBY NIE MÓJ OJCIEC TO BY CAŁY CZAS W DOMU SIEDZIAŁ...MIAŁO BYĆ LEPIEJ ,MIAŁ SIE WZIĄŹĆ W GARŚĆ ALE NIC SIE OD 2LAT NIE ZMIENIA...DO TEGO ZACZĄŁ POPIJAĆ A JA JESTEM TOTALNYM WROGIEM ALKOHOLU...I MAM OGROMNY WSTRĘT DO LUDZI PIJĄCYCH A SZCZEGÓLNIE DO SWOJEGO MĘŻA JAK ZDAŻY MU SIĘ A OSTATNIO BARDZO CZĘSTO MU SIE TO ZDARZA ..ON TWIERDZI ŻE TO MOJA WINA BO W OGÓLE SIE NIM NIE INTERESUJE ODKĄD URODZIŁ SIE NASZ SYNEK ALE TO NIE PRAWDA ...ON SIE ZAGUBIŁ I NIE CHCE ABY KTOKOLWIEK MU POMÓGŁ A MNIE OBWINIA O WSZYSTKO...TERAZ MAJĄC JUŻ DWÓJKĘ DZIECI PRZEJRZAŁAM NA OCZY LEPIEJ JUZ NIE BĘDZIE WIĘC PO CO SIĘ MĘCZYĆ...JA JUZ SIŁ NA NAPRAWĘ TEGO ZWIĄZKU NIE MAM MUSZĘ JE ZACHOWAĆ DLA DZIECI ...BO ON W CIĄGU DNIA TO MOŻE Z NIMI Z PÓŁ GODZINY SPĘDZI...JAK GO O TO POPROSZĘ BO TAK TO JEST ZAWSZE BARDZO ZAJĘTY CZYMKOLWIEK OBY TYLKO NIE BYC W ZASIĘGU...NO NIESTETY TAK TEZ BYWA...JA JUZ SIE PRZYZWYCZAIŁAM ...WSZYSTKO W MOICH RĘKACH...ALE CO TAM I TAK MAM SUPER DZIECI!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...