Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
W związku z tym że ciężki dzień był i że jutro do pracy nie idziemy po piwku sobie wypiliśmy Ja Desperadosa i dym mam jak diabli, odpuszczam sobie dzisiaj prasowanie i robotę (zadanie extra od szefa 😞) wszystko przekładam na jutro. Mam nadzieję że obudzę się z ogromną siłą do działania.
MOja Agatka standradzik ładnie zasnęła po minucie odłożenia do łóżeczka. Boże jak ja kocham to dziecko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziewczyny też nie miałam dobrej nocy chodź Iguś spał cały czas stękał jutro jesteśmy umówieni do lekarza na kontrole to wspomnie lekarce o tym stękaniu ... zaraz idę małemu robisz obiadek zobaczymy jak mi wyjdzie z tym żółtkiem ... A właśnie chciałabym wasz się zapytać czy któraś z was robi A6w??? bo już przeszło 3 miesiące i nic nie spadło nawet kilogram a tyle się na męczyłam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia, ja też Dorocie zazdroszczę tych nocek. Choć w sumie dzisiejszą mogę uznać z niezłą jak na mojego diabełka: pobudka o 2, 4, 6 i po 7 wstaliśmy. No a od środy do pracy. Ja nie wiem jak ja będę pracować po tylu pobudkach 🙂
Od wczoraj Krystian przechodzi samego siebie. Reka w buzi non stop i to prawi cała, bodziak mokry po pępek a jak tylko widzi czyjąś rękę to się rzuca do gryzienia. Kurde, naprawdę myślałam, ze jak mu wyjdą te ząbki to będzie spokój a tu nic z tego 😞 Dziś kaszki nie chciał ruszyć, choć już jadł ja ze smakiem. dzisiaj wolał swoja rękę.
Dziewczyny, macie kubki niekapki? Bo ja chce kupić małemu. Kaszkę i tak je tylko łyżeczka wiec picia nie chce mu dawać butla bo i po co. Tylko nie wiem jaki kupić żeby był dobry. Polecacie jakiś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Dorota tą prywatnie rehabilitację to mieliśmy różnie, 2 razy w tygodniu albo 3. I to było 10 zabiegów. Natomiast dzisiaj zostaliśmy wpisani do szpitala na rehabilitację dzienną i to jest 10 dni pod rząd w dni robocze. Bo Amelcia jest teraz pod opieką szpitala. I mieliśmy dzisiaj masaż około 20 minut, 30 minut ćwiczeń, naświetlanie lampą, laser i masaż takim specjalnym urządzeniem. Zeszło nam około 3 godzin, ale to może być czasem dłużej, czasem krócej. Ogólnie to masażysta się śmiał, że młodej coś dolega, ale później zobaczył że troszkę nóżki prostuje.

Hawajka Amelcia też non stop rączka w buzi :/. A kubek niekapek mam z tommee tippe, ale zbytnio nie chce z niego pić, bo ma gumową końcówkę. Woli zwykły kupek z dziubkiem, ale to nie jest niekapek, z rączkami. Ładnie z niego pije.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dołączam do grona z tragiczna nocka!! Kornelka od 23 do 3 sie rzucala i co 2-3 min musialam jej podawac smoka bo inaczej był ryk! O 3 zasnela i spala az do 4 a potem do 7 znow smok co 2-3 min Masakra jestem nie wyspana do tego mam goraczke i boli mnie gardło!! Mala na szczescie ma tylko lekki katar! Mysle ze dziasla jej dokuczaly bo jak posmarowalam o tej 3 to zasnela po chwili ale tylko godzinke spala!!
Dorotko (choc pytanie nie było do mnie to odpowiem :P) My jezdzimy na rehabilitacje raz w miesiacu ale musimy cwiczyc codziennie w domku od 1-3 razy nawet!! Mamy takiego rehabilitanta ktory uwaza ze nie ma sensu jezdzic w te i sopwrotem skoro sami mozemyrobic to w domku! Ale jak pokazuje nam nowe cwiczenie to dlugo je cwiczymy z nim i jak powie ze umiem je zrobic to przechodzimy do kolejnego! I na kazdej wizycie pokazjue poprzednie zeby mogl ewentualnie skorygowac bledy!
Ide sie chyba polozyc bo mala zasnela!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szarla ale extra masz z tymi zajęciami w szpitalu u nas o niczym podobnym nie słyszałam.Zresztą kto mnie tam skieruje jak lekarze nie widzą problemu. Obejrzałam 5razy nagranie z wizyty u tej rehabilitantki zapisałam wszystko i własnie Agatkę przemaglowałamTeraz jak się wsłuchałam w jej głos a nie płacz Agatki to ona kazała mi robić ten masaż 4razy dziennie ,a my zamiast ćwiczyć to po lekarzach łaziliśmy żeby ktoś nam to potwierdził że mamy ją rehabilitować. Myślę że po wizycie wczorajszej mąż przejrzał na oczy i może da się przekonać byśmy pojechali na ten kurs rehabilitacyjny pod Lesznem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zainwestować w wiedzę i jechać. Krzywdy Agatce nie zrobicie, a lepiej samemu się podszkolić. Gdyby u nas coś takiego było to bym poszła. A z tym szpitalem to trzeba czekać 10 miesięcy, także też lipa. Nam się udało, ale prywatnie też kupę kasy zainwestowaliśmy, bo około 1000 zł, ale nie żałuję, cieszę się!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny czym przemywacie uszka dzieciakom?
Bo ja poczułam dzisiaj nieprzyjemny zapach z jednego uszka.. i teraz nie wiem co robić, wiem, że u Nikoli oznaczało to zapalenie uszka, a czy u którejś z Was też się to zdarzyło?
a my mamy co tydzień rehabilitację, od 45min. do 60min. trwa.. a tak to w domu ćwiczę 3razy dziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale Amelka jest długa!!!!
A zdjecie z noga w buzi cudne!!
Ja czyscze pstyczkiem dla dzieci po kapeli!! Nie mialam takiej sytuacji wiec nic nie podpowiem.
Nic nie pospalam bo jak polozylam sie to mala sie obudzila! pozniej zasnela znow ale przyszla tesciowa i nijak nie moglam sie przespac!! Teraz poszla a mala wstala!! A ja padam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za To Edytko za nas dwie pospałam.
A jak zmierzyły Amelcie to mówie, że raczej tak 5 cm mają odjąć, bo noszę ciuszki na 74.
To na mnie babeczki popatrzyły i powiedziały, że jak już to 1 cm odejmą. Bosz, wszyscy mówili, że długa, ale żeby aż tak?!?!?!
Chyba nie zauważyłam kiedy dziecko mi urosło :PPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...