Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

najlepsze jest to, że w ciągu dnia spał mi pół godziny, a teraz jak młody mi zasnął o 18.00, obudziłam go po 19. i na pół śpiąco go nakarmiłam i śpi dalej.. jak się obudzi w nocy i nie będzie chciał zasnąć to załamka.. boję się, że będzie chory 😞 coś pokasłuje mi rano, ale tylko rano, a wiem, że jak byłam mała to miałam tak samo.. i to wcale nie była choroba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My tez dajemy cebin tylko multi!!
No wlasnie postanowilam ze przejde na bebiko bo mam jedno opakowanie nan 2 i jak mi sie skonczy to kupie bebiko!! U Nas ceny sa takie same!!
Pomalu juz sie przyzwyczajam do tej mysli!!! Ale bardzo Wam dziewczyny dziekuje za wsparcie!! Jestescie poprostu boskie!! ( tak apropo skromnosci 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, ja tylko na chwilke 🙂 Monia, śliczne fotki 🙂
Niestety znowu nie bede miala dostepu do neta... najgorsze, ze nie wiem ile to potrwa... no coz... jakos przezyje:P
a dajecie jakies serki dla dzieci??? Ja kupilam ostatnio petit bledi od 6 mc, odpowiednik danonków i mala wsowa az sie uszy trzesa 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór widzę że mam dużo do nadrobienia 🙂
u nasz Bebiko kosztuje 11.99 i też jestem bardzo zadowolona bo Igor po NAN miał zatwardzenie ale po bebiku jest już ok 🙂
tak czytam wasz i mówicie ciągle o szczepionka my z Igorem mamy spokój jeszcze przez 4 miesiące bo płaciliśmy za szczepionki (pneumokoki, rotawirusa, 6w1)... tak się zastanawiam czy nie iść z Igorkiem na wizytę kontrolną bo nasza pediatra nic nie wspomniał na ostatniej wizycie jak byliśmy na szczepionce ...

Musze się pochwali że Igorek dziś pół dnia obracał się na plecy i na brzuszek super to wyglądało ale zawsze zapominała o aparacie z tego wrażenia jak mi się uda w najbliższym czasie to nagra i pokaże wam ... dobra leczę już lulać bo nie wiadomo tez ile będę spała ...to DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały obudził się o 21.30 i nie miał zamiaru iść spać..bawił się i myślałam, że nie zaśnie, ale dzięki Bogu 10min.temu padł!
tak więc dobrej nocy, bo będzie ciężka noc coś czuję. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny. Czytałam Was cały czas ale jakoś nie mogłam się zebrać, żeby napisać. Zawsze coś lub ktoś mi przeszkodzi. Raz już nawet miałam posta do połowy napisanego i musiałam przerwać 😠
Niunia, Dorota podziwiam Was, że dajecie radę w pracy. Mi się wydaje, że poza oczywiście tęsknotą za dzieckiem, najtrudniej byłoby mi przeżyć bez drzemek w ciągu dnia. Raz to zawsze śpię z małym, a czasem zdarzy się, że i dwa razy ☺️ A Wy przed pójściem do pracy odsypiałyście noce w ciągu dnia?
Dziś idę na zakupy i do fryzjera i moja mama zostaje z Grzesiem na pół dnia. Mam nadzieję, że sobie poradzą.
Ostatnio była u mnie teściowa. Grzesio akurat się obudził,wzięłam go na ręce i jak zobaczył teściową to ryk 🤪 Po raz pierwszy tak ostro na kogoś zareagował. Wcześniej uśmiechał się do każdego, a tu taka niespodzianka. Po chwili jednak już było dobrze,przestał płakać i dał się jej nakarmić.
Myszko, widziałam filmik z Igorkiem, jak tak "bujał" się na czworakach. Naprawdę super Ci się rozwija. Tylko patrzeć a pójdzie na czworakach.
Co do mleka, to ja daję małemu Gerbera 2. W lidlu kupuję za 12,49 za 350 g.
A miałam się zapytać o to żółtko. Myślicie, że mogę dodawać takie ugotowane żółtko do zupek ze słoiczka? Bo Edytka pisała, że dodaje, ale ona chyba sama zupki gotuje.
Nie pamiętam, co jeszcze chciałam napisać. Życzę wszystkim miłego dnia. Buźka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...