Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No ja to za bardzo nie wiem jak to zrobic bo ja to w kompie glupol jestem, ale moze meza poprosze to mi to zrobi!'
Dzieki dziewczynki za podpowiedz! No i sie znow nie zalogowalam ale to ja EdytaS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Tuśka ...już pisałam, że mi przykro... ale będzie ok..Edytko nasza zakręcona 🙂 🙂
Dziewczynki jakie plany na week-end??? Ja niedługo spadam na zakupy, czekam, aż A. wróci z pracy, a później idziemy do parku... super pogoda się zapowiada 🙂 słoneczko od rana 🙂 🙂

Kurcze pierwszy raz weszłam najpierw na mamuśki 🤪 😮 no ale ide na brzuszek się pokazać :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o a my dzisiaj jedziemy nad zalew po moi rodzice tam a weekend są i jedziemy jak wróci A na grilla, no a na wieczor wracamy, bo dzisiaj walka MMA i A będzie oglądał i chyba koledzy przyjadą 🙂 ja też się łapię na tym, ze pierw zajrze na mamusie ;-) ale to dlatego, bo poki co tu mniej do nadrabiania! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No wlasnie zakrecona jestem jak baranie rogi.
Ja tez wiedzialam ze Pudzian przegra, no ale jego biznes jak lubi w morde dostawac to niech dostaje, a Mamed wygrywa wszystko!
Ja wlasnie smaże nalesniczki, ale mam na nie ochote az mi slinka cieknie.
Uciekam bo mala sie obudzila!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
samantka napisał(a):
No ja na naleśniczki sobie pozwolę jak przestanę karmić 🙂 🙂 Ostatnio zjadłam schabowe to Mała kupy nie zrobiła przez prawie cały dzień, co nie jest normalne...na szczęście się nie męczyła, ale kupy nie było długo...


Dlaczego dopiero jak przestaniesz karmić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...