Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
admin napisał(a):
30 kwietnia odważyłem się wrzucić linka do strony. Pewnie na którymś wątku lub na czacie. Nie pamiętam już. Oczywiście link wrzuciłem na brzuszku 🙂

No i jak widać się opłacało 🙂 Zaczyna się rozkręcać... Ciągle powstają nowe, ciekawe wątki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haliszczanks a jak z ubezpieczeniem Twoim i Maluszka jesli zrezygnujesz z pracy? W ogole to ja w Olsztynie studiowalam i mialam kolezanke z Ketrzyna 🙂
Antos obudzil sie o 19, zasnal o 21 i przed 24 znow sie obudzil biedaczek z temperatura 38. Dalismy mu panadol i teraz dopiero zasnal. Biedulek moj 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o jejku Misia mam nadzieje że już śpicie i temperatura jest ok.
Haliszczanka pano dyrektor sobie może mówić co chce prawo pracy nas chroni! Po powrocie z macierzyńskiego pracodawca przez rok nie może nas zwolnić ani przesunąć na stanowisko mniej opłacane. Wiem że traci się bodajże tą ochronę jeśli dobrowolnie zmniejszasz wymiar pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do przyszłych "kur domowych" to przed urodzeniem dziecka wydawało mi się to potwornie nudne, a teraz się zastanawiam jak mogłam tak myśleć. Mi jest przykro że będę mamą z doskoku i ktoś będzie zamiast obok tych wielu ważnych chwil.Ale czasami trzeba i tak w każdym razie postaram się jak najwięcej czasu spędzać z małą no i nie będę ani zostawać w pracy po godzinach ani pracować w domu. W czasie ciąży udało mi się to wyeliminować i mam zamiar to utrzymać.
Mąż mi wczoraj mówił że jego koleżanka z pracy miała terminna na połowę kwietnia i wczoraj przyszła do pracy. Będzie chodzić na na 4h. Nie wiem jak to możliwe bo nie można wcześniej wrócić niż po 14 tyg.od porodu. Na pytanie jego dlaczego już jest w pracy odpowiedziała:"biorę tabletki i już nie karmię piersią" Mąż skwitował to zapomnieli przepisać jej coś na głowę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maly zasnal o 3.30 a przed 7 juz sie obudzil. Ma 37.2. Lezy teraz w lezaczku i babelki ze sliny robi. Wcale nie wyglada na to, ze zasnie. A mnie lepetyna z niewyspania peka! A z tych nerwow to w srodku nocy jadlam zurek z trorebki z wasa, a teraz tez juz wszamalam talerz makaronu z truskawkami... No niezle sniadanie. Cos czuje, ze dzis tez goraczka bedzie... ;(
A tak z innej beczki, to umiecie przyrzadzac swiezy szpinak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edytko witam w klubie 😁 Ja tez tylko wstaje to kompa wlaczam i zagladam.Emka znaczy sie Misia(ja sie chyba nigdy nie przestawie) powiem ci jak wiekszosc dzieci-ja nie lubie szpinaku 😁 😁 A ja zaraz ide moje dziecie wazyc.Ciekawe ile przez miesiac jej sie przybralo 🙂I mam dzis dobry humorek,mamy dzis z P. pierwsza rocznice slubu 🙂Jak sie obudzilam to na lozku lezalam ja,Julka i bukiet roz 😁 😁 No tak sie ciesze jak dziecko hihi.Samantko a co do tego forum,to mi caly czas wyskakiwalo,ze skoro mama jestem to mam na ta steonke wejsc i tak zrobilam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emka wspolczuje nieprzespanej nocki 😞 Ja niestety jeszcze nie wiem co to znaczy przesypiac całe noce i wiem dokładnie co czujesz ... Ja czesto miewam takie bole głowy 😞 A Antoś napewno dzis juz bedzie sie lepiej czuł, zobaczysz !!! Całusek dla Niego :*
Chciałabym po woli zaczac wprowadzac nowe produkty w diete Dawidka, ale mam lekkiego pietra 😞 Od dwoch dni dostaje na noc poł łyzeczki kleiku ryzowego i mam wrazenie, że narazie ma wieksze gazy przez to, ktore go budza ... Ale podam jeszcze kilka dni i zobaczymy, moze brzusio sie przyzwyczai....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej! Naszą małą wczoraj ważyli i waży 6100 g 🙂. A jak się urodziła to było 3610. Ja szpinaku nie lubię, zresztą gotowanych warzyw nie trawię :/. Przez to mam duży problem z jedzeniem gdzieś w gościach. Warzywka jem, owszem, ale surowe, no poza ziemniakami :PP. Ale kalafior, brokuły, brukselkę, groszek, fasolę itp. to wszystko uwielbiam surowe 🙂. Neli ja czekam do ukończenia 4 miesięcy żeby podać coś nowego. Już mało zostało, ten czas tak szybciutko leci 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No hej my juz po szczepieniu, mala byla dosc grzeczna tylko dwa razy zroblia łała i sie uspokoiła! Wazy 5950g ale nie mierzyli jej! Sama ja pozniej zmierze!
Ciekawa jestem czy dzis mi tez zagoraczkuje tak jak ostatnio!
Pytalam pania doktor o to co jej podac po jutrzejszej wizycie u okulisty (w razie jakby mi znow bardzo plakala) i polecila kupic czopki Viburkol (dla zwolennikow homeopatii)
Potwierdzila tez ze dobrze zrobilam decydujac sie na to usg glowki!
Monisiu wszystkiego najlepszego z okazji pierwszej rocznicy! Oby takich było jeszcze ze 100!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emcia tulę, oj Misia ;-) Biedna jesteś, ale dobrze, że gorączka minęła.
Monisia wszystkiego najlepszego!!!!!!
Adminie to Ty jeszcze pracujesz, skąd masz tyle czasu ;-) Stwierdziłam, że w każdym mieście w Polsce i nie tylko masz dziewczynę ;-) Gdzie nie pojedziesz tam jakaś jest z brzuszka lub mamusiek ;-) 😜 😜 😜 😜 😜
Co ten mój Pawełek wyprawia, jest ostatnio tak ruchliwy, że zawsze znajduję go w innej pozycji, a dziś leżąc w łóżeczku sobie trzymał nóżki na przewijaku ;-) A przed chwilą przyłapałam go jak pookręcał swoją gwiazdkę ;-) Musiałam odkręcać szelkę, którą jest ona przymocowana do łóżeczka. Wczoraj go zważyliśmy i ma 6660 g i 67 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...