Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi 🙂 jak w piątek wrócę od lekarza to wam napiszę co mi powiedział 🙂 będzie też mierzenie, ważenie i szczepienie. Tego ostatniego troszkę się boję. Ciekawe jak mała zareaguje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hawajka ja pisalam o asymetrii..Maja wlasnie od urodzenia upodobala sobie prawa strone i nie lubi obracac glowki...Jak lezy na brzuszku to jest taka wygieta w literke C, no i cala prawa strona jest silniejsza..Glowe czasami obraca, ale podczas snu i tak zawsze wraca na to samo miejsce..Jak sie pytalam pediatry (bylam u 2) to mowili, ze nic nie widza niepokojacego, ale ja sie uparlam i poszlam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szrla no to niezle, kolejna rzecz ktora Nas łączy!
Moja Korni strasznie placze dalam jej paracetamol to sie troszke uspokoila! Ma zaczerwienione miejsce po ukłuciu, robilam jej oklady a teraz ide wykapac moze cos przyniesie jej ulge! Moje biedactwo ostatnio bylo lepiej, az sie boje co bedzie po jutrzejszym dniu! I po piatku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia26 napisał(a):
Kurde ale jest zła, nie działa ta karuzela, teraz muszę reklamować, a to do 14 dni trwa ;-( Masakra. Ja to zawsze mam pecha ;-(


Współczuję. Ja tak bardzo nie lubię reklamować rzeczy 😞. Tym bardziej, że tak czekałaś i się tak bardzo cieszyłaś 😞.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...