Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nadrobiłam, ale napiszę jutro, bo A. chce wejść na kompa, bo naprodukowałyście dużo 😁 a poza tym wypiłam dwa piwa i mi się w oczach pierniczy 😜 dziś byliśmy na rehabilitacji i zrobić zakupy na chrzciny,ale więcej napiszę jutro 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, ja znowu powoli nadrabiam, ale napiszę już co pamiętam.
Witam nową Mamusię 🙂
Co do noska, to my prawie codziennie psikamy Disnemar, a Fridę stosujemy jak już widać, że coś tam jest, ale Antoś zazwyczaj kicha i nie ma problemu.
Dzięki Samantka za linka, ale będę robić szpinakowe gnocchi 🙂
Dziewczyny a czym szczepiłyście? Bo u nas ani wtedy anie teraz żadnego śladu po wkłuciu nie ma... nic kompletnie...
Haliszczanka moja koleżanka ze studiów to rocznik 82', więc może ją znasz. W Kętrzynie byłam raz, ale nie pamiętam dokładnie, bo to była taka jednodniowa wycieczka objazdowa, min. Kętrzyn, Wilczy Szaniec, Mikołajki, Mrągowo, Ruciane Nida i Ryn chyba. Ja 5 lat w Olsztynie mieszkałam, a potem przez rok w Lidzbarku Warmińskim. A Olsztyn wybrałam jakoś tak przypadkiem, bo tam był kierunek studiów, który chciałam... a do Wawy nie chciałam iść.
Wracam dalej do czytania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
EdytaS napisał(a):
Kaczuszka jak milo Cie widziec! Mam nadzieje ze u Was wszystko dobrze!!

dziękuje Edytko, miałam niestety ograniczony dostęp do neta a na dodatek Martynka nie spi za bardzo w dzień i niestety nie mam kiedy zaglądać chociaż bardzo bym chciała. u nas w porządku wczoraj zauważyłam że małeh wyszły 2 zęby!!!! 2 jednki!!!
Jeślo chodzi o bioderka to usg wyszło ok ale lekarz powiedział że za mało odchyka nogi na boki i kazał pieluszkowac (wkładac pieluche tetrową miedzy nogi) i trzymac nogi małej szeroko jak ja nosimy. moja mama mówiła ze kiedys sie wszystkie dzieci pieluszkowało wiec jak któras ma wątpliwosci to nie zaszkodzi pieluszkowac na wszelki wypadek.
co do noska to ja zwijam wate w taki wałeczek i wkręcam to małej do noska i to go oczyszza, pediatra mówiła ze gruszka albo frida tylko kiedy dziecko ma mocny katar!
filmik z Pawełkiem i karuzelą suuper. moja martybka uwielbia karuzele, gada do niej i wodzi wzrokiem za pluszakami na niej zawieszonymi
poza tym upałjak ch...ra ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki dziewczyny za przywitanie 🙂 steskniłam sie za wami 😉
ja byłam w totalnhym szoku z tymi ząbkami. martynka się ślini i wkłada rączki do buźki od kilku dni. na początku myślam że wkłada ręce do buzi bo głodna jest i cyca jej dawałam a tu taka niespodzianka. jakies 2 tyg temu byla strasznie niespokojna, nie chciała w ogóle jesc ani z cycka ani z butelki juz sie martwiłam a tu pewnie sie zabki wybijały. szok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niunia26 napisał(a):
Kaczuszka, a mocno płakała? Paweł też się strasznie ślini i pcha łapska do buzi, ale myślę, że to raczej nie ząbki.

troche popłakiwała ale nie wiecej niz zwykle tylko taka niespokojna była przy cyccku jakos sie strasznie wyginała - pewnie ja swędziało. niunia jesli twój Pawełek się ślini i pcha rączki do buzi to na moje idą mu ząbki, koniecznie pozaglądaj mu w dziąselka, może się zdziwisz tak jak ja!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...