Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Widze ze nie tylko ja nie mam dzis czasu! Weszlam tylko zeby napisac o tym zoltku!!Haliszczanka ja daje malej do zupek robionych przez siebie ale nie widze problemu zeby dodac do juz gotowych w słoiczkach!! Ale z tego co wiem to tezsa juz slioczki z odpowiedznia porcja zoltka!!
Szarla to trzymam kciuki za Amelke!! A Korni jak przystalo na siostre blizniaczke cos mi pokasluje od nocy!! 😞
Dobra uciekam moze zajrze wieczorem pa!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej dziewczyny. Haliszczanka jesli chodzi o zoltko to gerber ma krem dyniowy z żółtkiem.. ja dawałam małemu i mu smakowało... a dzis i wczoraj jadl indyka w pomidorach 🤪 a jak mu smakował..

u nas nocka masakryczna ... co pół godziny do godziny pobudka.. bałam się o małego, że się rozchoruje, a to ja chora.. o 5.30 miaam 37st. gorączki, a o 9.30 już 38,5st. zbiłam paracetamolem i poszłam do lekarza.. mam infekcje gardła... i antybiotyk:/:/
idę spać! A. dostał L4 do piątku..opiekę na żonę.. jak dam radę to jeszcze zajrzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amelcia super! a na tym filmiku lol fajnie ząbale widać 🙂) w ogóle Edyta pisała, że na jakimś zdjęciu Alana widzi podobieństwo między nim, a Kornelą.. no i ja już dawno nad tym myślałam, że Alanek jest podobny do Amelki i Kornelki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam znów zacznę o tego że życzę wszystkim zdrowie tym chorym
druga rzeczy Amelia jest przebojowa dziewczyna podziw ze tak szybo się rozwija 🙂
trzecia rzecz czy do żółtka można wszystkie warzywa dodać czy tylko jakieś wyznaczone????
Bo mam zamiar juto mu zrobisz ale nie za bardzo wiem co dać.
A dzień minął mi szybko nie wiem dlaczego jak gdzieś jadę to szybko mi dzień mija a jak siedzę w domu to tak się dłuży ze masakra... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bylismy dzisiaj u jeszcze jednego polecanego specjalisty: dr n med. Stanisław Faliszewski. Myślę że te tytuly cos móiwą facet sprawiał wrażenie znającego się na rzeczy i niestety uważa że Agatka zatrzymała się na trzecim miesiącu rozwoju, że te odruchy które powinny u niej zaniknąć do 6 miesiąca są i tylko intensywna rehabilitacja coś tu da. Byliśmy u niego prywatnie 120zł. W jego ośrodku są prowadzone rehabilitacje 70zł za wizytę a musi być rehabilitowana 3 razy w tygodniu. rehabilitują głównie BOBATHEM. Gdyby to on robił te ćwiczenia to byśmy może do niego chodzili ale w tej sytuacji że on tylko dogląda i ocenia dziecko to chyba zdecyduję się na zajęcia prywatne u tej rehabilitantki gdzie mamy na kasę chorych też. Ona od razu rozpoznała wszystko tylko Agatka tak strasznie u niej płakała ;(
Tydzień temu byłam u poleconej pediatry neonatologa i powiedziała ku.. wa że obiema rękoma może się podpisać, że Agatka nie wymaga rehabilitacji a ta nasza rehabilitantka to ona ją zna ze słyszenia i tylko straszy rodziców!
Dobrze że nie ma pozwolenia na broń w tym kraju bo połowie lekarzy bym łeb odstrzeliła!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do do filmiku Amelki to kopara mi opadła! Kurde Agatka jak leży na brzuchu to nawet nie oderwie całej ręki a gdzie tułów.
Jestem podłamana na maksa, ale z drugiej strony to przecież Amelka tak długo ćwiczona jest i tak pięknie się rozwija 🤪

Haliszczanka ja ledwo daję radę choć może wam się wydawać że jeszcze na brzuszek mam czas wejść, ale po prostu albo w czasie karmienia, a teraz Agatka po konsultacji zasnęła i śpi jak zabita, a ja muszę się wyżalić 🤢 Co do snu to ja nie robiłam w dzień drzemek bo Agatka super ładnie śpi mi w nocy od 21 do 7-8(cyc na śpiocha i do 9-10:00. Teraz to niewyspana chodzę bo rano o 6 muszę wstać a kładę się 23:30-00:45. Teraz jeszcze te rehabilitacje .. będzie ciężko 😞
Jutro mam wolne szef kręcił nosem ale mojej mamie skończył się urlop i jutro idzie do pracy, w przyszłym tygodniu tez potrzebuję wolnego .. i to najlepiej 2 dni, bo w środę na 11:00 mam rehabilitacje na kasę chorych, w czwartek moja mama idzie do pracy, a w piątek jest ten kurs wyjazdowy pod Lesznem na rehabilitacje może się na niego wybierzemy. Ech..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorota jak cos,to ja ci pomoge...mam licencje na zabijanie 😁 😁 A tak powaznie,to lekarze we wszystkich krajach sa tak samo beznadziejni...Racuchy wyszly chyba najlepsze w moim zyciu 😁 😁 I zupka pomidorowa tez niczego sobie.I przykro mi,ze szef nosem krecil..A w Polsce jest cos takiego,ze matka z dzieckiem jest pracownikiem chronionym?Bo tu jest tak,ze jak mam dziecko,to do ukonczenia jego 18 roku zycia pracodawca musi dopasowywac sie do mnie,moge pracowac ile chce i kiedy chce.I nie ma prawa mnie zwolnic,bo nie przyjde np do pracy.Dobra lecimy Julke kapac,bo od 3 dni mam malego potworka w domku i obu nam jest potrzebna chwila snu..i ciszy 😁 Dobranoc.Tuska jak sie czujesz?:*Szarla jak Amelcia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko będzie dobrze! A Amelcia ma ADHD i w miejscu nie wytrzyma, zawsze tak miała i raczej tak będzie miała. Pójdziecie na rehabilitację i Agatka też będzie tak śmigała.

Monisia u nas nie ma czegoś takiego jak ochrona matek. Nie ma i nie będzie. Taka polityka tego kraju. A młoda smarka, cieknie jej z nosa na maksa. Czyścimy, dajemy witaminkę C i mamy jakiś spray do nosa. Nie jest tragicznie, dajemy radę, a młoda nawet marudna nie jest, więc nie ma co narzekać. Ona normalnie ma uśmiech do twarzy przyklejony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to Kornelka dołączyła do siostry i smarka sie okropnie!! Cieknie jej z noska jak z kranu!! Dąłam jej na noc paracetamol bo mi lekarka mowila ze jak cos sie zaczyan to dawac nawet jak nie ma gorączki bo on p/ zapalnie dziala!!
Ja tez dołączam do chorowitych...ehhh ta jesien nadchodzi ;(
Myszko mysle ze mozesz dodac zółtko do wszystkich warzyw!! Tu chodzi głównie o samo podanie zeby juz poamlu wprowadzac do diety!!
Dorotko mam nadzieje ze szybko nadrobicie te zaległosci i ze nie bedziesz musiala sie dluzej martwic!! Trzymam kciuki zeby bylo jak najlepeij!!
Dzis dzwoniłam umowic Kornelke na wizyte w tym osrodku do ktorego jedzimy na rehab. bo raz na pol roku musimy sie pokazac u pediatry, psychologa, lekarza rehab., rehabilitanta i dodatkowo u neurologopedy!! Beda oceniac jej postepy i umowilam ja na 19.10 Z jednej strony nie moge sie doczekac bo mam nadzieje ze beda ja chwalic ze jest dobrze a z drugiej sie boje bo wiem ze jednak ten dyskretny niedowlad nadal jest! No ale do pazdziernika jeszcze duzo czasu!!
Dzwonilam tez do pracy i wiem ze 3 pazdziernika mam pierwszy dyzur!! I juz mi sie plakac chce ponad 12 godzin bez mojej niuni!!
Myslałam ze moja mama z nia zostanie ale od jutra zaczyna prace i bedzie musiala zostac z tesciową!!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta ja też dwa dni z rzędu dałam młodej paracetamol, żeby właśnie nic się nie rozwinęło. Korni posmarka, posmarka i pewnie przejdzie, ale za jakieś parę dni. My czyścimy nosek tak, że zakrapiamy sól fizjologiczną i potem gruszką i psikamy nasivin dla dzieci. Jest dobrze, bo nie ma problemów przy oddychaniu jak zasypia.

Życzę Tobie i Korni duuuużo zdrówka. A o wizytę się nie martw, bo Korni super szybko się rozwija. Moja też upodobała sobie jedną stronę, przewraca się głównie przez lewą stronę, dopiero jak napotka przeszkodę to przez prawą stronę. Od jutra mamy rehabilitację, ale już się tak nie stresuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To dobrze bo mala na pewno by to wyczuła!!!
Właśnie chcem jej podac przez kilka dni jak nie bedzie poprawy to pojde do lekarza!! Narazie na samopoczucie choroba nie wplynela!!
Korni zaczela od kilku dni przewracac sie na drugi boczek, troszke niedokladnie jeszcze jej to idzie ale mysle ze jeszcze troche i bedzie lepiej!! Ale mimo to i tak nadal widac ze ma ten niedowlad!!! No ale nie bede sie martwic bo na to trzeba duzo czasu!! I cierpliwosci!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...