Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też od poniedziałku do pracy 😞((
A nie wiem jak tam się odnajdę, w tygodniu zgubiłam komórkę, a przed chwilą portfel. Na szczęście portfel był w samochodzie, komórka też, tylko że w samochodzie taty. Wysiadam. Nie wiem gdzie ja mam głowę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
co do kataru to my się też jeszcze męczymy wszyscy łącznie z mężem. Ale to już prawie tydzień więc powinno się lada dzień skończyć,teraz nie żałuję że się na basen na zorganizowane zajęcia nie zapisałam, bo coś czuje że katar i tego typu rzeczy to wszystko przed nami. Najgorsze jest tylko to że w naszym przypadku infekcje są bardzo niewskazane.

Monisia ja mam LG ale to w sumie chodzi o to że działa na Androidzie, przypuszczam że HTC swojego męża to ten sam system.Kiepsko bateria trzyma 1,5 dnia pewnie przez ten wyświetlacz.

Nikola i Julcia to rzeczywiście za dużo nie je, moja Agatka je często za mamusią, tyle że po niej widać. Kiedyś pisałam chyba:
6:30 obie piersi
!0:00 kaszka (ale ja robię na Bebilonie i dodajję 3 łyżki Bobovity bezglutenowa- daję z butli nie jest tak gęsta jak te mleczno-ryżowe -zje-140-180ml)
13-14 pół słoiczka + żółtko(co kilka dni)
15-16 mleko140-180ml
17-18 piersi obie
19:oo owoc ale nie codzienni, zależy jak ma ochotę
21-mleko+1-1,5 łyżeczki kaszki Bobovity z glutenem

Samantka mówiłaś że spróbujesz Bebiolna, my w tym miesiącu przeszliśmy na zwykły 2 wcześniej mieliśmy Comfort i ten normalny już ładniej pachnie niż 1. tzn. już tak nie śmierdzi. 😜 Agatka lubi mlek, a na moje piesi to cieszy się w głos chyba powoli muszę ją odstawiać bo będzie problem coś czuję z odzwyczajaniem. Już nie mówiąc o tym że ciekawa jestem co mi z tych piersi zostanie 😞 Już teraz z trzy rozmiary są mniejsze nawet mniejsze niż przed ciążą. Już w ogóle nie czuję się atrakcyjna i jeszcze to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla napisał(a):
Ja też od poniedziałku do pracy 😞((
A nie wiem jak tam się odnajdę, w tygodniu zgubiłam komórkę, a przed chwilą portfel. Na szczęście portfel był w samochodzie, komórka też, tylko że w samochodzie taty. Wysiadam. Nie wiem gdzie ja mam głowę.


Będę za was trzymać kciuki!
A ty Szarla wracasz tam gdzie pracowałaś bo byłaś na jakieś rozmowie kwalifikacyjnej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko cieszę się, że czujesz się taka atrakcyjna.

Co do kataru młodej to męczyliśmy się 2,5 tygodnia, mam nadzieję, że u Was przejdzie szybciej.

Ja mam telefon na androidzie i tryzma mi około 10 dni, ale mój mąż się śmieje, że dostałam wersję testową, a tam lepsze baterie wsadzają. Ja się cieszę. Telefon mam od stycznia i dalej po 10 dni trzyma, a ciągle gdzieś dzwonię, mam wgraną grzechotkę na telefon i parę jeszcze bajerów. Jakbyś potrzebowała pomocy to mój mąż jest specem od androidów i do tego ma LG, więc służymy pomocą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla napisał(a):
Dorotko cieszę się, że czujesz się taka atrakcyjna.

Co do kataru młodej to męczyliśmy się 2,5 tygodnia, mam nadzieję, że u Was przejdzie szybciej.

Ja mam telefon na androidzie i tryzma mi około 10 dni, ale mój mąż się śmieje, że dostałam wersję testową, a tam lepsze baterie wsadzają. Ja się cieszę. Telefon mam od stycznia i dalej po 10 dni trzyma, a ciągle gdzieś dzwonię, mam wgraną grzechotkę na telefon i parę jeszcze bajerów. Jakbyś potrzebowała pomocy to mój mąż jest specem od androidów i do tego ma LG, więc służymy pomocą.


Dzięki a więc będę was molestować w razie czego.

Szarla nie mogę na siebie patrzeć żałuję że jestem widzialna dla innych tak źle się ze sobą czuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja źle przeczytałam o tej atrakcyjności. My wszystkie Dorotko pięknymi mamusiami jesteśmy 🙂.

Tak. Pracuję gzie pracowałam, bo w tej inne firmie nie zgodzili się na moje warunki. A nie rzucę pracy stałej na nie wiem co 🙂. Także im podziękowałam, a jak się zapytali czy mogą moje CV zatrzymać to powiedziałam, że nie 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heej ;* miałam trochę do nadrobienia, przeczytałam wszystko ale nie zabardzo pamiętam co miałam napisać 😜
Oktawia - warzywa kupuje normalnie w sklepie, a jajka mam swojskie 😜 mam okazje to kupuje świeżutkie.
Co do odbijania to mojemu się zazwyczaj od razu odpija po butli.
Misia super fotki Antosia 😉 ten smail 😁 mały przystojniak z niego
samanta sałatka wygląda apetycznie , napewno w któryś dzień ją zrobie. Akurat uwielbiam połączenie kurczaka z ananasem i curry.
Ja mam przepis na pyszne (z piekarnika) piersi z kurczaka w sosie curry i do tego jest właśnie połączenie ananasa. - trochę piekantne , podaje się z ryżem .. palce lizac 😉

używacie już wózki sportowe? Ja się rozglądam za wózkami typowymi sportowymi i najlepiej jakby szło dziecko całkiem w tym wózku położyc na płasko a nie na półsiedząco 😜 może znacie jakieś dobre firmy które byscie poleciły ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
patii0423 napisał(a):
Heej ;* miałam trochę do nadrobienia, przeczytałam wszystko ale nie zabardzo pamiętam co miałam napisać 😜

używacie już wózki sportowe? Ja się rozglądam za wózkami typowymi sportowymi i najlepiej jakby szło dziecko całkiem w tym wózku położyc na płasko a nie na półsiedząco 😜 może znacie jakieś dobre firmy które byscie poleciły ?

nie wiedziałam że takie są my kupilismy wózek 3w1 i tyle kosztował że za innym nawet sie nie oglądam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szarla napisał(a):
Bo ja źle przeczytałam o tej atrakcyjności. My wszystkie Dorotko pięknymi mamusiami jesteśmy 🙂.

Tak. Pracuję gzie pracowałam, bo w tej inne firmie nie zgodzili się na moje warunki. A nie rzucę pracy stałej na nie wiem co 🙂. Także im podziękowałam, a jak się zapytali czy mogą moje CV zatrzymać to powiedziałam, że nie 🙂.

wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma..
Ja liczę na wygraną w totka i wtedy powiem : "a mnie to lotto!"
Kurczę miło pomarzyć, od razu mi się papa śmieje.
Ja idę posprzątać łazienkę. Zła jestem znowu na siebie prawie dwie godziny przed laptopem siedziałam kurde! Zawsze się wściekam jak tyle czasu zmarnuje! Ech!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pati, a co to są wózki typowo sportowe? My mamy spacerówkę taką zwykłą i jestem bardzo zadowolona 🙂 nie mieliśmy wózka 3 w 1. Najpierw była gondola, a teraz spacerówka-parasolka.
Ja dziś też sałatkę robiłam... bombę kaloryczną, że hohoho... ale pyszna była :P
Idę spać, bo oglądałam film, wypiłam piwko i oczywiście zasnęłam... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Ja juz nie spie od 6 a moje dziecko własnie dzis postanowiło pospac i jak zasnela o 23 tak spi do teraz z jedna mala pobudka o 3 na smoka! Jak mama nie moze spac to niunia spi, a jak mam by pospala to Ona sie budzi! Ach to słoneczko moje!
Dorotko dzieki za słowa pocieszenia! Nie jest mi ciezko ze wracam do pracy, bo tak jak napisalas bardzo ja lubie i z jednej strony nie moge sie doczekac! Tylko strasznie mnie wnerwia to ze przez cały dzien nie bede widziec malej! No i najwazniejsze ze jak bede miala dniówki to cały dzien nikt z nia nie bedzie cwiczył! I to dla mnie jest stracony dzien!
Ostatnio zauwazyłam ze jak Kornelka pełza to odpycha sie tylko lewna noga a prawa ciagnie za soba! Tak jakby jej nie czuła! Wogóle im wiecej sie rusza tym wiecej wychodzi ze prawa strona jest duzo gorsza! No ale zobaczymy 19.10 bo mamy wizyte w osrodku to wszytsko sie wypytam!
Ide głowe umyc bo wczoraj mi sie nie chciało! Potem do kościoła i do teściów! Zajrze wieczorem bo jutro to pewnie nie bedzie kiedy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień doberek 😉
noc cała przespana, mały obudził się ok. 7, zjadł pobawił się i trochę się zdrzemnął.
Mówię o takim wózku np. http://allegro.pl/lekkie-wozki-quatro-imola-z-folia-5xsupergratis-i1828115129.html albo http://allegro.pl/wozek-baby-design-sprint-2011-spacerowka-najtaniej-i1829384701.html (tu mi się kolorki podobają)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia napisał(a):
Pati, a co to są wózki typowo sportowe? My mamy spacerówkę taką zwykłą i jestem bardzo zadowolona 🙂 nie mieliśmy wózka 3 w 1. Najpierw była gondola, a teraz spacerówka-parasolka.
Ja dziś też sałatkę robiłam... bombę kaloryczną, że hohoho... ale pyszna była :P
Idę spać, bo oglądałam film, wypiłam piwko i oczywiście zasnęłam... 🤢


a z jakkiej masz firmy? cos podobnego do tego? http://allegro.pl/baby-design-wozek-spacerowy-travel-2011-gratis-i1834038706.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
noc w miarę nam minęła rano jak wstaliśmy to K dał Igusiowi zabawki na imieniny bo mia wczoraj ale jak K wrócił to Iguś już spał wiec dał dziś rano taką miał twarz aż nie do opisania tak sie cieszył raczkami wymachiwał nie no super a za piłką tak pędzi że wzrokiem nie nadążałam go gonić 🙂 jest zadowolony z prezentów od taty ... a co do wózków to my mamy sportowy... może jak będzie większy to kupimy taki bardziej spacerówkę...A karetek dalej nasz wszystkich meczy mnie chyba najbardziej bo chłopakom już przechodzi ale nie chce za bardzo przejdź 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
patii0423 napisał(a):
Misia napisał(a):
Pati, a co to są wózki typowo sportowe? My mamy spacerówkę taką zwykłą i jestem bardzo zadowolona 🙂 nie mieliśmy wózka 3 w 1. Najpierw była gondola, a teraz spacerówka-parasolka.
Ja dziś też sałatkę robiłam... bombę kaloryczną, że hohoho... ale pyszna była :P
Idę spać, bo oglądałam film, wypiłam piwko i oczywiście zasnęłam... 🤢


a z jakkiej masz firmy? cos podobnego do tego? http://allegro.pl/baby-design-wozek-spacerowy-travel-2011-gratis-i1834038706.html

Dokładnie ten sam http://allegro.pl/baby-desing-wozek-spacerowy-travel-kurier-0zl-i1849190169.html w kolorze turkusowym 🙂)) jestem bardzo zadowolona, bo wózek jest lekki i szybko się składa. No i bardzo wygodnie się go prowadzi. Szczerze to nie zamieniłabym go na inny 🙂 A w sumie kupiliśmy go przez przypadek . Weszliśmy do sklepu pooglądać wózki i się zorientować co i jak, ale ten nam wpadł od razu w oko i wróciliśmy z nim do domku :PPP
Szarla my też od 7 już na nogach, a młody zasnął dopiero po 10 😞((
Dziś pierwszy raz Antonio dostanie mięsko... kurczaczka. Ile dajecie? Bo ja przeczytałam, że 2 łyżeczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry.Misia ja roznie daje,czasm z mieskiem czasem bez.Pati ja chce malej taki wozek kupic:
http://maclaren.pl/product_info.php?products_id=333&osCsid=404799fe65efd598bea532ab2dcb5cb0
A narazie mamy ten w kolorze czerwonym:
http://www.silvercross.co.uk/prams-and-travel-systems/3d-classic-pram-system/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia napisał(a):
Jeszcze chciałam zapytać czy jak dajecie mięsko to żółtko też??? A jabłuszka surowe?

ja mięsa daje na oko, nie za duzo nie za mało 😜 Bartek teraz dostaje cielęcinkę i najbardziej mu smakuje. Ja czasami daje mięso z żółtkiem 😉 jabłuszka możesz podawać ugotowane i surowe - dr powiedziała że jabłuszka pod każda postacią, tak samo marchew. Na początku jak mieliśmy swoje jabłka to mixowałam małemu surowe jabłko, marchew i wcinał całe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,

ja już po spacerku. Pogoda ładna tylko z rana mgła była. Jutro znów do pracy. Edyta nie martw się. mój powrót do pracy bardzo dobrze wpłynął na mojego męża. W końcu Krystianek ma super tatę. Wcześniej nawet pieluchy mu nie zmienił, nie mówiąc o karmieniu a teraz musi robić wszystko. Ja w pracy odpoczywam, wracam stęskniona i alei zadowolona i Krystian też to czuję. Mam wrażenie, że jest grzeczniejszy odkad pracuję. Jak to mówią: szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko 🙂Takze głowa do góry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pusto tu dziś, jak zawsze w weekend. Ja już powoli szykuje się do kąpieli. Wczoraj młody strasznie płakał pół godziny po zaśnięciu. Mam nadzieję, że dziś będzie lepiej. Jutro na rano do pracy więc o 5.50 trzeba wstać. Będę myśleć jutro o Szarli i Edycie. Mam nadzieję, że u was w pracy będzie ok i że nie będziecie za bardzo tęskniły za córeczkami. No i jak przystało na mamy bliźniaczek do pracy wracacie tego samego dnia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...