Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dobry.
Emka powodzenia u okulisty,napewno bedzie dobrze.
Szarla tego jeszcze nie bylo,zeby ktos sie z okresu cieszyl hihi.
Edytko ciesze sie,ze z tesciem jest ok.Zagladalam wczoraj z nadziejaze cos napiszesz,bo sie zmartwilam,no ale zasnelam,zanim ty napisalas hihih
Dorota bardzo fajnego linka dalas.I bardzo podoba mi sie pierwsze zdanie:
Rozwój ruchowy niemowlęcia opiera się na realizacji zakodowanego w ośrodkowym układzie nerwowym modelu lokomocji. U prawidłowo rozwijającego się dziecka proces ten przebiega bez „nauki i ćwiczeń” w miarę dojrzewania ośrodkowego układu nerwowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Szarla widać że Amelka już znów bryka cieszymy sie że nów jest taka radosna
Dorotka widać porównanie do bebika ale każdy ma własnych pediatrów którzy to pisali....

Noc koszmarna mało co spalam a najbardziej zdziwiło mnie to że on mało jadł pod czas dnia ... nie mam żadnej objawy choroby nie ma kataru ani kaszlu a gorączka już dawno u nasz nie było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to raczej nie zębole,a właśnie cholerne pleśniawki..mamy posmarować aphtinem..a wszystkoprzez antybiotyk 😞 no i ogólnie chyba jestesmy bezzebni,bo jak lekarka 19wrzesnia czula u dolu zabek tak teraz przez 2ostatnie razy nie...powiedziala ze albo tak dziasla sa napuchniete albo wtedy byla jakas rudka na dziasle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alanek ślicznie dziękuje wszystkim ciociom 😁
a u nas dzisiaj na kawce była Dota z mężem i Filipkiem 🙂 posiedzieliśmy, pogadaliśmy .. Alan powitał ich żywiołowo, ale po godzinie padł wtulony w mamunię .. Uwielbiam jak tak zasypia 🙂 na szczęście od dwóch dni nawet A. potrafi go uśpić, więc jest super. 😁 teraz tylko mleczko butelką i mamuncia może iść na imprezkę 🙂 a synuś zostanie z tatusiem 🙂
wstał po 19.00 i teraz wykąpany patrzy jak tatuś gra w Mario na pegasusie, bo zakupiliśmy sobie na allegro! Teraz mamy niezłą frajdę 🙂 a Alano nie wiem kiedy pójdzie spać .. 😜

Misia rozwaliłaś mnie tym pytaniem 😁 🤪


dobrej nocy dziewczyny, zajrzymy jutro :-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Czytam na bieżąco ale nie daje rady nic pisać. Przez ten szpital w weekend jestem wykończona i ledwo nawet teraz w pracy ciągnę. Dobrze, że młoda jest taka kochana. Amelcia czuje się już lepiej, ale nadal ma kaszel i katar. Mam nadzieje, że do końca tygodnia przejdzie. Dobrej nocki dziewczyny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe 🙂))
Zapomniałam napisać co dziś młody odstawił.
Rano jak się obudził to go nakarmiłam i wsadziłam dalej do łóżeczka, a sama poszłam spać... za jakiś czas budzę się, patrzę... na łóżeczku wiatraczek (taki odpustowy) się kręci, a zza wiatraczka wystaje tylko głowa Antoniego... skubaniec wstał w łóżeczku 🤪 bo mu się wiatraczka zachciało :P
A w ogóle krew mu dziś leciała z dziąsełka, w tym miejscu co ząb coraz bardziej wyłazi. Miał tak któryś maluch???
Idę spać, bo coś mi oczy w tyłek wchodzą.
W ogóle jak ktoś ogląda Tap Madl, to mój brat tam będzie :PPP ale jeszcze nie za tydzień 😁 tak się pochwalę 😁DD sobą nie mogę to bratem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorotko co sie stalo?Mam nadzieje,ze dzis juz lepiej.Misia jak wizyta u okulisty,bo nic nie piszesz.A moje dziecko przespalo dzis cala noc 🤪 🤪Nie wierze!!Zasnela o 21 i obudzila sie dopiero z alarmem o 6:10 🤪 🤪 Pewnie widziala,ze mama pozno szla spac hihi.Jejku,ale super tak noc przespac 😁 Nawet jesli bylo to jednorazowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam widzę ze dużo nie straciłam ... przepraszam ale wczoraj rano dowiedziałam się ze moja kochana babci trafiła do szpitala zaraz jak sie tylko dowiedziałam do pojechałam do niej a wróciłam późno i nie miałam już siła wejść na forum ale wszystko już nadrobiłam

Wszystkiego Najlepszego Alanku :* spóźnione ale szczere
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo!
Dorotko co się stało???
Co do pieluch to my pampersy używamy, Huggies'y przeciekały. Ogólnie młody bardzo dużo siusia, bo daje mu ten sok rozcieńczony. Wczoraj to w sumie wypił 400 ml płynu (w tym 150 ml soku), tylko owoców już mu nie daję.
Moniś u okulistki okay. Przebadała młodego i kazała za pół roku na kontrolę. Oczywiście zachwycona Antkiem, bo on jak stary siedział, leżał i robił praktycznie to co mu kazała. Śmiać mi się chciało. Po czym pani doktor stwierdziła, że mam bardzo kulturalnego synka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
My tez miałysmy dzis dobra nocke. Mała zasneła przed 8i gdyby nie tatus to by spała dluzej a tak wstala o 22 do 23 sie kreciła i zasnela i spala do 4:30 zjadla i znow zasnela do 9.
Wiec mama dzis sie wyspala!
Oby dzis tak bylo bo jutro na dniowke ide!!
Myszko przykro mi z powodu Twojej babci!! Mam nadzieje ze szybko dojdzie do siebie!
ja natomiast wczoraj wieczorem dowiedzialam sie ze tesciu ma niedowład nóg po udarze, ale nie wiedza czy to tymczasowy stan czy bardziej trwały.
Dzis znow od rana probuje dzwonic po neurologach ale albo nikt nie odbiera albo nie ma miejsc!
Ide obiad szykowac... tylko nie wiem co!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny.
Dorotko właśnie co się stało?
Misia super, że u okulisty wszystko w porządku, cieszę się 🙂
a u nas noc z 3pobudkami..wstaliśmy na dobre o 7.40..mały spał z cysiem w buzi, bo zaczęłam go karmić i nawet nie wiem kiedy mi się oczy zamknęły 🤪
Kurde młodego coraz bardziej wszędzie pełno... wczoraj położyliśmy pod ławą(poziom niżej) cukierniczkę.. ja się zajęłam laptopem, Artur grał na pegasusie, a tu zaraz bum... cukier rozsypany 🤪 kable wszystkie staramy się mieć pochowane.. no i uwielbia bawić się bujakiem..i włazić pod niego, a później ryk, bo się gdzieś zaklinuje 😜

nie pisałam Wam chyba co na rehabilitacji.. ogólnie jestem mega wkurwiona i nie chce mi się tam juz łazić(przepraszam za słownictwo) ... poszliśmy, no i rehabilitantka pyta się nas co mały umie.. no to mówimy, że pełza, że przewraca się z brzucha na plecki ... a ona no to może nam coś pokaże.. dała dwie zabawki i chciala zeby mlody podpelzal ale ten tylko patrzyl i sie chichrał, bo przed nim wielkie lustro i się w nim widział... no to położyłam telefon, bo szybciej by podszedł.. zaczął pukać ręką o podłoże..i co? źle, bo bardziej tylko lewą ręką.. ja mówię, że w domu obiema robi, a ona że no ale na pewno bardziej lewą..później że pełza tylko z lewej ręki i prawej nogi...no po prostu masakra! Ty się kuźwa cieszysz, że dziecko robi coś nowego, a tu dupa, później dowiadujesz się, że źle to robi!! No i ponoć ostatnim razem ponoć był bardziej symetryczny niż teraz! Ogólnie wyszłam z tego ośrodka rehabilitacyjnego, wsiadłam do auta i się poryczałam! Nie wytrzymałam już!
Powiedzieliśmy z A., że przez ten tydzień ćwiczymy z nim regularnie i jak za tydzień nam powie, że źle to koniec, bo ja mam już dość!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska rozumiem Cie tez bym sie wkurzyła!!
My jedziemy 19.10 i tez sie boje ze mi powiedzą ze to co robi to robi źle!! No ale jestem dobrej mysli chociaz wiem ze mala odpych sie tylko jedną nogą!!
No ale nie bede sie denerwowac tylko poczekam na wizyte!!
Głowa do góry! Bedzie dobrze!! A moze jakby byla mozliwosc to pokazcie malego innemu rehabilitantowi!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...