Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ŻYczonka dla 9-miesiesięcznych bobasów!
Agatka gorączki na razie nie ma ale maruda jej się nie wyłączyła,opory ma przed włożeniem smoka do buzi nawetod butelki. Kupiłam maść Bobodent tylko problem jest z posmarowaniem bo zaciska usta.Więc ciężko sprawdzić czy coś się zapowiada,mam nadzieję że zaśnie normalnie dzisiaj bez płaczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pilot liniowy -WOW! Od razu mi się przypomina Leo Dicaprio w tym filmie co był fałszerzem tytułu nie pamiętam tylko że fajnie się prezentował 😜
Edytka trzymam kciuki my jutro spotkanie u rehabilitantki, ciekawe czy znowu nas opierniczy czy pochwali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!!!

Dzięki za życzenia i pozostałym bobaskom również najlepszego!
Sala pogratulować mężowi, normalnie super!!!! Zazdroszczę! Mój to prawko ostatnio zrobił :PPPP Hehe

A co do kombinezonów to ja ostatnio w Lidlu kupiłam 🙂. Jestem mega zadowolona, bo ma dziurkę na pasy do fotelika i wózka 😁. Kosztował 39,90.
Tylko, że w lidlu z rozmiarem jest tak, że długość liczy się od ramion, znaczy się jak rozmiar 70 to znaczy że długość tego śpiwora to 70, a nie na dziecko 70 🙂. Ależ zakręciłam 😜.

Też zauważyłyście, że Dady podrożały? Pamiętam jak kupowałam za 26,99 a teraz już 28,99 :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOROTA napisał(a):
Ja kupiłam w zeszłym tygodniu na otwarcie Biedronki w promocji 7paczek po 19,90.


U nas jak było otwarcie to też kupiłam 7 paczek, ale nie wiem jakim cudem już się skończyły :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mikołaj był, ale jeśli chodzi o mnie to się pomylił 😉
Mężowi podrzucił krawat o północy który idealnie pasuje do mojej sukienki 😉
A fasolek dostał bodzieki od Babci a od nas jedną pacynkę - zapowiedź prezentu choinkowego - dostanie cały teatrzyk 🙂 hihi Będą mieli co rodzice robić 🙂

Dziewczyny i jak z tym mięsiwem i le i co dajecie jak same gotujecie.

Misia potwierdz mi proszę ty dajesz mrożone jagody i maliny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawajka napisał(a):
Pati a ten budyń to jak będziesz robić, z krowiego mleka? Bo niby krowiego nie można dość długo podawać, chyba do 3 roku życia. CHoć ja uważam, że to trochę naciągane, dawać mleko modyfikowana tak długo. W końcu za naszej młodości nie było takich wynalazków i piliśmy mleko od krowy i jakoś żyjemy. A teraz się okazuje że jest takie szkodliwe (zwłaszcza na nerki chyba). Ja tam młodemu dałam kilka razy spróbować jogurtu dla dorosłych czy inny tego typu smakołyków (jakichś serków czy nawet big milka dałam polizać). No ale to tak na smaka. A jak chciałam mu zrobić manne to nie wiedziałam jak. Bo na mleku krowim nie, mleka z piersi nie wolno gotować tak jak i mm, a na wodzie to bez smaku by było.



budyń zrobiłam normalnie na mleku modyfikowanym. 180 ml przygotowałam mleka wlałam do garnuszka i dałam na gaz, dodałam łyżkę stołową mąki (tyle wystarczyło aby zgęstniało) + troszkę kakao dla zabarwienia i mały wcinał 😉 smak był podobny do deserku czekoladowego z nestle. ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też zauwazyłam ze Dady podrozały ;o
u nas Mikołaj częściowo już był.. brzdąc dostał autko co po nacisnięciu samo jedzie i kalenarz adwentowy (bedzie mógł codziennie jedną czekoladke polizać) 😉 wieczorem Mikołaj przyjdzie jeszcze raaaz ;-)
lece do sklepu na jakies małe zakupy bo teście i szwagierka dziś przyjdą..
Miłegoooo Mikołakowania 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka.
Kurde, podrożały dady, nie zauważyłam. Może gdzieś w Szczecinie planują biedronkę otworzyć to wtedy zrobię nalot i się zaopatrzę. U mnie mikołaja nie było, no chyba że liczyć małą czekoladkę od kierowniczki:P
Doszłam do wnioski, że moje dziecko jest złośliwe. Jak mam wolne to wstaje przed 8 a dziś jak do pracy po 6 muszę wyjśc to spał do 9.30! Tatusiowi to się da wyspać a mamusi nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sala ja mu jeszcze nie dawałam mrożonych jagód i malin, ale planuję 🙂 Na razie jedynie świeże jabłka i banany oraz mrożone śliwki i brzoskwinie, bo narobiłam sama. A jeśli chodzi o urozmaicanie owoców to ja kupuję soki bobofruta różne smaki. Jest jagodowy, malinowy, winogronowy itd. Tylko trzeba patrzeć, bo jedne są z cukrem a jedne bez 🙂 chociaż nie sądzę by się cokolwiek stało młodemu od cukru, bo czasem się pomylę i wezmę taki z 😁
Fajny pomysł na budyń. Ja jutro może zrobię, ale kisiel. Ale z tego co wiem to się mąkę ziemniaczaną daje...
Dobra lecę na jogę :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też był 🙂. Moi rodzice wnuczkę rozpieścili 😁. A w żłobku dali wszystko z czekoladą, więc rodzice się obżerają, hehehe 🙂. I dupa znowu rośnie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No u nas też był od babci M dla nas i dla młodego 🙂)) no i oczywiście czekoladowo, więc też rodzice się rodzice opychali. No i młodemu my daliśmy takiego kraba co jak się wciśnie to rusza oczami i szczypcami i do tego ucieka. Młody z radości to aż piszczy. Widzę, że rodziców Mikołaj tuczy... bo my w niedzielę na żarełko na miasto poszliśmy.
A od moich rodziców, z którymi się widziałam dziś... to młody nic nie dostał... przykro mi... nie chodzi o niewiadomo co, ale o sam fakt 😞 beznadziejni Ci moi rodzice jako dziadkowie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia napisał(a):
No u nas też był od babci M dla nas i dla młodego 🙂)) no i oczywiście czekoladowo, więc też rodzice się rodzice opychali. No i młodemu my daliśmy takiego kraba co jak się wciśnie to rusza oczami i szczypcami i do tego ucieka. Młody z radości to aż piszczy. Widzę, że rodziców Mikołaj tuczy... bo my w niedzielę na żarełko na miasto poszliśmy.
A od moich rodziców, z którymi się widziałam dziś... to młody nic nie dostał... przykro mi... nie chodzi o niewiadomo co, ale o sam fakt 😞 beznadziejni Ci moi rodzice jako dziadkowie 😞


Nie przejmuj się dziadków się nie wybiera, dobrze że rodzice mu się udali!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
...sraczka 🙂
Dorotko a dawałaś czekoladę albo kakao? U nas poliki czerwone cały czas, rano mocno a w ciągu dnia rożnie raz znikają raz sie zaostrzają

Misia nie przejmuj sie, u nas teściowie, nawet nie zadzwonili, mieli swoja imprezę, moja mama niby tydzień temu kupiła Małemu bodziaki i powiedziała ze to będzie na Mikołaja ale wczoraj nawet nie zadzwoniła, Tata wypchał sie 3-słownym smsem.
A wiesz od kiedy można te maliny i jagody dawać? Kurcze strasznie żałuję że nie zamroziłam tych moreli jak Ty - zupełnie zapomniałam, nie wiem gdzie ja miałam głowę. Daj cynk jak zaczniesz dawać te sklepowe mrożonki to my tez spróbujemy 🙂

Za to ja kupie Fasolkowi to http://allegro.pl/show_item.php?item=1978830982 znajomi mają i Zuzia uwielbia sie tam chować, jest starsza wiec tunel na długo posłuży.

O cie florek!!! Karmie dziecko właśnie a ono w przerwie na nabranie powietrza pierwszy raz powiedziało MAMA hihi w końcu! Nawet nie powiedziało tylko wykrzyczało az M w toalecie usłyszał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia się nie przejmuj. Im powinno być głupio.
Kurcze.. miałam się odchudzać i nic mi nie wychodzi.. dalej jem byle co. ;/

Dziś mam dzień tylko dla siebie, mój zawiozł przed chwilą małego do teściów na cały dzień. Teraz muszę się wziasc za pisanie prac do szkoły i chce pomyć wszystkie okna już na święta.

I po mikołaju. Mój brzdąc dostał jeździk z którego spadł ;/ i tam pare innych zabawek i słodyczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MandraSala napisał(a):
...sraczka 🙂
Dorotko a dawałaś czekoladę albo kakao? U nas poliki czerwone cały czas, rano mocno a w ciągu dnia rożnie raz znikają raz sie zaostrzają

Misia nie przejmuj sie, u nas teściowie, nawet nie zadzwonili, mieli swoja imprezę, moja mama niby tydzień temu kupiła Małemu bodziaki i powiedziała ze to będzie na Mikołaja ale wczoraj nawet nie zadzwoniła, Tata wypchał sie 3-słownym smsem.
A wiesz od kiedy można te maliny i jagody dawać? Kurcze strasznie żałuję że nie zamroziłam tych moreli jak Ty - zupełnie zapomniałam, nie wiem gdzie ja miałam głowę. Daj cynk jak zaczniesz dawać te sklepowe mrożonki to my tez spróbujemy 🙂

Za to ja kupie Fasolkowi to http://allegro.pl/show_item.php?item=1978830982 znajomi mają i Zuzia uwielbia sie tam chować, jest starsza wiec tunel na długo posłuży.

O cie florek!!! Karmie dziecko właśnie a ono w przerwie na nabranie powietrza pierwszy raz powiedziało MAMA hihi w końcu! Nawet nie powiedziało tylko wykrzyczało az M w toalecie usłyszał 🙂

fajny ten tunel, ja bym nie miala gdzie go rozlozyc 😁
Pewnie mama dumna z synka ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dość cisza tutaj..
Przyszedł dziś fotelik dla Bartka, powiem szczerze że porządny , jestem ogólnie zadowolona ;-)
Wyobraźcie sobie , że rano zaczelam myc okna i mi jedno okno wypadło , zawiasy sie połamały.. dobrze że mój tata był w poblizu bo od razu naprawił, nie do końca bo teraz ich nie można wogole otwierać. Ale jest tak że nie musimy spać przy otwartym oknie 😁
Misia i co zrobiłaś kisiel małemu? jak wyszedł? smakowało małemu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...