Skocz do zawartości

Marcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka_m

    1158

  • niunia26_m

    1010

  • Misia_m

    855

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dopiero doczytałam o ząbkach Amelci. Szara ale fajnie i to szczególnie, że tak bezobjawowo.Już sobie wyobrażam, jak mała będzie wyglądała z dwoma dolnymi jedynkami. Jak króliczek mały 🙂
U nas dziś Pani doktor powiedziała, że dziąsła owszem rozpulchnione, ale ząbki jeszcze nie tak szybko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haliszczanka napisał(a):
Dopiero doczytałam o ząbkach Amelci. Szara ale fajnie i to szczególnie, że tak bezobjawowo.Już sobie wyobrażam, jak mała będzie wyglądała z dwoma dolnymi jedynkami. Jak króliczek mały 🙂
U nas dziś Pani doktor powiedziała, że dziąsła owszem rozpulchnione, ale ząbki jeszcze nie tak szybko.


Nam 2 tygodnie temu powiedziała, że zęby jeszcze długo długo. Dziąsła nawet rozpulchnione nie były. Także nie znasz dnia ani godziny. Czekam teraz aż trochę podrosną, żeby fotkę zrobić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
My tu za 20 minut powinnysmy wychodzic a ta spi...Chyba nie chce na zajecia isc:P Nic nie dosypalam hihi 😁


A może zbiera energię 🙂. 15 minut drzemki i będzie jak nowonarodzona na zajęciach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello 🙂))
Gratulację dla Amelki za ząbki 🙂)) Aż oczy ze zdziwienia otworzyłam jak przeczytałam o tych ząbkach 😁
Kciuki za Grzesia i Pawełka trzymałam, więc cieszę się, że u Grzesia okay 🙂))
A my dziś nocka taka sobie... Antoś zasnął bez kąpieli o 20, obudził się 00:30, 2:30 i 4:30... :O potem wzięłam go do łóżka do nas i nie wiem ile spał, bo Michał się obudził, a ja leżałam bez bluzki, więc nie wiem czy Antek czegoś tam nie majstrował przy cycach... w końcu jak się zaczął rozpychać, kopać mnie i gadać mi do ucha, to też wstałam 🤪
Za to teraz mamy prawdziwie wakacyjny dzionek, bo poszliśmy do moich rodziców, żeby młody na dworzu posiedział. Więc sobie siedzimy na tarasie i czekamy aż woda w baseniku się zagrzeje 🙂)) to się popluskamy, a potem ognisko 🙂))
Ach Szarla tata mi dał całą reklamówkę brzoskwiń z ogródka 🙂))) jeszcze będę mieć jabłuszka na jesieni i gruszki 🙂))) a w sumie to chyba owoce są najbardziej pryskane, więc się bardzo cieszę 🙂)))
A co do rozszerzania diety to znalazłam stary schemat żywieniowy, który uwzględnia 6 miesięcy karmienia wyłącznie piersią. Jak kogoś interesuje to przesyłam linka http://www.mp.pl/artykuly/index.php?aid=1226&print=1&_tc=008F2B1B445044CA9086F8F40AC51EE2
Jeszcze się pochwalę, że byłam wczoraj na zajęciach z jogi i chyba będę chodzić sobie 2 razy w tygodniu. Porozciągałam się, że hohoho... i trochę dziś zakwasy, ale na lajcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia mnie te ząbki też zaskoczyły. Obudziłam się w minutę dosłownie jak je tam wyczułam i zobaczyłam 🙂.
No i zazdroszczę owoców! Zgadza się że one najbardziej pryskane! Także masz co robić dla Antosia.
My wczoraj też "na bruda" Amelcie położyliśmy, bo mi się jej kąpać nie chciało, bo byliśmy w biedronce i w domu dopiero o 21.30. A ja się zbieram, bo tradycja tradycja i mąż mnie na zakupy zabiera za ząbki Amelci 🙂. Ja to się śmieje, że 200% normy wyrabia, bo dwa na raz wyszły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Misia mówiłam Ci, że nie będzie tak źle z tymi zakwasami! 😉
no u nas jak Alan zasnął o 20.00 to pobudka była koło 2. i 4. a później do 7.30..no iii pogłaskałam po policzku Alano i spaliśmy jeszcze do 9.40 😉 ale wolałabym całą noc przespać i wstać np. o 7.30 niż tak.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z tego co widzę to Alan też zaczął Ci się częściej budzić w nocy. Podobno u dzieci karmionych piersią przychodzi moment, że zaczynają się częściej na jedzenie w nocy budzić, bo rosną intensywniej, a to mleko nocne jest najtłustsze. Dlatego stwierdzam, niech się budzi i je na zdrowie, zwłaszcza, że mój młody do chuderlaczków należy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A więc tak-ale się afera zrobiła Misiowo Martowa...Ja rozumiem jedną i drugą-i nie rozumiem tak samo...no Misia dosadnie napisała i mi to nie przeszkadza jak Misia pisze...-mnie jeszcze niczym nie uraziła...ja nawet Misiu pisałam wcześniej o tej sytuacji z gaworzeniem...ja myślę że nie miałaś na myśli żeby kogoś urazić.Napisałaś swoje zdanie co prawda zgadzam się że różnie można to swoje zdanie wyrazić.Dlatego rozumiem też Martę że mogła poczuć się dotknięta tym bardziej że chciała się podzielić swoją radością a spotkała się z krytyką.Wszystkie wiemy że przypisujemy różne rzeczy które dotyczą naszych dzieci jakimś najmniejszym postępom i je czasem może rzeczywiście opisujemy wyolbrzymiając tak jak pierwsze dzwięki gaworzeniem a podnoszenie do siadania siadaniem.Więc rozumiem Misiu co miałaś na myśli lecz pisałam wcześniej że ostro to napisałaś tak samo jak ostre było z tą królową bo wciągasz w tą kłótnie wszystkie inne dziewczyny między innymi mnie więc lepiej się zastanowić co się w nerwach pisze bo nikt tu nie jest dla mnie żadną królową-jeśli ktoś chciał być to przepraszam 😉Więc lepiej też jak się kłóci jedna z drugą to już nie mieszać w to innych bo robi się chora atmosfera.A co do Marty to nie rozumiem dlaczego usunęła konto...dla mnie to też jest troszkę nie rozważne i też dlaczego my znów jesteśmy wszystkie wmieszane tym razem przez Martę.Przecież ja jej niczym nie uraziłam i zależało mi tam żeby pisała na forum tym bardziej że Maja podobnie do Olka przybierała na wadze z czego byłam dumna i wszystkim się nawet w rodzinie chwaliłam bo przecież Maja na piersi a mój Olek na modyfikowanym...no i wogóle miło się z nią pisało jak dla mnie tak jak i z Misią...szkoda że usunęła to konto bo wystarczyło sobie z Misią wyjaśnić a nas wszystkich nie olewać bo trochę tak jednak jest...
Tym bardziej że to tylko forum i nikt z nikim jeśli niema chęci nie musi się spotykać 🙂
To teraz ja wyraziłam trochę spóżnione swoje zdanie 🙂
Salamandra ja miałam taką kaszkę w domu kupiła ją jakiś czas temu teściowa ale jak ostatnio robiłam porządki to wyrzuciłam bo pomyślałam że już stara a ja małemu kupię nową i jak wyrzucałam to nawet nie spojrzałam co to za firma.Ale chyba i tak już znalazłaś te kaszki...A co do pieluch to promocje znalazłam w sklepie Leclerc...wcześniej promocja była w Tesco a póżniej w Stokrotce.Jakoś przypadkowo trafiam na te promocje i sama nie wiem gdzie za chwilę będą...A co ostatnio Fasolka nie pokazujesz?Chętnie bym zobaczyła jak się zmienił imiennik mojego synka 🙂
Szarla jeśli mogłabyś mi jeszcze wysłać to bardzo proszę- [email protected]
A u mnie dziś podły dzień mąż wyjechał o 7 rano i wróci dopiero w pażdzierniku 😞
To właśnie nasza super Polska że ludzie albo biorą kredyt albo wyjeżdżają pracować za granicę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cieszę się że u Grzesia wszystko dobrze i że tak dzielnie zniósł szczepienie.I fajnie że u Alanka lepiej.Jeśli tylko troszkę to znaczy wystarczy jeszcze troszkę poćwiczyć i na pewno będzie idealnie 🙂
Moniś mi się już nie raz zdarzyło że Olek zasnął przy karmieniu łyżeczką-ale to się stało dopiero jak zjadał cały słoik-życzę udanych zajęć!
Szarla ja tego serialu nie oglądam ale jak przełączałam to trafiłam na tą scenę a że zobaczyłam dzieci to się zatrzymałam i też uśmiałam na tym 😁Życzę udanych zakupów!
Misia ale Wam zazdroszczę 😞My nawet nie byliśmy nigdzie nad wodą 😞-ani nigdzie żeby posiedzieć gdzieś na powietrzu...jak przyjechał mąż to zjechała się rodzina i tak zleciało a jak pojechali to został nam tydzień brzydkiej pogody.Dziś rano wyjeżdżał ja patrzę a tu słońce 😞Przecież coś może człowieka trafić 😠Fajnie że dostałaś owocki-no to mama będzie robić pyszności 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My byliśmy znów na długim spacerze, nawet młody pospał sporo. dziś spróbowałam z marchewką i o dziwo jadł aż się uszy trzęsły 🙂 po prostu mu jabłuszko chyba nie podpasiło. Szarla, a co do serialu Usta usta, to ja oglądałam i uważam, ze cały wątek z małym Leo był super. No i raz się strasznie spłakałam jak Julka zginęła a Leo zaczął raczkować i Adam tak strasznie płakał, że ona tego nie widzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To my juz wrocilysmy.Fajnie bylo,duzo mam,mozna bylo pogadac no i troche nawet pocwiczylismy,bo byla pani,ktora prowadzi zajecia z aerobiku 😁 😁 Za tydzien tez napewno pojde 😁 😁 A jutro sie na masaz wybieram,bo chyba z 2 miesiace nie bylam 😉Misia u mnie Julka na modyfikowanym nigdy nie budzila sie na karmienie w nocy,a teraz od miesiaca codziennie mamy pobudke 😉A dzionka to ci zazdroszcze!!Oktawia przykto mi,ze maz juz wyjechal.Ale masz nas,dotrzymamy ci towarzystwa i czas szybko minie.Z reszta Olus jest chyba najlepszym pochlaniaczem czasu hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej nie wchodziłam wcześniej, bo z Pawlisiem byłam. Młody mały dzielny pacjent zapłakał przy wkuciu i potem już nic. Nawet naklejkę dostał dzielny pacjent ;-). Jak wróciliśmy poszedł spać, a ja się poopalałam, jak się obudził to rozłożyłam basen i było pluskanko ;-) matko jak to dziecko uwielbia wodę ;-) Mierzyłam mu tem. i ma 37,4 , czyli ok? czy mam mu coś podać po tej szczepionce?
Nie pamiętam czy pisałam, ale cieszę się z ząbków Amelci ;-) U Nas nic nie ma dalej.
Monia fajne te zajęcia, chciałam z Pawciem chodzić na coś podobnego, ale zawsze coś mi wypadnie i dupa.
Oktawai Ty to biedna jesteś z tymi wyjazdami męża ;-( Tulę ;-*.
Samantka nie pakuj za dużo ;-)
Nie pamiętam co miałam pisać więcej,
aaa mam juz podawać pół łyżeczki kaszki z glutenem, poza tym Pawcio zdrów jak ryba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hawajka napisał(a):
My byliśmy znów na długim spacerze, nawet młody pospał sporo. dziś spróbowałam z marchewką i o dziwo jadł aż się uszy trzęsły 🙂 po prostu mu jabłuszko chyba nie podpasiło. Szarla, a co do serialu Usta usta, to ja oglądałam i uważam, ze cały wątek z małym Leo był super. No i raz się strasznie spłakałam jak Julka zginęła a Leo zaczął raczkować i Adam tak strasznie płakał, że ona tego nie widzi 😞


Też wyłam jak głupia, masakra ten odcinek był.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niunia26 napisał(a):
Hawajka napisał(a):
My byliśmy znów na długim spacerze, nawet młody pospał sporo. dziś spróbowałam z marchewką i o dziwo jadł aż się uszy trzęsły 🙂 po prostu mu jabłuszko chyba nie podpasiło. Szarla, a co do serialu Usta usta, to ja oglądałam i uważam, ze cały wątek z małym Leo był super. No i raz się strasznie spłakałam jak Julka zginęła a Leo zaczął raczkować i Adam tak strasznie płakał, że ona tego nie widzi 😞


Też wyłam jak głupia, masakra ten odcinek był.


A ja czytałam wcześniej, że zginie także się jakoś nastawiłam 😁
Monisia zdjęcia cudne, fajne macie te grupy 🙂. Też bym się wybrała na coś takiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas zakupy super i mała dostała cosik i ja 🙂.
A mąż mój mi nie uwierzył z tymi zębami, ja po zakupach wchodzę do pokoju, a on się cieszy i uderza metalową łyżeczką w te ząbki i mówi "ty ona ma zęby, ma dwa ząbki". No padłam. A Amelcie chyba troszkę męczyły te dziąsełka, bo śmieje się cały czas i w głos i gaworzy, a przecież pisałam kiedyś tam, że ona to nic takiego nie robi, a dzisiaj jakby inne dziecko 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...